DUK 265

LĖKTUVŲ BILIETAI

Kas yra pigių skrydžių bendrovės?
pigus-skrydziai-nuo-19.lt lėktuvų bilietų rezervavimo sistemoje galite įsigyti reguliariųjų reisų ir pigių skrydžių bendrovių (Ryanair, Wizzair, Norwegian, Germanwings, Vueling, easyJet ir kt.) lėktuvų bilietus. Minėtos aviakompanijos siūlo pigius bilietus (nuo kelių eurų) į daugelį Europos miestų.

Kaip nusipirkti lėktuvo bilietą?
Aviabilietų užsakymo puslapyje pasirinkite kryptį, skrydžio datas, keleivių skaičių. Paspauskite paieškos mygtuką. Pasirinkite vieną skrydžio variantą paspausdami mygtuką „Užsakyti“. Įrašykite keleivių duomenis. Įrašykite mokėjimo kortelės duomenis arba pasirinkite kitą mokėjimą būdą: banko pavedimu, VISA/Mastercard kortele arba grynaisiais. Detalesnė informacija apie mokėjimą ir pristatymą skyrelyje „Mokėjimas ir pristatymas“.

Ar į bilietų kainas yra įskaičiuoti mokesčiai?
Taip, viso mokesčiai yra įskaičiuoti.

Kaip teisingai įrašyti keleivių vardus ir pavardes?
Keleivių vardus ir pavardes rašykite tik lotyniškomis raidėmis. Nenaudokite lietuviškų raidžių, t.y. su varnelėmis ar taškeliais). Nesumaišykite vietomis vardo ir pavardės. Dvigubus vardus ir pavardes rašykite be brūkšnelių ar kitų ženklų. Jeigu pastebėjote, kad padarėte klaidą – kuo skubiau susisiekite su mumis.

Ar yra galimybė nupirkti lėktuvo bilietą kitam asmeniui?
Taip, galite. Pirkimo metu veskite jo asmeninius duomenis.

Ar galima rezervuoti lėktuvo bilietą telefonu?
Atlikti rezervaciją telefonu galite tik perkant reguliariųjų maršrutų oro bendrovių skrydžio bilietus. Pigių skrydžių oro bendrovių, tokių kaip Ryanair, Wizzair ir pan., skrydžio bilieto rezervuoti telefonu negalima.

REGISTRACIJA Į SKRYDĮ. SKRYDŽIO DOKUMENTAI

Prieš kiek laiko galima atlikti registraciją (check-in) į Ryanair skrydį?
Į Ryanair skrydį nemokamą registraciją galite atlikti likus 7 d. iki skrydžio. Jeigu bilietus pageidaujate gauti anksčiau, turite pasirinkti konkrečią sėdėjimo vietą ir už ją susimokėti. Tokiu atveju registracija į skrydį bus galima 30 d. iki skrydžio.

Prieš kiek laiko galima atlikti registraciją (check-in) į Wizzar skrydį?
Į Wizzair skrydį galite registruotis likus ne daugiau nei 30 d. iki išvykimo.

Ar reikia išsispausdinti įlaipinimo bilietą?
Keliaujant su pigių skrydžių kompanijomis (Ryanair, Wizzair ir kt.) rekomenduojame turėti išspausdintą įlaipinimo bilietą.

Ar įlaipinimo bilietas turi būti atspausdintas spalvotai?
Įlaipinimo bilietas neprivalo būti atspausdintas spalvotai.

Ką daryti, skrydis rytoj, o bilieto dar negavau?
Įlaipinimo bilietus turite gauti likus 2-6 dienoms iki jūsų numatyto skrydžio išvykimo. Jeigu bilietų dar negavote, nedelsiant susisiekite su mumis.

BAGAŽAS

Koks bagažas man priklauso keliaujant su Ryanair?
Nemokamai galite gabenti rankinį bagažą iki 10 kg, kurio matmenys yra 55 x 40 x 20 cm, taip pat mažą rankinę ar krepšį, kurio svoris yra neribojamas, o matmenys – 35 x 20 x 20 cm.

Koks bagažas man priklauso keliaujant su Wizzair?
Nemokamai, keliaujant su Wizzair, galite gabenti mažą orlaivio salono bagažą, kurio svoris nėra ribojamas, o matmenys – 42 x 32 x 25 cm. Už didesnį rankinį bagažą turite mokėti.

Ar Duty Free parduotuvėje įsigytos prekės yra laikomos kaip papildomas bagažas?
Priklauso nuo aviakompanijos. Tačiau rekomenduojama pirkinius ir turimus kitus daiktus sutalpinti į turimą bagažo vienetą.

Ar į rankinio bagažo matmenis įeina lagamino rateliai ir rankena?
Taip, bendras rankinio bagažo dydis yra matuojamas su rateliais, rankelėmis.

Ką galima gabenti rankiniame bagaže?
Rankiniame bagaže draudžiama gabenti skysčius, išskyrus skysčius atskirose ne didesnėse kaip 100 ml arba lygiaverčio tūrio talpyklose, sudėtose į vieną permatomą ne didesnės kaip 1 l talpos plastikinį maišelį, kurį galima pakartotinai sandariai uždaryti (tokias pakuotes galima įsigyti oro uostuose prie saugumo patikros punktų). Skysčiais vadinami geliai, pastos, losjonai, skystų ir kietų medžiagų mišiniai ir hermetiškų talpyklų turinys, pvz., dantų pasta, plaukų gelis, gėrimai, sirupai, kvepalai, skutimosi putos, aerozoliai ir kitos panašios konsistencijos produktai.
Apribojimo išimtys taikomos rankiniame bagaže gabenant skrydžio metu reikalingus vaistus, kūdikių maistą ir specialios mitybos poreikiams tenkinti reikalingas priemones. Daugiau informacijos rasite čia.

KITA INFORMACIJA

Ką daryti, jei kūne turiu metalinį implantą?
Rekomenduojame turėti gydytojo išrašą, kad turite implantą arba turėti implanto pasą. Rekomenduojama dokumento kalba yra anglų.

Ar gali nėščia moteris skristi lėktuvu?
Taip, gali iki tam tikro laiko ir tik įvertinus savo sveikatos galimybes. Daugiau informacijos rasite „Informacija nėščiosioms“ skiltyje.

265 thoughts on “DUK

 1. Reply Giedre Sau 16, 2013 1:57 pm

  Laba , norejau paklausti ar cia jusu puslapyje kainos jau galutines su visais mokesciais. Ar yra papildomi mokesciai

  pvz, 149 Lt

  Aciu

  • Reply Simona Sau 16, 2013 2:07 pm

   Sveiki, p. Giedre,
   Priklauso nuo skrydžio ir skrydžių kompanijos. Kai kurios skrydžių kompanijos (Ryanair ir kt.) taiko kortelės mokestį, kuris priklauso nuo skrydžio maršruto. Šį mokestį pamatysite darydama užsakymą antrame žingsnyje (Mokėjimo būdo pasirinkimas).

