Bagažas 1 863

Ryanair Rankinis Bagažas

Nemokamo Ryanair rankinio bagažo išmatavimai: 55x40x20 cm.  Svoris negali viršyti 10 kg.

Nuo 2013 m. gruodžio 1 d. aviakompanija leidžia nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą nešulį – mažą moterišką rankinę ar oro uoste įsigytas prekes. Rankinė negali viršyti 35x20x20 cm išmatavimų. Svoris yra neribojamas.

Jeigu jūsų rankinis bagažas yra didesnis negu nurodyti išmatavimai ir netelpa į oro uostuose esančias bagažo patikros dėžes, Ryanair atstovai paprašys bagažą užregistruoti. Tai jums kainuos 60 eurų.

Kūdikiams kūdikiams iki 2 metų priklauso 5 kg rankinis bagažas. Registruotas bagažas nepriklauso. Nemokamai gabenamas sulankstomas vežimėlis ir automobilinė kėdutė arba vaikiška sėdynė. Į lėktuvą galima pasiimti patvirtintą automobilio sėdynę, jeigu bus nupirkta atskira sėdėjimo vieta. Papildoma kūdikio įranga iki 20 kg yra registruojama iš anksto ir kainuoja 10 EUR/GBP už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei turima kūdikio įranga viršija 20 kg, tai jums teks mokėti už kiekvieną viršijamą kilogramą.

Ryanair kompanijos lėktuvuose rasite kūdikių pervystymo vietą ir galimybę šildyti kūdikiui skirtą maistą.
Kitos naujovės:
• 50% nuolaidą vaikams rezervuotoms vietoms*
• 50% nuolaidą registruojamam vaikų bagažui*
• Pirmenybinio įlaipinimo nuolaidą*
• Sumažinti kūdikio mokesčiai (dabar tik 20 € / £ 20).
(*kai suaugęs užsako)

Wizzair Rankinis Bagažas

1. Mažas orlaivio salono krepšys:

Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus.

2. Didelis orlaivio salono bagažas:

Jei jūsų orlaivio salono bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 56 x 45 x 25 cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną už papildomą mokestį (nuo 10 EUR mokant iš anksto). Oro uoste paslauga kainuos 40 EUR. Bagažas privalo tilpti viršutiniame salono bagažo skyriuje. Svoris yra iki 15 kg.

Daugiau nei vieną orlaivio salono bagažo vienetą gabenantiems keleiviams bus neleidžiama eiti pro saugos vartus ir jų bus paprašyta grįžti į registracijos punktą, kitaip supakuoti arba išmesti papildomus rankinio bagažo vienetus

wizzair bagazas

Dėmesio!!! Wizzair ir Ryanair aviakompanijų rankiniame bagaže negali būti skysčių, kurių indelių talpa didesnė nei 100 ml, o bendras skysčių kiekis neturi viršyti 1 litro. Skysčiai, neviršijantys nustatytų normų turi būti sudėti į vieno litro plastikinius, permatomus, užsegamus maišelius, kuriuos rasite oro uostuose. Kai kur šie maišeliai yra mokami. Praėjus patikros punktą, esančiose „Duty Free“ parduotuvėse galėsite pirkti gėrimus bet kokios talpos, tačiau atminkite, kad viskas turi tilpti į vieną rankinio bagažo vienetą.

Ryanair Registruotas Bagažas

Registruoto bagažo išmatavimai neturi būti didesni nei – 81x119x119 cm. Didžiausias leistinas registruoto bagažo svoris: 15 kg arba 20 kg. Galima turėti du registruoto bagažo vienetus, tačiau antras bagažas turi būti ne didesnis nei 15 kg.

Vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai.

* Po užsiregistravimo į skrydį vis dar galite internetu nusipirkti registruotą bagažą, pirmenybinį įlaipinimą, kūdikių ir sporto įrangą, muzikos instrumentus. Šias paslaugas galite pirkti iki skrydžio likus ne mažiau kaip 4 valandoms. Norite įsigyti? Susisiekite su mumis.

**Mokestis taikomas visiems skrydžiams į/iš Kosą, Rodą, Larnaką, Volos, kai bagažą pirksite atskirai. Pvz.: turite nusipirkę lėktuvo bilietus iš/į Kosą tik su rankiniu bagažu, bet vėliau nusprendžiate nusipirkti ir registruotą bagažą. Tokiu atveju už jį mokėsite daugiau nei pirkdami iš karto su bilietais.

Wizzair Registruotas Bagažas

Registruoto bagažo išmatavimai neturi būti didesni nei – 149x119x171 cm. Vieno bagažo vieneto svoris neturi viršyti 32 kg arba 23 kg.
Vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai (iki 3 m. vaikui).

Daiktai, kuriuos draudžiama gabenti lėktuvu

Kai kurie daiktai neskraidinami, jei:

 • yra didelė tikimybė, kad jie gali sukelti pavojų lėktuvui, asmenims ar nuosavybei;
 • yra didelė tikimybė, kad jie gali būti sugadinti skraidinant;
 • jie netinkamai supakuoti;
 • jie yra uždrausti pagal įstatymus, reglamentus arba įsakus, galiojančius šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią skrendama;
 •  jų negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
 • jie gali sukelti nepatogumų arba pasibjaurėjimą lėktuve esantiems asmenims.

Griežtai draudžiama skraidinti:

 • šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
 • bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
 • degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
 • radioaktyviąsias medžiagas;
 • suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
 • nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
 • ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
 • lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
 • daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
 • medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
 • daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
 • žmogaus palaikus;
 • daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose;
Gyvūnai

Ryanair ir Wizzair aviakompanijos gyvūnų neskraidina. Daugiau informacijos rasite čia.

Maisto produktų gabenimas

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui. Visų šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių;
 • 400 cigarilių;
 • 200 cigarų;
 • 1 kg tabako;
 • 10 litrų stipriųjų gėrimų;
 • 20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno);
 • 110 litrų alaus.

Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis).

Tabako gabenimas į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją
Nuo 2015.01.15 į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją, Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

 • 1l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3l  alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
 • 2l alaus (2.5 %)  ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%,
 • 18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galite turėti, pavyzdžiui, 5l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 metų. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Maisto gabenimas  į Norvegiją

Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno) vienam asmeniui (asmuo vyresnis nei 10 m. amžiaus). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus t.p. galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

Vaistų gabenimas į Norvegiją

Nuo 2015 m. spalio 1 d. Norvegiją draudžiama įvežti bet kokius užsienietiškus vaistus, skirtus net asmeniniam naudojimui. Tai galioja ir vaistams iš Europos sąjungos šalių. Privatūs asmenys į Norvegiją oficialiai įsivežti galės nereceptinius medikamentus, kurie yra registruoti ir Norvegijoje. Tai reiškia, kad ant pakuotės bei informaciniame vaistų lapelyje pateikiama informacija turi būti ir norvegų kalba. Įsivežti receptinius vaistus bus galima, tik nedideliais kiekiais, ne ilgesniam nei 3 mėn. vartojimui, o be norvegiškos registracijos bus reikalaujama ir papildomų įrodymų, jog vaistai skirti būtent keliaujančiam asmeniui (recepto ar medicininių išrašų).

Maistas rankiniame bagaže

Visi birūs produktai – užpilamos košės, sriubos – puikus sprendimas. Beje, dėl visa ko, geriau išmesti aliejų esantį greitai paruošiamų makaronų pakuotėse ar sriubose dėl to, kad gali tekti dėl skysčio išmesti visus makaronus.