   • Reply Rita Lie 27, 2017 11:24 pm

    labas vakaras.
    antradieni skrendame i Bilunda, noreciau paklausti ar galiu isinesti i lektuvo salona supakuota riedlente. anukas labai jau nori. kito bagazo neturime.

    • Reply Skrydžiai Lie 30, 2017 5:37 pm

     Laba diena,

     visi daiktai turėtų tilpti į Jūsų rankinį bagažą, kitaip teks primokėti oro uoste. Rekomenduojame išsipirkti registruotą bagažą.

 2. Reply Renata Vas 4, 2013 8:46 pm

  Laba diena. Norėjau paklausti dėl lagamino dydžio skrendant Wizzair aviakompanija. Mano lagamino dydis 52x32x17. Ar jis laikomas mažasis ar didysis bagažas? Ačiū už atsakymą.

  • Reply Indrė Vas 5, 2013 10:04 am

   Laba diena, p. Renata,
   1.Mažas orlaivio salono krepšys:
   Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus.

   2.Didelis orlaivio salono bagažas:
   Jei jūsų orlaivio salono bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 56 x 45 x 25 cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną už papildomą mokestį.

 3. Reply Renata Vas 5, 2013 8:42 pm

  Tuos matmenios tai as zinau, bet mano lagaminas neatitinka nei viena, nei kito lagamino matmenu, todel as ir klausiu, koks mano lagaminas – mazas ar didelis?
  Aciu uz atsakyma

  • Reply Simona Vas 5, 2013 10:12 pm

   Jūsų lagaminas didesnis nei mažas – tai reiškia – didelis.

  • Reply Egidijus Kov 21, 2013 7:25 am

   Laba diena,
   Ar reikalingas patvirtinantis dokumentas lydinčiam asmeniui skendant su 13m vaiku. Bilietai užsakyti internetui i tą patį reisą tik skirtingais užsakymais. Lydintis asmuo ne giminaitis.

   • Reply Indrė Kov 21, 2013 9:17 am

    Laba diena,

    Prieš skrydį Jums reikia užeiti į Ryanair atstovybę oro uoste ir priskirti vaiką prie lydinčio asmens rezervacijos. Jokio papildomo dokumento turėti nereikia. Taip pat vaikui iki 16 metų Jus negalėsite atlikti registracijos internetu. Registraciją atliksite oro uoste Ryanair atstovybėje – papildomi mokesčiai neturėtų būti skaičiuojami.

 4. Reply Daiva Vas 6, 2013 1:43 pm

  Laba diena,
  Apie wizair orlaivio bagažo dydį visur rašo ,o koks svoris leidžiamas
  mažame ir dideliame orlaivio salono bagaže?
  Dėkui.

 5. Reply Daiva Vas 6, 2013 4:05 pm

  Tai ir kelioninis mažas krepšys ,ir didesnis orlaivio bagažas gali sverti tiek pat ? Jų nesveria,ar kaip?

  • Reply Indrė Vas 6, 2013 4:25 pm

   Svoris nėra ribojamas, į mažą lagaminą Jūs galite susidėti ir 20 kg svorį. Svoris nėra tikrinamas, svarbūs tik lagamino išmatavimai.

 6. Reply Toma Vas 7, 2013 9:17 am

  Laba diena.
  Jei aš skrendu su Wizz air Ukraina (WAU) aviakompanija, kokio dydžio rankinį lagaminą aš galiu pasiimti į lėktuvą.
  Dėkoju

  • Reply Indrė Vas 7, 2013 10:45 am

   Laba diena,
   Jei Jūs skrendate su Wizzair Ukraina (WAU) Jums priklauso didelis orlaivio salono bagažas (56 x 45 x 25 cm). Jo svoris nėra ribojamas. Taip pat Jums priklauso 1 registruojamas bagažas, kuris gabenamas nemokamai.

 7. Reply Grazina Vas 7, 2013 6:29 pm

  Sveiki, norėčiau sužinoti, ar gali vienas 12 metų vaikas skristi į Norvegiją?

 8. Reply Grazina Vas 14, 2013 2:48 pm

  sveiki, čia jau kategoriškai negali neturintis 16 metų vaikas skristi vienas. O kaip jei yra tėvų sutikimas su notaro parašu?

  • Reply Simona Vas 14, 2013 3:41 pm

   p. Gražina,
   Kad skristų vienas, vaikas turi turėti bent vieno iš tėvų notariškai patvirtintą sutikimą ir palydą, t.y. suaugęs asmuo.

 9. Reply Urtė Kov 18, 2013 9:19 am

  Laba diena, norejau paklausti man yra 16m, broliui 14m. ar as ji galiu vestis i Italija?

 10. Reply Dovile Bal 17, 2013 8:53 pm

  Sveiki, noreciau suzinoti iki kiek nestumo savaiciu leidziama skristi Ryanair oro bendrove?

  • Reply Indrė Bal 18, 2013 6:06 am

   Sveiki,

   Nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, „Ryanair“ aviakompanija turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės.

 11. Reply Grazina Bal 18, 2013 4:36 pm

  Sveiki, noriu pasiteirauti, jei skrendu su kudikiu ir kartu man reikalingas vezimelis kokios cia jau butu taisykles, uz ji reikia papildomai moketi ar jis kartu prie bazago?

  • Reply Indrė Bal 18, 2013 5:51 pm

   Sveiki,

   Kūdikiams iki 2 metų vežimėlis priklauso nemokamai. Su juos važiuojate iki lėktuvo – atiduodate stiuardesėms ir po skrydžio vėl pasiimate tik išlipę iš lėktuvo.

 12. Reply SKIRMA Bal 29, 2013 6:02 pm

  Ar galima pasiimti lūpų dažus į rankinį bagažą? Gal juos reikia taip pat dėti į specialų maišelį?

 13. Reply Vilia Geg 3, 2013 9:48 pm

  uzsakiau bilietus vaikams skristi i Alikante.Sunui 17 metu, dukrai 13 metu, jie skris be suaugusiu.Kokiu dokumentu ir kaip bei kur juos reikia iforminti.Aciu

  • Reply Indrė Geg 6, 2013 6:38 am

   Vaikams iki 18 metų reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, kad jie keliauja į užsienį vieni. Sutikimas turi būti patvirtintas notariškai

 14. Reply Evaldas Geg 9, 2013 9:55 am

  Sveiki ,
  Klausimas butu toks – Ar galima nestis i lektuva maza bagaza (nemokama) ir didesni ( kaina 35lt ) kartu , ar cia tiesiog pasirinkimo metu koki bagaza vezies pasirenki viena is ju ir tik su juo keliauji i lektuva, ir ar i ta didesni bagaza galima deti 1L. talpos alkoholini gerima stikliniame butelyje ? Ir kiek bloku cigareciu galima veztis vienam asmeniui i Norvegija , keliaujant Wizzair oro linijomis ?

  • Reply Indrė Geg 9, 2013 10:06 am

   Laba diena,

   Jūs galite turėti tik 1 rankinį bagažą – didelį arba mažą. Nepriklausomai nuo pasirinkto bagažo dydžio – reikalavimai rankiniam bagažui yra vienodi. Į Jūsų klausimą dėl 1 L skysčio indo atsakome – ne, negalėsite.
   Vykstant į Norvegiją tabako gaminių galite gabenti:
   18 m. sulaukę asmenys gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių (1 blokas) arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
   Vykstant į Norvegiją alkoholio galite gabenti:
   1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
   2 l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%.

 15. Reply Evaldas Geg 9, 2013 11:16 am

  Dar vienas klausimas , ar keliauti i Norvegija wizzair oro linijomis, Uztenka asmens tapatybes korteles, nebutinas pasas ?

  • Reply Aistė Lie 2, 2013 6:56 pm

   Laba diena, man 16 metu, ar galiu buti lydintis asmuo 11 metu duktereciai? Skristume i Anglija. As tevu sutikima turiu. Kokiu dokumentu reiktu jai? Ar galetume skristi su Ryanair ar tik su Wizzair? Aciu uz atsakyma

   • Reply Indrė Lie 3, 2013 1:39 pm

    Taip. Lydintis asmuo galite būti. Skristi galite ties su avia kompanija Ryanair, tiek su Wizzair. Abiems keliaujantiems asmenims iki 18 metų reiklaingas tėvų sutikimas

  • Reply Vanda Spa 7, 2013 6:53 pm

   Laba diena. mano dukra parskrenda į Lietuvą paso keitimui. Atgal skris jau su kitu pasu. Jai vežtis ir seną atžymėtą su skylutėm? Tačiau jis bus nebegaliojantis, o naujo paso duomenų nebus atgaliniame biliete. Kaip mano dukrai reiktų pasielgti? Į Lietuvą grįžta trečiadienį vakare, o išskrenda sekmadienio ankstų rytą. Ačiū

   • Reply Simona Spa 8, 2013 11:57 am

    Jeigu dar neužsiregistravo, reikėtų tai daryti tik į vieną pusę, o jau atgaliniai kelionei registruotis su nauju dokumentu.

 16. Reply Marius Geg 11, 2013 8:12 pm

  Noriu paklausti kaip nusipirkti papildomą bagažą Ryainair,išskrendame 05 12 6val.20min į Dubliną.

  • Reply Indrė Geg 11, 2013 9:46 pm

   Laba diena,

   Reikia prisijungti prie Jūsų rezervacijos internete ir sumokėti. Jei tokios galimybės nėra – sumokėti galėsite oro uoste.

 17. Reply Vilita Geg 20, 2013 2:33 pm

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis kvepalus 100ml buteliuka (pirktas ne duty free), jeigu taip kiek tada papildomai dar galima veztis skysciu?

 18. Reply Daiva Bir 1, 2013 9:51 am

  sveiki,vaikas 15 metu keliaus i norvegija su suaugusiu lydinciu asmeniu,su notaro patvirtintu vieno is tevu sutikimu,bet ar gales gryzti is ten vienas?

 19. Reply Daiva Bir 1, 2013 10:17 am

  sveiki,ar gerai supratau,kad Norvegija yra sengeno salis,ir 15 metu vaikas gali keliauti ten ir gryzti vienas,ne notaro patvirtinto tevu sutikimo,ir be lydincio asmens?su wizzair

  • Reply Indrė Bir 3, 2013 6:09 am

   Supratote teisingai. Šengeno erdvėje – vaikui tėvų sutikimas nėra būtinas. Tačiau ar gali keliauti vienas lėktuve – apsprendžia avia kompanijos taisyklės. Avia kompanijos Wizzair skrydžiuose vaikai nuo 14 metų gali keliauti vieni.

 20. Reply monika Bir 2, 2013 1:59 pm

  sveiki,norejua paklausti ar gali 10 metu vaikas skristi vienas,ar reikia sumoketi kazkoki mokesti uz palydova ir ar tokias paslaugas teikia wizz air

 21. Reply petras Bir 4, 2013 2:58 pm

  skrisiu is uk I lietuva.po nugaros operacijos turiu metalo kune,kaip bus su patikra?

 22. Reply LOLITA Bir 4, 2013 9:50 pm

  Sveiki,jei perkant ilietus nepirkau registruoto bagazo,ar galiu isigyti veliau ?

 23. Reply petras Bir 5, 2013 8:12 am

  ar butina ta nuotrauka.su manim skris 2 metuku vaikas.ar galima turret pieno buteliuka?

  • Reply Indrė Bir 5, 2013 10:27 pm

   Turėkite nuotrauką arba pažymą iš gydytojo. Pieno buteliuką galite turėti: jei tai kūdikis – kiekis neribojamas, jei vaikas virš 2 metų – ne daugiau kaip 100 ml.

 24. Reply monika Bir 5, 2013 11:47 am

  sveiki,ar skrendant su wizzair perkant bilietus reikia pazimeti vaiko vezimeli,tokio skyriaus neradau….

 25. Reply petras Bir 7, 2013 5:59 pm

  laba diena.ar 2 metu 3 ju menesiu vaikui priklauso rankinis bagazas.aciu

 26. Reply jurgita Bir 11, 2013 11:16 pm

  O kaip su dantu implantais . juk tai irgi metalas kune. gal reikia tureti kokia pazyma is stomotologo. Cia rase apie matala nugaroje po operacijos, cia irgi kazkas panasaus.

 27. Reply Silvija Bir 19, 2013 5:16 pm

  Man 14 metų. Ar galiu su Wizzair aviakompanija į Norvegiją skristi viena? Ar yra reikalingas raštiškas tėvų sutikimas iš notaro?

 28. Reply Silvija Bir 19, 2013 5:18 pm

  Ar reikia pažymos iš odontologo jei burnoje yra viršutiniai, apatiniai breketai + metalinis aparatas gomuryje? (wizzair)

 29. Reply Agnetė Bir 25, 2013 8:34 am

  Sveiki, su broliu užsisakėme bilietus į Italiją. Aš gavau į el paštą duomenis registracijai patvirtinti, o broliui vis dar laukiame, nors jo el paštas įrašytas gerai, o apmokėjimą irgi pervedė. Laukiame beveik visą dieną. Kiek ilgiausiai užtrunka patvirtinimo atsiuntimas? Kada reiktų sunerimti ir kreiptis į biurą?

 30. Reply Neringa Bir 25, 2013 6:38 pm

  sveiki,ar 14m vaikas gali skristi su 16m asmeniu i Norvegija be tevu sutikimo. skiris su norwegian skrydziu kompanija.