Su savimi galite pasiimti tikrų makaronų, sūrio, dešros, rūkytos mėsos, duonos, košę. Tik atkreipkite dėmesį, kad sūris negali būti mocarela supakuota vandenyje, o šlapią dešrą (kai pakuotėje yra skysčio) verčiau sudėkite iškart į sumuštinius ar išpakuokite.

Prie negendančių produktų priskiriamus konservus teks palikti namie, nes skystis esantis konservo viduje paprastai būna priežastimi išmesti šį maisto produktą oro uosto patikros punkte.

Nepamirškite įsidėti kavos, arbatų, cukraus, jei reikia druskos, pipirų. Galima vežtis tiek visą pakį, tiek išbertą į popierinį ar plastikinį maišelį, kad turinys nepasklistų po visą bagažą, verčiau sudėkite birų turtą į kelis maišelius. Vietoje cukraus galite įsimesti saldiklių, o kava gali būti supakuota į maišiukus, pvz., įvairios trys viename.

Jei sugalvosite pasiimti į mažus maišiukus supakuoto medaus ar kečupo, majonezo, garstyčių ir pan. juos teks „deklaruoti“ kaip skystį ir jis užims vietą būtent tame maišelyje, kur yra visi jūsų 10 buteliukų 100 mililitrų.

Beje, venkite birius produktus vežtis didelės taros (litro ir pan.) buteliuose, nes gali tekti aiškintis, kam jis jums toks didelis.

1 863 thoughts on “Bagažas

 1. Reply Renata Sau 19, 2013 3:11 pm

  Laba diena, skrendam į Vokietiją,neužsisakėme bagažo,kiek papildomai užsisakius kainuotų bagažas?

  • Reply Indrė Sau 21, 2013 9:21 am

   Laba diena, priklausomai nuo aviakompanijos papildomas registruojamas bagažas Jums kainuos nuo 64 Lt iki 120 Lt. Dėl tikslios bagažo kainos susisiekite su konsultantais.

  • Reply Grazvydas Kov 16, 2013 1:11 pm

   Laba diena. Balanzio menesi skrendu Ryanair kompanija liektuvu i Briusseli 10 dienu tik su rankiniu bagazu esu pensininkas. Noriu suzinoti ar galyma vezti vaistus po 10 tableciu ( betazolok, Presteram, Physiotens, Nalpaza, Telmisasartanas ir Clonazepamas kuris skirimas prie narkotiniu, israsomas pagal recepta ir perkant lieka vaistineje. Ar galyma vezti rankineme bagaze ir kaip turi buri supakuotas.?
   Is ansto busiu dekingas.

   • Reply Indrė Kov 18, 2013 9:12 am

    Laba diena, p. Gražvydai,

    vaistus galite gabenti rankiniame bagaže, tačiau Jūs turite turėti pažymą iš gydytojo, jog šie vaistai Jums yra būtini.

    • Reply Sandra Geg 15, 2017 3:34 pm

     Laba diena skrisiu su 7menesiu vaikuciu wizzair kompanija ir noriu suzinoti kaip vestis kudikiui misinuka? Misinukas yra dvieju litru talpoje noriu suzinoti kur geriau persipilti misinuka kad neatimptu?

     • Reply Skrydžiai Geg 15, 2017 7:28 pm

      Sandra,

      kūdikių maistui/gėrimams, kurie reikalingi skrydžio metu, nėra apribojimų.

     • Reply Sandra Geg 16, 2017 3:43 pm

      Sveiki dar karta,turiu dar viena klausimeli,skrisim su wizzair ir pirkdami bilietus nenurodem kad vesimes kartu vaikui vezimeli sudedama ar galima tiesiok atvykus i oro uosta registruoti?

  • Reply Laura Lie 14, 2013 9:57 pm

   Sveiki, skrendu su Ryanair is Londono Gatwick oro uosto i Kauna ir nupirkau lauktuviu kavos, bei tepamo riesutinio sviesto. Ar yra draudimas ir siem produktam ir ju pakuotes turiam? Aciu 🙂

  • Reply Robert Spa 20, 2013 8:17 pm

   Laba diena,
   Galima gabenti skysčius iki 100 ml STIKLINĖJE talpoje? Pvz. kvepalai, skysta pudra… Nieko tokio? Ar tai turėtų būti plastikiniai buteliukai?

  • Reply Eglė Rgs 6, 2016 10:01 am

   Sveiki, spalio mėnesį skrendame su Ryanair į Airiją. Ar galima dėti į rankinį bagažą cigarečių ir alkoholinių gėrimų? Jei galima – tai kokios normos asmeniui? Ar 14 m., 16 m. jaunuoliams taip pat galioja tokios pat normos kaip ir suaugusiems?
   Ačiū

   • Reply Skrydžiai Rgs 6, 2016 3:56 pm

    Sveiki,
    Tabako ir alkoholio gaminius gali gabenti tik pilnamečiai asmenys.
    Į Airiją pilnametis asmuo gali gabenti:
    300 cigarečių (15 pakelių)
    ir
    10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
    20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
    90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
    110 l alaus.
    Alkoholį, kurį planuojate gabenti rankiniame bagaže, galite įsigyti Duty Free parduotuvėse.

  • Reply Rokas Rudzianskas Bal 28, 2017 4:12 pm

   Labadiena,
   2017 birzelio menesio 20 skrisiu i berlina su ryanair. As turiu drona gopro karma 2017. Su kuprine viskas supakuota. Ar galima butu ji skaraidintis i berlyna? Labai aciu Rokas Rudzianskas

   • Reply Skrydžiai Bal 30, 2017 1:11 pm

    Rokai,

    problemų neturėtų kilti, jeigu dronas telpa į Jūsų rankinį bagažą ir neviršija leistino svorio. Primename, jog rankiniame bagaže leidžiama vežtis ne daugiau kaip dvi ličio jonų baterijas, ir jos turi būti atskirai apsaugotos, siekiant išvengti trumpojo jungimo. Baterijų gnybtai turi būti arba atitraukti, arba supakuoti taip, kad būtų išvengta sąlyčio su metaliniais daiktais, įskaitant kitų baterijų gnybtus. Vadinasi, gabenkite bateriją atskirai, saugiau įpakuotą.

 2. Reply Diana Sau 26, 2013 9:10 pm

  Sveiki,
  Kiek cigareciu galima veztis i Anglija?

  • Reply Simona Sau 28, 2013 9:24 am

   Laba diena,
   Galima vežtis 800 cigarečių (4 blokus).
   Informaciją apie leistinų vežti gaminių kiekius galite rasti Muitinės departamento interneto puslapyje http://www.cust.lt/ arba sužinoti telefonu (8 ~ 5) 261 3027.

   • Reply jurate Rgs 23, 2013 8:15 pm

    ar galima rankiniame bagaze vezti stiklines lekstes,su ryanair kompanija?

   • Reply Zita Spa 24, 2013 3:03 pm

    SVEIKI NOREJAU PAKLAUSTI AR TIKTU RANKINIO BAGAZO ISMATAVIMAI 50*26*27 SKRENDU IS LIETUVOS I ANGLIJA SU RYANAIR. ACIU.

   • Reply Lina Lap 9, 2013 11:09 pm

    Laba vakara. Skrisiu su wizzair, mano lagamino dydis 54x35x23cm ar man reikes damoketi kaip uz dideli bagaza? skridimo trukme 1val.30min. Ir ar svoris ribojamas? Skyscius galima deti i tokiu matmenu lagamina? aciu

    • Reply Simona Lap 12, 2013 11:53 am

     Sveiki,
     Taip, reikės už jį mokėti, nes jis atitinka didelio orlaivio salono bagažo išmatavimus.
     Svoris nėra ribojamas. Galite dėti skysčius, bet rankiniame bagaže galite turėti iki 10 vnt. buteliukų skysčių iki 100 ml.

   • Reply Kristina Lap 25, 2013 5:57 pm

    Sveiki, skrendu į Londoną už kelių dienų, ar galiu rankiniame bagaže turėti parfumerine kurioje bus skutimosi peiliukai? Kaip ašmenys turi būti apsaugoti, kad nekiltu jokių problemų?

  • Reply Jowita Rgp 11, 2013 4:29 pm

   sveiki, kiek cigarečių galima gabenti vykstant su ryanair?
   Keliauju nuo Lietuvos į Skavską ir iš jos į Stansted.

   • Reply Aton Rgs 30, 2013 11:45 am

    Laba diena .Skrendu su Ryanair Vilnius-Dublinas .
    Tabaka ir alkoholi tik duty free galima pirkti ar ir seip praleis per patikrinima su jais ?
    Kiek galima skraidinti kokie apribojimai?

    • Reply Simona Spa 2, 2013 9:10 am

     Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui. Visų šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

     800 cigarečių;
     400 cigarilių;
     200 cigarų;
     1 kg tabako;
     10 litrų stipriųjų gėrimų;
     20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
     90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno);
     110 litrų alaus.

  • Reply gabija Gru 3, 2013 5:14 pm

   Sveiki,

   gruodi skrendu su raynair, turesiu dag visokiausiu zaisliuku vaikam, jie nesvers 10 kg, todel noresiu paimti kaip rankini bagaza. Ar galima zaislus vaikas imti I rankini bagaza?

  • Reply Marija CH Sau 9, 2014 8:44 am

   Sveiki, norėjau paklausti, jeigu skrendant su wizzair aš į rankinį bagažą pasiimčiau egipto žemę, skystį akių kontaktiniams lešiams 50ml, kvepalus iki 50ml, veido krema apie 50ml, ir galbūt kūno kremą apie 50ml tai nebūtų per daug talpos? ar galėčiau visus šiuos daiktus gabenti su savimi?

   • Reply Simona Sau 9, 2014 9:39 am

    Sveiki,
    Visus daiktus galite vežtis. Jie turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį.

    • Reply Marija CH Sau 9, 2014 10:18 pm

     dar norėjau paklausti jeigu vežiesi 100ml talpos buteliuke pvz kontaktinių lešių skystį, bet jame nebera jau 100ml o jame yra like tarkim tik 50ml nes pusė išnaudota, tai skaičiuojama bus kaip 50ml ar kaip 100ml(tas kas parasyta ant pakuotes)?

  • Reply Raimondas Sau 14, 2014 9:11 am

   laba diena ,kaip reikia žinoti ,skrendant į Singapūra kokie lėktuvai skraidina ir per kurias šalis.

  • Reply Elena Sau 22, 2014 6:12 pm

   Laba diena.
   Norejau pasiteirauti, as skrendu su wizzair is Anglijos, noreciau isideti vaiko pieno milteliu i maiseli, ar tai yra galima, jai galima, tai gal koks specialus maiselis turi buti, ar uztenka paprasto ir gal numatytas kiekis yra kiek jo galima isideti (cia butu rankinis bagazas)? Ir dar zinau, kad ant vaiko vezimuko dedasi lipdukas, ar kazkas panasaus, kur reikia kreiptis, kad ji uzdetu?
   Aciu uz atsakymus.

 3. Reply kristina Vas 9, 2013 2:43 pm

  sveiki,ar yra nustatyti standartai kokius vaikiskus vezimelius galma skraidinti?ar galma 4menesiu kudikiui skristi?ar jam galma imti atskira rankini bagaza?

  • Reply Indrė Vas 11, 2013 9:46 am

   Kūdikio automobilinei kėdutei ar vežimėliui nustatytu reikalavimų nėra. Rankinis bagažas kūdikui nėra priskiriamas – jam galima gabenti tik paruoštą kūdikio maistą.

   • Reply Gerda Lap 3, 2013 5:47 pm

    Sveiki,
    Norėčiau sužinoti ar galima į rankinį bagažą neštis akių tušą, pudrą(30 ml nepermatomoje tūtelėje), plaukų džiovintuvą. Ir ar kiltų problemų jei šampūnas būtų supiltas į permatomą bet rožinės spalvos indelį?
    Iš anksto dėkoju!

  • Reply Viktorija Rgs 20, 2013 10:21 am

   Sveiki. Noriu paklausti nes istikruju nepamenu
   Vaikui beveik trys metukai ar jis gali tureti koki pat rankini bagaza kaip ir suaugusiojo iki 10kg. Aciu

 4. Reply Alfredas Vas 9, 2013 6:19 pm

  Sveiki labai įdomu sužinoti jei skrendu su Wizz tai
  1. Turiu užsisakęs dideli orlaivio salono bagažą-kokio svorio jis gali būti,kuri nešiuosi i lėktuvą?
  2.Turiu užsisakęs registruota bagažą 1 vienetą-kokie išmatavimai ir kiek ten kilogramų gali būti pridėta?
  3.jei su savimi i orlaivi isinešiu 4 blokus cigarečių,tai registruotame gal irgi galiu ideti bent 3?
  DĖKOJU UŽ ATSAKYMUS.

  • Reply Indrė Vas 11, 2013 9:51 am

   Sveiki, p. Alfredai,
   Wizzair rankinis bagažas nesveriamas ir svorio apribojimų nėra. Registruojamo bagažo svoris negali viršyti 32 kg., lagaminui dydžio apribojimų nėra.

  • Reply Indrė Vas 11, 2013 9:57 am

   3.jei su savimi i orlaivi isinešiu 4 blokus cigarečių,tai registruotame gal irgi galiu ideti bent 3?

   Jūsų gabenamas kiekis – ne daugiau kaip 800 vnt cigarečių ir nėra skirtumo kur jį sudėsite. Jei dėsite į rankinį 4 o į registruojamą 3 – tai bendras kiekis bus ne 4 blokai o 7. Taigi – negalima 🙂

   • Reply Ruta Bal 9, 2013 10:56 pm

    Sweiki, siu kompaniju lektuvu planuojame skristi i Londona su kudikiu, perskaiteme, kad vezimelis skraidinamas nemokamai, taciau norint sulankstyti musu vezimeli, reikia nuimti sedimaja dali, todel gaunasi du daiktai. Ar del to gali kilti problemu? Gal geriau pasirupinti paprasciau susilankstanciu vezimuku? Aciu uz atsakyma.

 5. Reply Alfredas Vas 9, 2013 6:23 pm

  Dar labai svarbus klausimas:
  Kaip man nusiskraidinti i Uk skrendant su Wizz air dideli sketi kurio ilgis 98cm.???Ar man ji tiesiog neštis su savimi,ar nebus papildomų mokesciu,ar man jo neatims ar nelieps palikti?Atsakykite prašau i ši klausimą,nes skečio ten reikia,o i taše nei viena jis netelpa.

  • Reply Indrė Vas 11, 2013 9:54 am

   Skėčio neštis į lėktuvo saloną Jums neleis. Skėtį reikia dėti į registruojamą bagažą, tačiau jis turi tilpti į Jūsų registruojamo bagažo lagaminą, jei skėtis netilps – turėsite registruoti kaip antrą lagaminą ir mokėti papildomą mokestį.

 6. Reply Simona Vas 11, 2013 10:40 pm

  Sveiki ,esu uzsisakiusi bilieta su WIZZAIR avia kompanija is Rygos i Osla ir noreciau papildomai uzsisakyti bagaza,ar galima tai padaryti po bilieto uzsakymo,Jei taip kaip tai padaryti,jusu psl.informacijos neradau.