 31. Reply lionela Bir 26, 2013 10:05 pm

  labas vakaras.kaip atspausdinti bileta 12 mecui vaikui?lidintis 18 metis asmuo skrenda kartu,bet bileta nusipirkis anksciau.ar bus problemu jei pakeisiu gimimo metus kad leistu priregistroti vaika?tevu sutikima jis turi.svarbiause nurecau zinot ka darit su registracija ir kaip padaryt.aciu uz atsakima

  • Reply Indrė Bir 26, 2013 11:06 pm

   Jus galite įrašyti kitą datą, tačiau prieš skrydį Jums vis tiek riekes kreiptis į Ryanair atstovus, kad prijungtų vaiką prie lydinčio asmens

 32. Reply Rima Bir 27, 2013 9:27 am

  Sveiki , norėjau paklausti ar galima vežtis su Wizzar 2 blokus cigarečių , jei jos pirktos Duty Free parduotuvėje. mažojo bagažo išmatavimai skiriasi nuo nurodytų , aukštis ir plotis mažesni , o ilgis ne 42 cm , o 44 cm . tašė iš minkštos medžiagos . ar tokia tašė skaitysis kaip mažasis salono bagažas . kremas-pudra , veidui kremas ar priskiriami prie skysčių . dėkoju už atsakymą

  • Reply Indrė Lie 3, 2013 2:03 pm

   Cigares galite pirkti ir iki skrydžio paprastoje parduotuvėje. Jei lagaminas iš minkstos medžiagos – problemos nebus, jei galėsite paspausti. Kremas-puda, kremas – priskiriami prie skysčių.

 33. Reply Rima Bir 27, 2013 10:20 am

  užmiršau parašyti šalį , tai Norvegija dėl cigarečių .ir ar galima vežtis šviežių daržovių ( agurkų , pomidorų ) ar wizzar mažojo rankinio bagažo svoris turi būti 10 kg.

  • Reply Indrė Lie 3, 2013 2:02 pm

   Wizzair bagažo svoris neribojamas.
   Tabakas
   18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
   Daržoves vežti galite

 34. Reply Simona Bir 30, 2013 3:51 pm

  Sveiki, norėjau paklausti kodėl perkant wizzair bilietus nereikia rašyti gimimo datos ir kodėl gavus bilietą prie ‘nationality’ nieko nėra parašyta?

 35. Reply Emma Lie 1, 2013 1:23 pm

  Laba diena. Man 14, ar galiu viena su tėvų sutikimu skristi į norvegija? skrendu su wizzair kompanija

 36. Reply INGA Lie 4, 2013 5:16 pm

  Sveiki,skrisiu su raynair i Anglija,bus kaip tik 28 nestumo savaite,gydytoja israse pazyma,kuri yra lietuviska,tik joje yrase trim kalbom,lotyniskai,angliskai ir lietuviskai,kad skristi galiu,ar tiks tokia pazyma,ar butinai reikia raynair formos pazymos,aciu

  • Reply Indrė Lie 5, 2013 1:35 pm

   Nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, „Ryanair“ aviakompanija turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės. Pažyma būtinai turi būti Ryanair

   Daugiau – Apie keliavimą nėštumo metu ← Zigzag.lt kelionių blogas

 37. Reply Rima Lie 9, 2013 6:16 am

  Laba diena , norėjau paklausti skrendant į Norvegiją su Wizar , ar galima mažajame rankiniame bagaže vežtis rūkytas dešras , sūrį ir šokoladą . dėkoju už atsakymą.

 38. Reply Irina Lie 10, 2013 4:07 pm

  ar galima rankinam bagaze vezti uogas pvz. melines su wizzair

 39. Reply Aivaras Lie 18, 2013 10:08 am

  Sveiki, ar vaikiskas sulankstomas vezimelis bus gabenamas nemokamai jei vaikui 2,5metu?
  Kudikiams, kiek zinoma, tai nieko nekainuoja ,o kaip siuo atveju?
  Skrendant WIZZAIR
  Aciu.

 40. Reply Rasa Lie 30, 2013 1:17 pm

  Sveiki,
  Pas jus rasoma, kad wizzair internetine registracija, kainuoja 35 lt.
  Wizzair tinklapyje rasoma :
  “ Užsakant iš karto apmokėta registracija oro uoste kainuoja 10 EUR, o oro uoste išvykimo dieną – 20 EUR. Registracijos internetu paslauga yra visiškai nemokama. “

  Tai kaip cia yra: kas tai yra ta is anksto apmoketa registracija , kuri kainuoja 10 EUR, ir ar vis tik reikia moketi registruojantis skrydziui internetu ?

  • Reply Indrė Lie 31, 2013 1:02 pm

   Sveiki,

   Jei registruojatės internetu – nemokamai, jei pasirenkate paslaugą – registraciją oro uoste ir iš karto ją apmokate – 10 EUR (35 LT) registruojatės oro uoste 2 val iki skrydžio su asmens dokumentu. Jei pasirinkote registraciją internetu, tačiau jos neatlikote ir atvykote į oro uostą be įlaipinimo kuponų – mokėsite 20 EUR (70 Lt) mokestį.

 41. Reply Ligita Lie 31, 2013 7:43 pm

  Sveiki,norėčiau paklausti ar galima nukelti skridimą su Wizz Air linijomis iš rugpjūčio mėn.į gruodžio mėn.

 42. Reply Mindaugas Rgp 2, 2013 9:43 pm

  Laba diena, ar galima nusipirkus bilieta ir klaidingai yrasius varda pakeisti jy dar nepadarisu chek-in, jei galima tai kaip padaryti tai ar gal tiesiog nieko keisti nereikia, nes nera butina. skrendant su wizzair 😉

 43. Reply Sigita Rgp 10, 2013 9:44 am

  Sveiki,

  rugsėjį ketinu su mama skristi į Angliją su ryanair, jai prieš kelis metus keistas klubo sąnarys. Ar reikia turėti kažkokius gydytojų išrašus, kad protezas metalinis? Gal Lietuvoje ir nebūtų problemų, bet skrendant atgal manau gali kilti nesusipratimų. Turbūt einant per apsaugą pypsės. Ačiū už atsakymą.

 44. Reply Agnė Rgp 18, 2013 11:23 am

  Laba diena,
  ar skrendant į Airiją įmanoma su savimi pasiimti šuniuką?
  Jis yra mažos veislės – 2,5kg

 45. Reply Gintas Rgp 19, 2013 8:28 am

  Laba diena, pirkau bilietus is UK ir atgal dukrai, ji papuole i avarija, ar galiu pakeisti bilietu datas i velesnes (iki skrydzio dar 25 dienos) ar yra kazkoks mokestis uz pakeitima? Ir kur reiketu kreiptis? Dekoju uz atsakyma

  • Reply Indrė Rgp 19, 2013 10:56 pm

   Keitimo mokestis yra. Ligos atveju reikėtų kreiptis į avia kompaniją Airijoje – būtų galimybė grąžintis sumokėtus pinigus

 46. Reply Ramutė Rgp 19, 2013 9:52 am

  Laba diena. Noriu paklausti, kaip registruotis skrydžiui internetu. Nesurandu formos, kurią reikia užpildyti. Ačiū.

 47. Reply Žaneta Rgp 25, 2013 9:29 pm

  Labas vakaras.

  Noriu pasiteirauti.Skrendant Ryanair kompanija,jei rankinis bagažas atitinka visus leistinus išmatavimus,tačiau yra papildoma rankinė,kuri prieš įlaipinimą, paprašius įsidėti į lagaminą – netelpa(išmatavimai:23x20x12.Svoris: 100 g).Koks turėtų būti papildomas mokestis ?