 7. Reply Sima Vas 12, 2013 10:14 am

  Labas,kiek su Wizzair i Osla galima cigareciu veztis?

 8. Reply jurate Vas 19, 2013 8:11 pm

  skrendant ryanair linijomis,norint registruoti papildoma bagaza.Kiek kainuoja ir kiek kilogramu galima vesti?

 9. Reply Dainius Vas 23, 2013 7:45 pm

  Kiek kainuoja sportinio inventoriaus gabenimas su ryanair?

 10. Reply Žydrūnė Vas 26, 2013 11:21 am

  Laba diena,
  Skrendu į Angliją, tik su rankiniu bagažų, norėjau paklausti kiek blokų cigarečių galių turėti ir dar noriu nusiskraidinti 9 vnt. moteriškų sagių, jų užsegimas žiogelis. Ar neturėsiu problemų?
  Ačiū už atsakymą

  • Reply Indrė Vas 26, 2013 11:24 am

   Sveiki, į Angliją galite gabenti 4 blokus cigarečių. Sages galite gabenti rankiniame bagaže, jei jų užsegimas (žiogelio adatėlė) ne ilgesnis nei 6 cm.

   • Reply Simona Bal 3, 2013 12:28 pm

    Sveiki!
    Balandžio 19d. skrendu su Wizzair iki Oslo, bilietus pirkau internetu, bet nepažymėjau kad noriu registruoto bagažo. Ar galiu už jį mokėti oro uoste, prieš skrydį?

 11. Reply Edita Vas 28, 2013 11:15 pm

  Sveiki,vykstu su pusantru metu vaiku ir treju metu vaiku I Korka,ka galima bus detis I rankini bagaza? Buteliukas su arbata bus galima? Siaip kokiu uzkandziu vaikams.

  • Reply Indrė Kov 1, 2013 9:41 am

   Laba diena, Edita,

   Buteliuką su arbata galite dėtis, tačiau dėkite atskirai nuo viso rankinio bagažo. Gali būti, kad oro uoste paprašys paragauti paruoštą arbatą vaikui. Maisto produktus rankiniame bagaže galite vežtis.

 12. Reply Edita Kov 1, 2013 2:13 pm

  Ka daryt jei vaikai labai neramus,nenusedintys vietoj. Paleist lakstyt po lektuva nelabai noreciau kaip kad buvo rasyta. Ka galeciau jiems paimt kad jie issedetu tas 3su puse valandos per skridi?

  • Reply Vytas Rgs 19, 2013 11:06 am

   Ar galima rankiniame bagaže vežti tuščią metalinį 1,5 l talpos maisto termosą?

  • Reply Karolina Sau 26, 2014 11:26 am

   Sveiki. Ar dabar rankinio bagazo RYANAIR ir WIZZAIR ismatavimai tokie patys? 55x40x20cm ?
   nes visur kur patikrinu skirtingai,pvz Wizzair rodo 42x32x25cm o Ryanair 55x40x20cm
   ir dar, Ryanair skaiciau kad galima veztis su savimi dar rankine kurios didziausi matmenys butu 35x20x20cm o Wizzair negalima?

   • Reply Simona Sau 27, 2014 11:02 am

    Sveiki,
    Tiksli informacija yra tokia:
    Ryanair rankinis nemokamas bagažas: iki 10 kg matmenys 55x40x20 cm plius mažas rankinė 35x20x20 cm – svoris neribojamas;
    Wizzair rankinis nemokamas bagažas: svoris neribojamas 42x32x25 cm. Jeigu norite turėti didelį rankinį orlaivio salono bagažą 56x45x25 cm, reikia mokėti papildomą mokestį.

 13. Reply Alfredas Kov 3, 2013 10:42 pm

  Sveiki.Noriu paklausti
  1.Skrendant su Wizz air kiek skyscių galiu dėtis ir kokiose talpose registruotame bagaže?(degtinė vaistai ,brendis)
  2. Kokia vaistų vežimo registruotame bagaže tvarka(smecta,raniberl,nošpa,ketanovas,vitaminai,skysta geležis)?
  3.Ar būtina registruota bagaža pažymeti savo inicialais kaip ,kad rašoma Wizz air puslapyje?
  Dėkoju už atsakymus,jūs labai išsamiai atsakote,esu jums dėkingas uz tai.

  • Reply Simona Kov 4, 2013 12:34 pm

   Laba diena, p. Alfredai,
   1. Į registruotą bagažą nėra ribojamas skysčių kiekis (t.y. kvepalai, kremas ir kt.) Vežant alkoholinius gėrimus, reikėtų pasidomėti koks jų kiekis yra leidžiamas įvežti į šalį.
   2. Galite vežtis visus vaistus registruotame bagaže, tik jei kažkurie iš minėtų yra receptiniai, reikėtų turėti receptą. Vaistai turėtų būti originaliose pakuotėse.
   3. Nėra būtina žymėti bagažą savo inicialais. Tai yra yra rekomenduotina, kad būtų lengviau rasti savo bagažą tarp kitų.

   • Reply Kristina Kov 26, 2013 1:57 pm

    Sveiki,
    10 dienu skrendame atostogauti, imame tik rankini bagaza, 10kg, norejau paklausti del higienos kosmetikos priemoniu, galima veztis iki 1 litro, po 100ml buteliukus, o tarkime plauku putos buna 200ml, ar galiu jas veztis, juk ju neisipurksiu i maza indeli? Ar jas butina taip pat deti i specialu maiseli?

    • Reply Indrė Kov 27, 2013 8:58 am

     Laba diena,

     Rankiniame bagaže galite gabenti kosmetines priemones. Skystas kosmetines priemones sudekite į atskirą plastikinį 1 l maišelį. Plaukų putų flakonėlio 200 ml vežtis negalėsite . Metalinės ar aštriu galu dildės rankiniame bagaže gabenti negalėsi. Tačiau dabar yra visokiausių dildžių nagams, kurios nepažeis rankinio bagažo reikalavimų 🙂
     Skysčiais rankiniame bagaže laikomi:
     • vanduo ir kiti gėrimai, sriubos bei sirupai;
     • kremai, losjonai ir aliejai;
     • hermetiškų indų turinys, skutimosi putos, kitos putos ir dezodorantai;
     • kvepalai;
     • pastos, dantų pasta;
     • purškiamieji skysčiai;
     • skystųjų ir kietųjų medžiagų mišiniai;
     • geliai, plaukų ir dušo geliai;
     • blakstienų tušas.

  • Reply Indrius Sau 5, 2014 10:38 pm

   Sveiki vasara planuoji pirkti bilietus seimai taciau domina mane informacija apie neigaliuosius asmenys. Koki reikia pirkti bilieta senyvam zmogui kuris turi dideli antsvori ir iprasta sedejimo vieta jam per siaura. Ar invalidams skirtas punktas yra tinkamas siam zmogui?

   • Reply Simona Sau 6, 2014 2:18 pm

    Sveiki,
    Punkto „Neįgalusis“ pasirinkimas šiame atvejyje nėra tinkamas.
    Pirkdami Jūs turite įsigyti arba „Extra seet“, tai reiškia, kad įsigysite tuščia kėde šalia. Arba įsigyti vietą, kuri yra pritaikyta aukštiems asmenims ir yra sudarytos sąlygos turėti skrydyje daugiau vietos.