 48. Reply rAIMONDA Rgs 2, 2013 7:36 am

  SVEIKI SPALIO 2D PLANUOJAME SKRISTI IŠ KAUNO Į LONDONA LUTONO OROUOSTA. NORĖJAU PAKLAUSTI KIEK GALIMA VEŠTI CIGAREČIU RANKINIAME BAGAŽE IR KIEK REGISTRUOTAME BAGAŽE?IR ALKOHOLIO RANKINIAME BAGAŽE KIEK GALIMA?

  • Reply Indrė Rgs 4, 2013 2:25 pm

   Galite turėti ne daugiau nei :

   800 cigarečių;
   400 cigarilių;
   200 cigarų;
   1 kg tabako;
   10 litrų stipriųjų gėrimų;
   20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno);
   110 litrų alaus.

   Dėmesio – alkoholi rankiniame bagaže galite turėti tik tuo atveju, jei pirksite po patikros, Duty free parduotuvėse ir jis tilps į Jūsų rankinį bagažą.

 49. Reply Sigita Rgs 3, 2013 8:28 pm

  Sveiki,
  turiu du klausimus:
  ar skrendant su Ryanair asmens tapatybės kortelė taip pat galioja kaip ir pasas?
  ar galima vežtis vaistus VENTOLIN(INH) IR SERETIDE, čia diskai, mamai jie sergant astma reikalingi.
  Ačiū už atsakymą.

  • Reply Indrė Rgs 4, 2013 2:21 pm

   Vaistus skirtus asmai gyditi vežti galima.

   Asmens tapatybės kortele galioja kaip pasas visose Europos sąjungos šalyse, taip pat Norvegijoje

 50. Reply Aura Rgs 14, 2013 7:11 pm

  Ar 15 metų galiu skristi viena į UK? (ryanair arba wizzair kompanijos) Reikalingas tėvų sutikimas?

 51. Reply Regina Rgs 15, 2013 3:04 pm

  Laba diena, vaikai nupirko man Ryanair bendroves bilietus spalio 4 d i Leeds Bredorda ir spalio 11 d atgal, Patvirtinima del bilietu pirkimo gavau ir i el. pasta ir i telefona, kada gausiu bilietus i el .pasta, kad galeciau atsispausdinti? Aciu.

 52. Reply Vitalija Rgs 20, 2013 3:11 pm

  Laba diena. Noriu paklausti, ar aviakompanija wizzair priima keleivius iš Londono su laikinais keleivio pasais, kurie išduoti konsulate? Niekur nerandam tikslios informacijos, vieni sako, kad priima, kiti-kad ne. Kaip yra iš tikrųjų?

  • Reply Simona Rgs 20, 2013 3:20 pm

   Su asmens grįžimo pažymėjimu galite vykti tik į šalį, kurios pilietė esate. Į skrydį jus priims. Registruojantis į skrydį pažymėkite varnele, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses. Pasirinkite dokumento tipą „Kitas dokumentas“. Asmens grįžimo pažymėjimas turi savo kodą, kurį sudaro 2 raidės ir 6 skaitmenys, tad šį kodą ir turite vesti į langelį, skirtą dokumento numeriui. Toliau suveskite visus duomenis, kurių jūsų prašo.

 53. Reply rAIMONDA Rgs 22, 2013 10:26 am

  Sveiki,norėjau pasiteirauti jei mes nebegalime niekur skristi o bilietai jau užsakyti ir pinigėliai jau sumokėti ar mes galime kaip nors atsiimti pinigėlius už tuos sumokėtus bilietus?

 54. Reply Julius Rgs 25, 2013 10:22 am

  Sveiki,

  Skrendame į Angliją su Ryaniar skrydžių kompanija ir norėtume sužinoti keletą dalykų.
  1. Ar galima turėti rankiniame bagaže barzdaskutę?
  2. Ar blakstienų tušas laikomas skysčiu ir jį būtina dėti į maišelį?
  3. Ar galima rankiniame bagaže turėti tokį daiktą http://aic.lt/images/uploads/032030-wildo_spork-1.jpg? Nepakeičiamas dalykas keliaujant, tačiau tai stalo įrankis, nors ir iš plastiko.

 55. Reply Karolina Rgs 26, 2013 12:35 pm

  Laba diena,

  Dar norėčiau pasiteirauti. Ar galima rankiniame bagaže skrendant su įmone Wizzair vežtis mobilaus pakrovėją ir fotoaparatą, bei patį mobilujį telefoną?

 56. Reply adomas Spa 1, 2013 5:10 pm

  laba diena noreciau suzinoti kokiu dokumentu reikia 16 metu asmeniui vykstanciam vienam i norvegija su norvegian oro linijomis

 57. Reply Regina Spa 10, 2013 11:05 am

  Sveiki,

  Norėjau paklausiti ar galima rankiniame bagaže turėti skutimosi peiliukų? Pincetą? ar jie turi būti kaip nors supakuoti? Skrisiu su Raynair aviakompanija.

 58. Reply Sigita Meškinienė Spa 11, 2013 1:21 pm

  16 m dukra skrenda viena į Londoną spalio 24 d. Be tėvų sutikimo skristi vienai, bilieto ir paso, ar dar reikia kokių nors kitokių dokumentų.

 59. Reply Karolina Spa 11, 2013 2:43 pm

  Sveiki, norint atsisakyti skrydzio galima ir internetu ar tik skambuciu?

 60. Reply RASA Spa 12, 2013 3:38 pm

  skrendu su 14metu sunum i uk. mes galime nestis i salona 2 rankines po 10kg? ir kiek kainuotu registruotas bagazas po 15kg? ar galeciau pasiskambinus i kauna uzsisakyt bilietus,o atvykus i oro uosta pries skrydi susimoket?

  • Reply RASA Spa 13, 2013 11:47 am

   uzsisakiau bilietus i uk su sunum. apmokesiu rytoj pavedimu banke. ar man reikia atsispausdint ta informacini lapa ,kurigavau i emaila ir ji pateikti banke apmokant? nes siuo metu neturiu spausdintuvo,tai tik vakare galesiu atsispausdint. o gal reikes is naujo suvesti duomenis ir vel atlikt registracija? prasau greito atsakymo.aciu.

  • Reply Simona Spa 15, 2013 10:27 am

   Taip, Jums priklausys po 10 kg rankinio bagažo.
   Bilietus užsakant, reikia iš karto apmokėti.

 61. Reply sandra Spa 13, 2013 6:23 pm

  laba vakara.skrendu su norvegion kompanija pirkau elektronini bilieta.ar butina atsispausdint bilieta ar uztenka tik orderio nr?skrendu is rygos o trondheima.aciu

 62. Reply alesia Spa 14, 2013 8:10 pm

  sakykit ar galima, nusipirkus jau bilietus,pakeisti varda,mes uzrasem sutrumpinta forma o pase rasosi pilnas vardas,ar nebutina keist nes vardas tas pats tik sutrumpintas,ir jei reikia keist ar uz likusias papildomas raides reikia moketi ir kiek kainuoja?

  • Reply Simona Spa 15, 2013 10:45 am

   Gali kilti problemų oro uoste, kadangi vardas nesutaps su pase esančiu. Tokiu atveju reikia keisti vardą.
   Susisiekite su konsultantu tel. 8 600 26766.

   • Reply romas Spa 17, 2013 10:36 am

    sveiki,skrendat su air baltic i norvegija kiek galima veztis cigareciu ir alkoholio

    • Reply Simona Spa 18, 2013 2:00 pm

     Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

     1l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
     2l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%,
     18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
     Su savimi galite turėti, pavyzdžiui, 5l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 metų. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

 63. Reply Evelina Spa 20, 2013 8:12 pm

  Labas vakaras, norėčiau pasiteirauti, man 17 metų ir ruošiuosi skirsti į Londoną su Ryanair skrydžių kompanija. Ar būtinas tėvų sutikimas? Kokie dokumentai reikalingi ir kiek kg galima veštis be bagažo?

  • Reply Simona Spa 21, 2013 10:56 am

   Sveiki,
   Taip, tėvų sutikimas yra būtinas. Reikalingas Jūsų asmens dokumentas (pasas arba ID kortelė). Galite nemokamai gabenti iki 10 kg svorio rankinį bagažą.

 64. Reply Evelina Spa 21, 2013 12:25 pm

  Tėvų sutikimo reik abiejų, ar užtenka vieno?

 65. Reply Evelina Spa 22, 2013 3:02 pm

  Na aišku, ačiū už informacija.

 66. Reply Petras Spa 31, 2013 8:22 pm

  Sveiki, jei netycia klaidingai pasirinkau atvirkstini marsruta. Pinigai yra sumoketi, taciau check in dar nepadarytas. Noreciau suzinoti ar imanoma atgauti visus pinigus sumoketus uz bilietus? O galbut galima pakeisti ju marsuta?

  • Reply Simona Lap 5, 2013 1:04 pm

   Sveiki,
   Pagal aviakompanijos taisykles pinigai už bilietus nėra grąžinami. Jeigu dar nepadarėte registracijos yra galimas keitimas už aviakompanijos nustatytą mokestį.

  • Reply Danutė Gru 8, 2013 9:27 am

   Labas.Noriu vasarai parsivežti savo anūką (6 metų) iš Airijos, kuris turi ir lietuvišką pasą .Tačiau noriu važiuoti su juo pirmiausia į Angliją, iš ten paimti kitą anūką ir važiuoti į Lietuvą. Noriu paklausti ar anūkui iš Airijos reikia turėti notaro patvirtintą dokumentą su tėvų sutikimu.Ar nekils problemų skrendant iš Airijos į Angliją ir iš Anglijos į Lietuvą

 67. Reply Vaiva Lap 4, 2013 5:56 pm

  Sveiki, skrendu į Sardinijos salą(Italija), man 17m. skrendu su 18-mečiu, ar man reikia eiti pas notarą dėl tėvų sutikimo? Ar galiu skristi be jo?

 68. Reply ILIJA Lap 26, 2013 11:28 pm

  Sveiki. Skridis su Wizzair Kievas-Vilnius——Ar galyma bileta isigiti Lietuvoi? Ir Kaip biletu galetu pasinaudoti iej žmogus gyvena Ukrainoi/ar užtenka pasakiti kad biletas užsakitas, ar reiketu dar kaž kaip irodineti ar tureti kokia nors pažyma. AČIU.

  • Reply Simona Lap 27, 2013 4:32 pm

   Sveiki,
   Galite bilietą įsigyti ir Lietuvoje. Jeigu tai yra wizzair aviakompanija, keleivis turės pasidaryt registraciją – check-in ir atsispausdinti įlaipinimo kuponus.

 69. Reply Tomas Gru 2, 2013 11:26 pm

  laba,
  situacija tokia, langelije kur reikia pasirinkti dokumento tipa, ivedziauasmens tapatybes kortele, a is tikruju turi buti pasas, paso duomenis irasyti teisingai, ar bus del to problemu, chek in jau padarytas

 70. Reply vitalija Gru 3, 2013 8:25 pm

  Sveiki.
  jei istrintas i el.pasta atsiustas bilietas buvo istrintas ar atsiustumet pakartotinai?

 71. Reply Paulina Gru 4, 2013 11:17 pm

  Laba diena,
  norėjau paklausti, ar galima rankiniame bagaže vežtis dantų funkcinę plokštelę? Turi metalo vielutes. Ją laikau dėkle. Ar reikia kokios nors spec. pažymos? (kompanija Ryanair, skrydis Ryga-Švedija ir atgal).
  Ačiū.

 72. Reply Ligita Gru 9, 2013 10:24 pm

  Ar 16 metų galiu skristi viena į Anglija? (wizzair ar Ryanair kompanijomis) Reikalingas tėvų sutikimas?

 73. Reply Dovile Gru 11, 2013 10:54 pm

  Labas vakaras. Turiu tokį klausimą. Aš esu Rusijos piliete,bet su leidimų gyventi Lietuvoje. Greitai skrisiu į Prancuziją,bet skrydis bus su persodinimų Dubline. Norėčiau pasiteirauti, ar man,kaip Rusijos pilietei, bus reikalinga viza, jeigu Dublino oro uoste aš busiu vos 7 val. ?

 74. Reply Elena Gru 12, 2013 8:36 pm

  Kiek kainuoja jei vaikas yr nepilnametis ir jis skrenda be tievu lietuva ir teva nori kad padetu nuskristi vaiku su stiordesem kiek kainuoja?

 75. Reply Daina Gru 23, 2013 8:20 pm

  Sveiki norejau paklausti uz uzsakitus bilietus mokejau grinais biure bet i el pasta negavau patvirtinimo ir bilieto atspausdinimui nors gavau biure atspausdinta ar tai normalu? Ir dar klausimelis biliete kuri man dave biure ant bilieto uzrasitas mano vardas kartu su zodziu miss ar tai normalu? Nebus paskui problemu orouoste su registracija?

  • Reply Simona Gru 27, 2013 10:20 am

   Sveiki,
   Jeigu Jums biure davė bilietą, tai jau į el. paštą papildomai Jums nebėra siunčiamas patvirtinimas. O dėl to, kad yra nurodytas kreipinys prie jūsų vardo, tai nėra jokia klaida ir taip turi būti.

 76. Reply Sigita Sau 15, 2014 8:29 pm

  Sveiki.
  Noreciau skristi su 4 metu anuku i Belgija (anukas turi pasa), ar reikalingas vienas is tevu sutikimas?

 77. Reply rita Sau 28, 2014 1:26 pm

  Sveiki,norejau suzinoti skrendu is rygos i londona koki kieki galima su rankiniu bagazu tureti cegereciu?aciu.

 78. Reply mindaugas Sau 28, 2014 9:57 pm

  sveiki, ar galima atsaukti lektuvo bilietus nors jau esu uzmokejas ir laukiu bilietu ?