 14. Reply Birute Kov 4, 2013 7:35 pm

  labas vakaras, norejau suzinoti Wizzair registruojamo bagazo kaina i viena ir i abi puses (svoris 32kg, ar neklystu?). Bilietus zadu pirkti internetu. Vilnius-Luton -Vilnius skrydzio kryptis. Dekoju.

  • Reply Simona Kov 5, 2013 9:15 am

   Laba diena, p. Birute,
   Parašykite mums planuojamas skrydžio datas ir tiksliai atsakysime į Jūsų klausimą.

   • Reply Zaneta Rgs 16, 2013 9:45 am

    Sveiki,noriu Jusu paklausti,kaip isigyti bileta keliaujant su gyvunu is Norvegijos i Ryga? Suniukas su visais dokumentais,sveria 2kg,ar reikalinga veterinaro apziura iki skrydzio?Kelione planuojam Spalio menesi su airboltic avialinijom.Aciu

    • Reply Indrė Rgs 17, 2013 10:17 am

     Gyvūnai privalo turėti mikroschemą, kurioje yra užfiksuota visa būtina informacija apie gyvūną. Būtinas augintinio pasas, kurį reikės parodyti oro uoste dirbantiems pareigūnams. Gyvūnai privalo būti paskiepyti nuo pasiutligės ir kitų virusių ligų. Kai kurie skiepai privalo būti sušvirkšti gyvūnui ne paskutinę akimirką. Nuveskite augintinį pas veterinarą likus bent mėnesiui iki numatytos kelionės datos. Smulkesnę informaciją jums suteiks veterinarijos klinikos. Kai kurios šalys be įprastinių skiepų reikalauja, kad įgaliotas veterinaras gyvūno pase pasirašytų likus 24 valandoms iki numatyto skrydžio (pvz.: Švedija, Norvegija, Airija), kitos reikalauja, kad gyvūno įvežimas būtų iš anksto suderintas su atitinkamomis valstybės institucijomis (pvz.: Airija rekomenduoja tuo pasirūpinti prieš 1 – 1,5 mėnesio iki kelionės datos).

  • Reply Aukse Kov 15, 2013 7:18 pm

   Sveiki. Noriu patikslinti kiek kg galiu nestis i lektuva rankiniame bagaze su Wizzair kompanija? Aciu

 15. Reply janina Kov 6, 2013 1:52 am

  kaip papildomai uzsisakyti registruota bagaza skrendant su wizzair,jei bilietas jau uzsakytas.

  • Reply Simona Kov 6, 2013 9:58 am

   Laba diena, p. Janina,
   Bagažą dar galite užsisakyti. Parašykite mums arba skambinkite tel nr. 860026766 ir padėsime Jums užsisakyti papildomą bagažą.

 16. Reply Žaneta Kov 6, 2013 1:53 pm

  Ar gali vežti termometrą rankiniame bagaze?

  • Reply Simona Kov 6, 2013 2:00 pm

   Rankiniame bagaže galite vežti tik elektroninį termometrą, originalioje pakuotėje. Gyvsidabrio termometro gabenimas yra uždraustas.

 17. Reply Birutė Kov 6, 2013 2:29 pm

  2013-03-09 skrendu į Londoną su Ryanair avialinijomis , tačiau neįsigijau registruotam bagažui bilieto. Ar galima įsigyti dabar, tai yra likus keletui dienų iki skrydžio?

  • Reply Simona Kov 6, 2013 2:40 pm

   Laba diena, p. Birute,
   Bagažą dar galite užsisakyti. Parašykite mums arba skambinkite tel nr. 860026766 ir padėsime Jums užsisakyti bagažą.

   • Reply Vita Bal 24, 2013 9:09 am

    sveiki,skrendu is Maroko ,ar galima i rankini isideti kemarikos suvenyra ,maza kaljana,ir medine dezute ?aplamai ar galima i lektuvo salona pasiimt nedideliu stikliniu gaminiu ? Aciu

    • Reply Simona Bal 24, 2013 10:01 am

     Sveiki,
     Galite vežtis visus daiktus, tik gerai supakuokite, kad nesudužtų. Viskas turi tilpti į rankinį bagažą.

     • Reply Jurate Bal 27, 2013 10:54 am

      Laba diena, mano kuprines matmenys 45x31x20 , aukstis neatitinka wizzair aukscio t.y. 42. ar man reiks uz si bagaza moketi?

     • Reply Indrė Bal 29, 2013 8:51 am

      Sveiki,

      Jei bagažas netilps į matuokės nišą – reikės primokėti. Gal bus galimybė kuprinę paspausti, kad neviršytų išmatavimų.

 18. Reply Žaneta Kov 7, 2013 3:54 pm

  Nuo kada gali naujagimis skristi lėktuvu? skrendame su ryanair.

  • Reply Simona Kov 7, 2013 3:57 pm

   Kūdikiui turi būti ne mažiau 8 dienos. Bet gydytojas turi patvirtinti, kad jis/ji gali vykti lėktuvu.

  • Reply Irena Kov 12, 2013 8:51 pm

   Laba diena,
   balandžio mėn. skrisiu su anūku į Oslą su Ryanair kompanija . Anūkui 3 metukai 10 mėnesių, turiu tėvų leidimą skristi į Norvegiją, patvirtintą notaro, lietuvių kalba ar jį būtina išversti į anglų kalbą, ar jam priklauso nemokamas 10 kg rankinis bagažas?

   • Reply Simona Kov 13, 2013 9:38 am

    Laba diena, p. Irena,
    Leidimo nereikia verstis į anglų kalbą. Jeigu bilietas pirktas jau kaip vaikui, tai jam priklauso 10 kg rankinis bagažas.

 19. Reply Dovile Kov 15, 2013 11:26 am

  skrendant ryanair, rankiniame bagaze galima veztis kosmetikos priemones?

 20. Reply eva Kov 16, 2013 9:44 pm

  norejau suzinoti kaip reikia uzsakyti ta didesni rankinio bagazo vieneta jei uzsakymas jau buvo padarytas?

  • Reply Indrė Kov 18, 2013 9:13 am

   Sveiki,
   Susisiekite su mumis.

   • Reply Aira Sau 31, 2014 9:16 am

    Laba diena,
    skrendam su Ryanair į Ispaniją (su persėdimu Frankfurte). Kartu skrenda ir 8 mėn. kūdikis. Skrendam tik su rankiniu bagažu ir vaikišku vežimėliu, kuris susilanksto. Kaip supratau vežimėlis skraidinamas nemokamai, tačiau ar vis tiek jį reikia registruoti? Ir ar savo rankinio bagažo antroje mažesnėj rankinėj (tai būtų minkšta tašytė nuo vaikiško vežimėlio, atitinka išmatavimus) galiu susidėti kūdikio maistelį: paruoštą mišinuką (230 ml, 120 ml, 120 ml), pirktinę tyrelę ( 2 indeliai po 125 g.), naują pakuotę mišinuko 800 g.?

    • Reply Simona Sau 31, 2014 4:18 pm

     Sveiki,
     Taip. Iš naujo jį reikės registruoti Frankfurte. Galite sudėti mišinukus, tik dėl didesnės talpos buteliukų, jūsų gali paprašyti juos paragauti.

 21. Reply Grazvydas Kov 18, 2013 12:02 pm

  Laba diena Indra. Ne visiskai supratau? As esu Neigalusis vidutinio poreikio lygio, vakar dukra teravosi išskrisdama i Briuseli, gavo atsakyma ; GALYMA rankyme bagaze. Kaip neigaliam zmogui, 73 metu, sergant hipertonine lyga (padidintas kraujospudis) buti 10 dienu be vaistu, yra nejgalaus pazymejimas, . Dar reikia pazymejimo is gydytojo kad butini. Vaistai tabletes. norejau išsamios informacijos nes yra skyrtingos .Ačiu .