 79. Reply Lina Sau 29, 2014 4:54 pm

  Sveiki, skrendu su ryanair, jeigu rankiniame bagaže turėčiau puoduką ar jį iš manęs atimtų? ar reikia gal įdėti į kokį nors maišelį ir pan ?:) ačiū

 80. Reply Gintarė Sau 29, 2014 5:42 pm

  Sveiki, norėčiau skristi į Norvegiją man 16 metų, skrisčiau su lydinčiu žmogumi, ar reikia vieno iš tėvų sutikimo?

 81. Reply vile Sau 30, 2014 8:56 pm

  laba diena. noreciau suzinoti, ar yra galimybe sia kompanija skraidinti nepilnamecius vaikus, be suaugusiuju su igulos prieziura, uz papildoma mokesti. aciu.

 82. Reply Daina Sau 30, 2014 8:56 pm

  Sveiki. Pavasarį noriu skristi pas brolį į Norvegiją. Man 14 metų, ar galėčiau skristi be lydinčio asmens?

 83. Reply rima Bal 12, 2014 8:18 pm

  laba diena,pamirsau uzsisakyti bagaza,bilietas jau nupirktas. kaip man ji uzsisakyt?

 84. Reply Justinas Geg 9, 2014 7:32 pm

  Man 16 metu skrisiu wizz air. Ar man butina tureti tevu/globeju notaro patvirtinta leidima skristi savarankiskai ?

 85. Reply kristina Bir 27, 2014 9:06 pm

  nuoriejau suzinuot pries kiek laiko iki skridzuo reike atvikt .

 86. Reply evelina Rgp 8, 2014 8:39 am

  Sveiki,noreciau suzinoti,skrendant is Vilniaus i Atenus su persedimu Kijeve,kokie reikalingi dokumentai,uztenka tapatybes korteles ar reikalingas pasas?vizos nereikia?Dekoju uz atsakyma.

  • Reply Skrydžiai Rgp 12, 2014 4:00 pm

   Sveiki,
   Pagal galiojančią informacija pakanka ID kortelės ir vizos nereikia, bet rekomenduojame turėti pasą, kadangi informacija dažnai keičiasi.

 87. Reply rasa Lie 7, 2015 12:49 pm

  Sveiki, ieskaus bilieto iš tokyo į londona, rasti bilietu isvykimo laikas yra lietuvos ar tu saliu is kuriu skrendi?

 88. Reply Monika Lie 23, 2015 7:42 pm

  Sveiki, ar galima su savimi vežtis rankiniame bagaže skėtį? (Wizzair) Ir ar galima turėti maisto, pvz:dešros, batonėlių?

 89. Reply Monika Lie 24, 2015 5:28 pm

  Skrendu iš Lietuvos į Londoną

 90. Reply Mindaugas Rgp 30, 2015 12:19 pm

  skrendu raynair i ispanija ar galiu rankiniame bagaze veztis kvepalus apie 50ml?

  • Reply Skrydžiai Rgp 31, 2015 2:01 pm

   Sveiki,
   Kvepalus rankiniame bagaže galite gabenti pagal skysčių gabenimo taisykles.
   Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės
   ✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
   ✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
   ✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

 91. Reply Lilija Spa 9, 2015 7:18 pm

  Sveiki!Ieškome informacijos.Anglijoje mirė giminaitis,norime parvežti urną į Lietuvą.Ar Ryanair ir Wizz Air teikia tokias paslaugas?Ar galima skraidinti?Kokį bilietą reikėtų pirkti?Ar būtinai turi skristi kartu žmogus ar giminaitis ar gali ir svetimas?Suteikite,prasau bent kokios informacijos.Kiek perskambinome vietų,kuriuos nr gavome ambasadoje,niekas nesuteikia tikslios informacijos.Kas gali nors ką pasakyti.Ačiū.

  • Reply Skrydžiai Spa 12, 2015 12:01 pm

   Sveiki,
   Urną galite gabenti rankiniame bagaže sandariai supakuotą, taip jog nekeltų neigiamų emocijų kitiems keleiviams. Su savimi būtina turėti kremavimo dokumentus ir mirties liudijimą.

 92. Reply lora Spa 14, 2015 10:08 pm

  Sveiki is vilniaus skrendame i londona ,noreciau pasiklausti mes busim2 suauge ,skrisim su rynair,ar rankiniam bagazui tinka kuprines 50*20*32 ir turim 20kg registruoto bagazo tai kokie ju matavimai ? Ir kiek mes abu galim veztis cigareciu ? labiai dekoju .

  • Reply Skrydžiai Spa 15, 2015 11:37 am

   Sveiki,
   Keleiviai nuo 24 mėn. amžiaus, keliaujantys su aviakompanija Ryanair gali gabenti:
   1. Rankinę (35x20x20 cm, svoris neribojamas);
   2. Rankinį bagažą (55x40x20, svoris iki 10 kg).
   Aviakompanijos Ryanair registruoto bagažo išmatavimai 81x119x119 cm.
   Į Jungtinę Karalystę galite gabenti:
   ✔ 800 vnt. cigarečių;
   ✔ 400 vnt. cigarilių;
   ✔ 200 vnt. cigarų;
   ✔ 1 kg tabako.

 93. Reply Anastasija Spa 29, 2015 6:33 pm

  Labas vakaras,
  Sakykite, prasau, kurioje vietoje Vilniaus oro uoste galima nusipirkti permatoma maiseli skysciams i rankini bagaza?

  Aciu labai

 94. Reply Rimute Gru 10, 2015 10:27 pm

  Sveiki, norėčiau sužinoti, ar galėčiau pasikeisti Wizz Air lėktuvo bilietą Frankfurtas prie Maino-Vilnius iš gruodžio 22 d. į sausio 9 d. arba 16 d. Pinigai už bilietą sumokėti užsakymo metu. Jeigu yra galimybė, kaip tai turėčiau padaryti

 95. Reply Rita Galinaitienė Vas 3, 2016 2:37 pm

  Sveiki. Ar registruotame bagaže gali gabenti rūkytus gaminius pirktus turguje? Ačiū

 96. Reply Zygis Vas 5, 2016 1:03 pm

  Ar galiu vesti registruotame bagaze virtuvinius peiliu rinkinius is Londono su wyzzair iVilniu

 97. Reply ana Vas 8, 2016 2:34 pm

  Sveiki. Balandi skrisim su wizzair is uk i lietuva. Kartu skris 6 menesiu vaikas. Ar jam reikalingus rubus, maista ir visa kita galiu deti atskirai ar butina i savo rankini bagaza? 🙂

  • Reply Skrydžiai Vas 9, 2016 10:08 am

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair kūdikiams iki 24 mėn amžiaus bagažas nepriklauso, tačiau kūdikį lydintis asmuo gali gabenti papildomą bagažo vienetą (40x30x18 cm, svoris neribojamas), kūdikio reikmėms.