 22. Reply Svetlana Kov 29, 2013 6:55 pm

  Laba diena. Balanzio menesi skrendu Ryanair kompanija liektuvu i Londona.Mano bagazo
  ismerai 59x40x20,o svoris 9.5 kg.Ar reike tokia bagaza registruoti ir moketi?

  • Reply Indrė Kov 31, 2013 7:46 pm

   Laba diena, p. Svetlana

   Ryanair aviakompanijos rankinio bagažo išmatavimai yra 55cm x 40cm x 20cm. Kadangi juos virsijate – Jums reikės registruoti kaip registruojamą bagažą ir mokėti registruojamo bagažo kainą.

 23. Reply rita Kov 30, 2013 4:36 pm

  turim lagamina kurio ismatavimai 46x34x22, tai pagal ryanair ilgio ir aukscio ismatavimai mazesni, o plotis didesnis 2 cm. ar tai reiskia kad mes jo negalim pasiimti i rankini bagaza?

  • Reply Indrė Kov 31, 2013 7:49 pm

   Sveiki,

   Jei Jūsų lagaminas tilps į ryanair rankinio bagažo nišą esančią orouoste – reiškia galite skristi. Bet jei ne (jei lagamino negalėsite paspausti, kad tilptų į 20 cm) – kaip rankinio gabenti negalėsite.

 24. Reply julija Bal 4, 2013 10:20 am

  Laba diena,
  Gegužės mėn. skrendu į Alikantę Raynair lėktuvu.Kokio svorio galiu vežtis registruota bagažą ir kiek už jį turėsiu mokėti.

  • Reply Simona Bal 4, 2013 10:24 am

   Laba diena, p. Julija,
   Su Ryanair pigių skrydžių kompanija galite vežtis dviejų tipo registruotus bagažus: iki 15 kg ir iki 20 kg.

 25. Reply Laima Bal 4, 2013 3:18 pm

  Laba diena,

  su dviem mažamečiais sūnumis skrendame į Londoną. Jiems nustatytos bronchinės astmos ir todėl su savimi turėti reikalingos plastikinės“pypkės“ su vaistais(flixotide ir ventoline). Skrendame su Ryanair aviakompanija ir turime tik rankinius bagažus. Ar praleis,nekonfiskuos iš mūsų tų „pypkių“?
  Ačiū

  • Reply Indrė Bal 4, 2013 3:58 pm

   Laba diena, p. Laima,

   „Pypkes“ ir vaistus galite gabentis kartu, tačiau rekomenduojame turėti pažymą ar komepsuojamų vaistų knygeles, kad šie vaistai Jūsų vaikams yra būtini.

 26. Reply Dovile Bal 5, 2013 11:24 am

  Laba diena, norejau paklausti kaip reikia uzsisakyti didesni salono bagaza internetu? Skrisiu is londono, Luton oro uosto, o uzsisakiau bilieta is pigusskrydis.lt, esu uzsiregistravusi wiss air’u puslapyje, bet nieko neleidzia uzsakineti, nes net nerodo jog toks skrydis bus.
  Dekui

 27. Reply nata Bal 7, 2013 12:39 pm

  Laba diena. Skrydis is Anglijos i Italija ,Ryanair linijomis. Noriu suzinoti ,ar leidziama rankiniame bagaze tureti keleta vienkartiniu (plastmasiniu) sakuciu, elektrini maza virduli 0,8 l (plastmasini) arba elektrine vandens virinimo maza spirale? Noreciau dar suzinoti apie maista vakuuminiame ipakavime, jei tai mesos gaminys ,daznai jame buna kazkiek susikaupusio skyscio, ar tai irgi gali sukelti problema? Ar galima isideti i maza permatoma politileno maiseli ,valgomosios druskos?

  Is anksto dekoju.

  • Reply Simona Bal 8, 2013 10:04 am

   Laba diena,
   Galite vežtis visus gerai įpakuotu daiktus. Mėsos gaminį įsidėkite į užspaudžiamą maišelį.

   • Reply Dainius Bir 27, 2013 10:46 pm

    Labas vakaras, as jau turiu atsispausdines bilietus i UK be bagazo, bet dabar nusprendziau pasiimti bagaza, ar as galiu uz bagaza susimoketi oro uoste?

   • Reply Rima Spa 26, 2013 6:45 pm

    Ar galima vešti briedžio ragus jei tai dovana

    • Reply Simona Spa 29, 2013 11:10 am

     Registruotame bagaže galite.

    • Reply Marija Sau 27, 2014 1:47 pm

     Sveiki,
     skrendu su Wizzair į Voketiją. Iškilo keli klausimai:
     1. Kaip supratau, sūrelius rankiniame bagaže vežti galima, bet jie bus traktuojami kaip skysčiai. Jei sudėsiu sūrelius į 1l talpos dėžutę, tai jų užimamas tūris ir bus skaičiuojamas kaip dėžutės?
     2. Ar technikos svoris įeina į rankinio bagažo svorį? Pavyzdžiui, jei vežuosi fotoaparatą, ar galėsiu jį išsiimti prieš bagažo svėrimą?

     • Reply Simona Sau 27, 2014 4:53 pm

      Sveiki,
      1. Jūs galite vežti iki 10 vnt. talpų su iki 100 ml. skysčiu. Tai reiškia, kad jūsų sūrelis, nors ir 50 ml. vistiek bus traktuojamas kaip 1 vnt. Juos talpinti turėsite į maišelį, skirta skysčiams.
      2. Taip, įeina.

  • Reply Gabrielė Spa 13, 2013 3:52 pm

   Man 16 metų.Ar reikai turėti tėvų sutikimą skrendant į Angliją ?

 28. Reply Eglė Bal 7, 2013 9:38 pm

  Sveiki, skrisiu į Liverpulį. Turiu keletą klausimų:
  1. Kiek galima vežtis cigareėių ir ar svarbu kuriame bagaže įsidėsiu (rankiniame ar registruotame)?
  2. Ar registruotas bagažas taip pat turi išmatavimus? Tuomet kokie jie?
  3. Ar rankinis bagažas gali sverti ne daugiau kaip 10kg?
  4. Kiek laiko prieš skrydį rekomenduojama jau būti oro uoste?
  5. Kaip rekomenduotina pasižymėti bagažą?
  Ačiū už atsakymus!

  • Reply Simona Bal 8, 2013 10:12 am

   Sveiki, p. Egle,
   1. Galite vežtis iki 4 blokų cigarečių. Kur jas įsidėsite – nėra svarbu.
   2. Registruotas bagažas turi išmatavimus. Bet kompanijom Wizzair ir Ryanair jie yra skirtingi. Wizzair didžiausi vieno pro bagažo skyriaus duris telpančio bagažo vieneto matmenys yra: plotis: 1,499 m, aukštis: 1,194 m, ilgis: 1,715 m. Ryanair neturi būti didesni nei – 81x119x119 cm.
   3. Jei skrendate su Ryanair, tai jūsų rankinis bagažas negali sverti daugiau nei 10 kg, o su Wizzair turite „tipti“ į nurodytus matmenis priklausomai nuo salono bagaži tipo.
   4. Rekomenduojame būti 2 val. iki skrydžio.
   5. Galite pasirinkti jums priimtina žymėjimą: užsirišti skarelę ar juostelę.

 29. Reply Laura Bal 10, 2013 10:47 am

  Sveiki,
  skrisime su dvynukais is airijos i lietuva. Ar mums reiks moketi uz vezimeli, kuris yra dvigubas (sedynes eina viena paskui kita), kurias sulankstant vezimuka reikia nuimti kad susilenktu remas.
  Logiskai mastant jei turetum kiekvienam vaikui po vezimeli, jie uzimtu dvigubai daugiau vietos nei sitas vienas.
  Labai lauksiu atsakymo

 30. Reply Vilmis Bal 11, 2013 9:12 am

  norėčiau sužinoti, kokios yra sąlygos keliaujant su neįgaliu vaiku (judėjimo negalia):
  1. Ar neįgaliojo vežimėlis yra gabenamas nemokamai?
  2. Ar neįgaliojo vežimėlis gabenamas krovinių skyriuje, ar salone? (t.y. neįgalusis gali sėdėti savo vežimėlyje skrydžio metu ar ne)
  3. Ar yra keliami reikalavimai neįgaliojo vežimėlio išmatavimams?
  4. Ar neįgaliojo vežimėlio svoris yra įskaičiuojamas į bagažo svorį?
  5. Ar yra taikomos nuolaidos neįgaliesiems, juos lydintiems asmenims ir pan. (t.y. ką dar turėčiau žinoti keliaudama su neįgaliuoju

  • Reply Simona Bal 11, 2013 9:17 am

   1. Taip, neįgaliojo vežimėlis yra gabenamas nemokamai.
   2. Neįgalusis negali sėdėti skrydžio metu. Vežimėlį atiduosite prieš pat įlipant į lėktuvą.
   3. Nėra keliami jokie reikalavimai.
   4. Vežimėlio svoris nėra įskaičiuojamas į bagažo svorį.
   5. Nėra taikomos jokios nuolaidos.
   Rekomenduojame perkant bilietą užsisakyti palydą oro uoste. Jums padės lengviau prisiregistruoti ir pasiekti tikslą.

 31. Reply Kristina Bal 12, 2013 11:18 am

  skrendame į Rodą. ten, kaip girdėjome, yra uodų:) ar galima į renkinį bagažą įsimesti 100 ml purškiamo skysčio atbaidančio uodus?

 32. Reply asta Bal 17, 2013 6:01 pm

  Sveiki, skrendame su Wizzair, imame tik rankini bagaza,
  1.Kaip yra su kvepalais?
  2.Ar galima veztis daugiau nei viena akiu tusa?
  3.Ir ar galima imti vaikui (2 m.) vezimeli kuris yra is dvieju daliu(sedyne ir ratai)?
  Dekui)

  • Reply Indrė Bal 18, 2013 5:55 am

   Sveiki,

   kvepalai kaip ir tušas yra skystis, ir jiems galioja skysčių gabenimo taisyklės: skysčiai turi būti sudėti į 1l maišelį, skysčio buteliukas negali būti didesnis nei 100ml; tušų skaičius nėra ribojamas.

   Nemokamas vežimėlio gabenimas priklauso tik kūdikiui. Jei vaikui jau yra 2 metai – vežimėlis gabenamas už papildomą mokestį.

 33. Reply Rima Bal 18, 2013 12:41 pm

  Sveiki, keliausiu Ryanair oro linijomis į Stanstedą Londonas pas seserį pasisvečiuoti. Ar galiu rankiniame bagaže vežti cigaretes? Koks kiekis leidžiamas? Ar blokais galima, ar reikia blokus išardyti?
  Ačiū.

 34. Reply gvidas Bal 22, 2013 8:44 pm

  laba, noriu skristi su ryanair is frankfurto i kauna su 2 registruotais bagazais, ar taip galima, kiek kainuoja, kur nusipirkti antram bagazui??

 35. Reply Simona Bal 24, 2013 4:40 pm

  Sveiki, ar rankiniame bagaze galiu veztis plauku tiesintuva?
  aciu

  • Reply laura Bal 27, 2013 1:47 pm

   sveiki, skrisiu su rynair kompanija is londono i lietuva su dvieju menesiu kudikiu turiu vezimeli dvieju daliu man jis mokamas ar ne?? ir dar noreciau zinoti ar galima rankineme bagaze vezti gliukozamino tabletes jos kaip papildai vitaminai..ir kiek ju galima veztis? ir kaip su kudikiu lektuve reikia turet specialia nesykle ar kaip?is anksto dekoju

   • Reply Indrė Bal 30, 2013 8:59 am

    Sveiki,

    Kūdikiui priklauso nemokamas vežimėlis arba automobilinė kėdutė. Kūdikis lėktuve bus laikomas ant rankų, o vežimėlį ar automobilinę kėdutę atiduosite stiurdesėms. Gliukozamino tabletes galite vežti jei jos nėra receptinis vaistas.

 36. Reply Sigitas Bal 25, 2013 6:02 pm

  Sveiki,

  Vasarą skrendame su wizzair atostogauti ir nesuprantu kaip yra su vaikų nedideliais vežimukais. Vaikučiui 3 metukai, ir kelionėse reikalingas. Rašo, kad registruojami su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai, bet nenurodo amžiaus. Ar už jį reikės papildomai mokėti ir tai skaitosi kaip registruojamas bagažas, ar visgi nemokamai?
  Ačiū

  • Reply Indrė Bal 25, 2013 7:09 pm

   Laba diena,

   Vaikų vežimėliai registruojami kartu su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis (vaikas iki 2 metų). Tačiau jei vykstama be kūdikio, šie daiktai bus skraidinami tik kaip registruotasis bagažas už papildomą mokestį.

 37. Reply Vida Bal 26, 2013 9:19 pm

  Sveiki, noriu vežti dovanu paveikslą, kurio išmatavimai 60x45x1,5. Svoris apie 2 kg. Skrendu Ryanair į Dubliną.
  Ar galiu paveikslą imti kaip rankinį bagažą, jei tik vieną jį turėsiu, ar reikia pirkti bagažą ir būtinai priduoti su lagaminais? Bijau, kad sudaužys.

  • Reply Indrė Bal 29, 2013 8:56 am

   Laba diena,

   Mūsų nurodyti matmenys netelpa į rankinio bagažo išmatavimus. Paveikslą reikės dėti į registruojamą bagažą labai gerai jį supakavus

 38. Reply Simona Bal 28, 2013 9:36 pm

  Sveiki,
  skrendu su rankiniu bagazu ir dar kelis klausimus turiu:
  1. ar galima mazas nagu zirklutes tureti;
  2. nedideli pinceta;
  3. skutimosi peiliuka;
  4. ar galima plauku sampuna i koki kitoki mazesnes talpos buteliuka isipilti;

  aciu

  • Reply Indrė Bal 29, 2013 8:23 am

   Sveiki,

   Nagų žirklutes galite gabenti jei ašmenys ne ilgesni nei 6 cm. Pincetą bei skutimosi peiliuką galite gabenti rankiniame bagaže. Šampūną galite persipilti į indelį iki 100 ml.

 39. Reply Skaiste Bal 29, 2013 11:15 pm

  Sveiki, noriu Jusu paklausti: mano vaikui yra virs 2 metu ar galiu vietoj jam priklausancio nemokamo rankinio bagazo pasiimti vaikiska vezimeli? Aciu.

  • Reply Indrė Bal 30, 2013 8:17 am

   Laba diena,

   Ne, negalite.

   • Reply SILVIJA Bal 30, 2013 11:27 am

    sveiki,skrendu su Wizzair kompanija,tai kaip supratau skrendant su kudikiu iki 2 metu,vezimukas ir krepsys nemokamas,nors perkant bilieta niekur nebuvo nurodyta pazymeti,kad norima skraidinti vezima.