 98. Reply Sigita Kov 6, 2016 9:12 pm

  Sveiki, ar galima į rankinį bagažą dėti plaukų tiesintuvą? Ir dar: jeigu mano rankinio bagažo ilgis yra 10 cm daugiau nei turi būti (kur turi tilpti po sėdyne priešais), tai ar jau reiks susimokėti už tokį? Na, rankinė nebus pilna ir tilps po ta sėdyne. Skrendu su Wizz air. Ačiū už atsakymus.

  • Reply Skrydžiai Kov 7, 2016 10:22 am

   Sveiki,
   Problemų gabenant plaukų tiesinimo žnyples kilti neturėtų. Jei viršijate mažo orlaivio salono bagažo reikalavimus – galite gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą arba registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 99. Reply augenijad Geg 20, 2016 1:55 pm

  laba diena, planuojam su vyru skristi su Wizzair į UK, turėsim vieną registruotą bagažą ir du mažus nemokamus į saloną. Vyras turi judėjimo negalią. Ar už ramento ar lazdelės įsinešimą į lėktuvo saloną reikia mokėti?

  • Reply Skrydžiai Geg 23, 2016 2:24 pm

   Sveiki,
   Mokėti nereikia, tik būtina informuoti Jūsų bilieto pardavėją apie ramento ar lazdos gabenimą.

 100. Reply Neringa Lie 10, 2016 3:17 am

  sveiki,
  skrendu is Glasgow i Vilniu su Wizzair ir darbui reikia kompiuterio. Kokie yra reikalavimai prasivezant kompiuteri ?

 101. Reply Kamile Rgp 1, 2016 2:59 pm

  Sveiki,
  ar vaikui virs 2 metuku priklauso rankinis bagazas?jei taip tai kiek kg? bilieta pirkau mokejau pilna kaina,wizz air. Aciu uz atsakyma.

  • Reply Skrydžiai Rgp 19, 2016 4:19 pm

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair vaikams priklauso rankinis bagažas. Jei nepasididinote bagažo išmatavimų už papildomą mokestį, galite gabenti mažą orlaivio salono bagažą (42x32x25 cm, svoris neribojamas).

 102. Reply andrius Rgs 11, 2016 2:29 pm

  sveiki,noreciau paklaust,kokios pazymos reikia ,jei yra operuota sirdis ir turi viena metalini vortuva,ir del vaistu,kurie reikalingi.nes nuejus pas daktaro,jis israse kazkoki popiergali,kad buvo kazkada sutrikes ritmas sirdies. aciu

 103. Reply Re Kanleris Kov 9, 2017 10:31 pm

  Sveiki,
  Norejau paklausti ar galima keleiviniu bagazu (prie saves) vezti keramikine urna su kremuotais zmogaus palaikais.Ar bus prasoma atidaryti kapsule? Kokios taisykles ir reikalavimai? Aciu

 104. Reply ILONA Geg 18, 2017 1:52 pm

  Laba diena,
  turiu bilietą su Wizzair oro linija Londonas-Vilnius, tačiau noriu papildomai sumokėti už bagažą iki 15 kg. Skambinant į skambučių centrą 8 900 94000 praneša, kad skambinu padidintu tarifu ir nesujungia. Kaip ir kur galėčiau išsipirkti didesnį bagažą?
  ačiū.

 105. Reply Rasa Geg 26, 2017 7:46 am

  Sveiki,
  Norejau paklaust,visur taisyklese rasoma,kad 17 metu pilietis gali skristi be palydos,girdejau siandien ivyki,kad septyniolikmecio nepraleido skristi be tevu sutikimo.Koki dokumenta reikia tureti,kad septyniolikmetis skristu vienas?
  Dekui

  • Reply Skrydžiai Geg 26, 2017 10:49 am

   Rasa,

   tai priklauso nuo oro linijų bendrovės ir šalies, į kurią vyksta asmuo. Jeigu keliaujate su Wizzair, Ryanair į Šengeno zonos šalis , tėvų sutikimas nėra būtinas, tačiau jeigu keliaujama už Šengeno zonos ribų yra reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, patvirtintas notaro.

 106. Reply IRENA Lie 17, 2017 9:14 pm

  Sveiki,
  Skrendu su Vizzair i Ispanija,kiek galima veztis rankiniam bagaze cigareciu ir ar yra apribojimai vaistu vaistineleje?

  • Reply Skrydžiai Lie 23, 2017 4:25 pm

   Irena,

   Ispanijai galioja tos pačios taisyklės kaip ir likusioms ES valstybėms, tad galite gabenti iki 800 vnt. cigarečių (kurios yra iš ES šalies). Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

 107. Reply Rasa Lie 18, 2017 10:38 pm

  Sveiki,
  Norejau pasitikslinti del rankinio bagazo. Daug kur skaitinejau ir visur surasyta jog maksimalus ismatavimai rankinio bagazo yra 55x40x20.. Svarstau imti Helly Hansen tase su ismatavimais 60cmx30cm nes yra teke matyt jog kaikurie imasi tokio tipo tases i lektuva. Taciau bijau rizikuoti neisitikinusi.
  Tad noreciau paklausti ar tikrai galima butu pasiimti tokia tase? Manau jog ja butu galima suspausti i 55cm ilgi jei neperdaug perkrauta.
  Dekui

  • Reply Skrydžiai Lie 23, 2017 4:27 pm

   Rasa, Jūsų bagažas turi atitikti išmatavimus. Jeigu oro uosto darbuotojams paprašius Jūs nesutalpinsite savo bagažo į patikros dėžę, Jums teks papildomai mokėti.

 108. Reply Tatjana Rgp 6, 2017 3:41 pm

  Sveiki, Ruosiames skrysti i Londona 4 suauge ir vaikai 6 metai ir 1 metai. Ar abems vaikams reikia pirkti pilna bileta? Ar yra kokiu nuolaidu? O gal nereikia maziukui?

 109. Reply Tatjana Rgp 6, 2017 3:55 pm

  Dar norejau paklausti ar vaikui 1 metuku reikia tureti kokiu sveikatos pazymu ar draudima?

 110. Reply Neringa Rgs 29, 2017 1:55 pm

  Laba diena ar rankinuke 30×20×20galiu vesti kontraceptines ir vaiko vaistus nors mun skridzio metu nereikes o tik susirgus su gyditoju receptu vaistai yra nes mes be jokiu bagazu vaziuosim tik paprastas rankinukas bus

  • Reply Skrydžiai Rgs 29, 2017 7:46 pm

   Neringa,

   gabenant kontraceptines tabletes, turėkite su savimi receptą. Jeigu vaiko vaistai receptiniai, receptas taip pat būtinas.
   Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje. Primename, asmenys į Norvegiją oficialiai įsivežti gali medikamentus, kurie yra registruoti ir Norvegijoje. Į šią šalį draudžiama įvežti bet kokius užsienietiškus (Norvegijoje neregistruotus) vaistus, skirtus net asmeniniam naudojimui. Tai galioja ir vaistams iš Europos sąjungos šalių.

 111. Reply Asta Lap 1, 2017 9:44 pm

  Sveiki, kokią pažymą reikia turėti, jei yra protezuotas klubo ar kelio sąnarys, ar būtina turėti vertimą?

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!