    • Reply Indrė Bal 30, 2013 12:46 pm

     Sveiki,

     Papildomai nereikia nurodyti, kad norite gabentis vežimuką, nes kūdikiui iki 2 metų jis priklauso nemokamas. papildomas bagažas kūdikiui nėra priskiriamas – galite vežtis tik kūdikio maistą, jei jis yra būtinas

 40. Reply vaidusikas Bal 30, 2013 9:09 pm

  ketinu skirsiti i Roma su Wizzair 2013-05-11, ten nurodoma 1 bagazo vienetas (1), ar tai reiskia, kad halesiu vezti tik pati maziausia vieneta? ar ta diddesni

  • Reply Indrė Geg 2, 2013 6:09 am

   Laba diena,

   Jei papildomai neužsakėte didelio orlaivio salono – skrydžio metu galėsite turėti tiki mažą nemokamą orlaivio bagažą.

   • Reply Ruta Geg 9, 2013 7:45 am

    Sveiki,

    Norejau pasiteirauti ar registruojantis wizzair skrydziui reikia kazkur papildomai nurodyti rankinio bagazo dydzius (vienas mazas – kitas didelis), ar jau jie yra parinkti automatiskai?

    • Reply Indrė Geg 9, 2013 8:22 am

     Sveiki,

     Registruojantis internetu – nereikia. Nebent norite nusipirkti didesnį. Didesnis turi būti apmokėtas iš anksto perkant aviabilietą. Oro uoste prieš skrydį – turėsite įdėti Jūsų bagažus į specialią nišą, kurioje ir bus patikrinta – kokio dydžio Jūsų rankinis bagažas

     • Reply Laura Geg 15, 2013 6:39 am

      Tuomet rasau matmenis . Išmatavimai (I x P x A) cm: 36 x 20 x 55. Ar svarbu matmenu isdestymo tvarka, nes rayniero reikalavimai 55 x40 x20.

     • Reply Indrė Geg 15, 2013 8:43 am

      Yra niša, kurios išmatavimai 55x40x20 – jei jūsų bagažas į ją tilps – tuomet problemų nėra.

     • Reply Raimonda Sau 25, 2014 5:51 pm

      labas, noreciau suzinoti ar kompiuteri galima vestis su savimi, ar jis turi buti bagazo skyriuje? taip pat, koks yra svoris neapmokestintas, 15 ar 20?

     • Reply Simona Sau 27, 2014 10:43 am

      Sveiki,
      Kompiuteris turi tilpti į jūsų rankinį bagažą.
      Registruotas bagažas skrendant pigiomis skrydžių bendrovėmis yra apmokestinamas.

   • Reply Raimonda Spa 4, 2013 4:01 pm

    laba diena, ar galima rankiniame bagaze veztis biria pudra ir akiu seselius? r tai neieina i skyscius?

 41. Reply Aistė Bal 30, 2013 9:56 pm

  Labas vakaras

  Skrendame su Rynair oro linijomis, skysčius (kvepalaus, tušą) reiki įdėti į viena maišelį 1l, ar atskirai juos sudėti (Į ATSKIRUS MAIŠELIUS?)

  AČIŪ

 42. Reply henrika Geg 1, 2013 8:09 am

  sveiki, skrisiu is lietuvos i norvegija su vizzair. kiek galiu veztis alkoholio ir kokio, ir kiek bloku galiu vestis cigareziu. aciu

  • Reply Indrė Geg 2, 2013 6:14 am

   Laba diena,

   Galite gabenti 1 bloką cigarečių ir 1 l alkoholio. Tačiau informuojame, kad rankiniame bagaže skystis turi būti ne didesnėje nei 100 ml talpoje.

   • Reply agne Geg 23, 2013 5:34 pm

    laba diena kiek galima vezti cigareciu i anglija rankiniam bagaze skrendu su ryanair

    • Reply Indrė Geg 24, 2013 6:02 am

     Sveiki,

     Galite gabenti 4 blokus.

    • Reply Mindaugas Geg 28, 2013 8:26 am

     Laba diena, skrendu Ryanair kompanijos lėktuvu, ar galiu su savimi į lėktuvo saloną pasiimti vaikišką aitvarą? Aitvaras supakuotas į spec. dėkliuką, matmenys: 50×15, svoris 700g. Dėklas su aitvaru netelpa į lagaminą, todėl bus vežamas atskirai, bendras bagažo svoris neviršys numatytu 10 kg. Ar nebus aitvaras apmokestintas kaip papildomas bagažo vienetas? Ačiū.

 43. Reply henrika Geg 1, 2013 8:22 am

  norejau paildyti, skrendu tik su mazu orlaivio salono krepšiu. ar pasikeistu kiekiai alkoholio ir cigareciu jei sriksciau su dideliu orlaivio salono bagazu, ar su registruotu. aciu uz info

 44. Reply Oli Geg 2, 2013 12:38 pm

  Laba diena,Siandien skrisiu su Ryanair kompanijos lektuvu i Airija,prasom tiksliai parasyti koks leistinas registruoto bagazo svoris 1asmeniui,15kg-ar 20kg.Dekoju is anksto.

  • Reply Simona Geg 2, 2013 1:10 pm

   Laba diena, registruoto bagažo svoris priklauso nuo to, kokį Jūs išsipirkote. Galite turėti 15 kg ar 20 kg. Pasitikrinkite, kad yra parašytą ant įlaipinimo kupono.

   • Reply Samanta Rgs 9, 2013 8:14 pm

    Sveiki, norejau paklausti ar galima tureti papildoma nedideli rankinuka salia saves. Ir kokiu vaistu negalima tureti. Ir ar isvis galima vaistu tureti?

    • Reply Indrė Rgs 10, 2013 3:35 pm

     Negalite turėti psichotropinių vaistų jei neturite recepto. Rankinuko nerekomenduojame turėti, nes JUms priklauso tik 1 rankinis bagažas

 45. Reply Lukrecija Geg 2, 2013 2:21 pm

  Sveiki,

  happyfly.lt puslapyje perkant bilieta su persedimu (skraidina is pradziu wizzair po ir rynnair) leidzia pasirinkti, 15kg arba 20kg registruojama pagaza. Jei su rynnair ledzia tik 15kg, tai pasirinkus 20kg ir papildomai primokejus, visvien reiks tuos 5kg likviduoti? Ar kaip?

  • Reply Indrė Geg 2, 2013 2:28 pm

   Sveiki,

   Komentruoti happyfly.lt puslapio nes negalime. Iš praktikos galime pasakyti, kad aviakompanija leidžia gabenti 15 arba 20 kg registruojamą bagažą o Wizz air – 32 kg.

 46. Reply Ieva Geg 2, 2013 6:45 pm

  Laba diena

  Gegužės mėnesį su Ryanair skrisiu į UK. Norėjau paklausti, ar leidžiama rankiniame bagaže turėti vaistų? Jie Lietuvoje yra parduodami be recepto, bet kai kuriose kitose ES šalyse jis yra reikalingas. Nežinau, UK jis yra receptinis. Šitiems vaistams gydytojo recepto neturiu.

 47. Reply Greta Geg 2, 2013 11:46 pm

  Sveiki, į rankinį bagažą galima dėtis pvz.: skystą pudrą, blakstienų tušą, lūpdažį?
  Šokoladą ar kokius sausainius? sultis galima dėtis? nes būsiu tik su rankine.

  • Reply Indrė Geg 3, 2013 5:55 am

   Rankiniame bagaže galite turėti iki 1l skysčių, tačiau skystis turi būti ne didesniame nei 100 ml buteliuke. Skysta pudra, tušas, lūpdažis – laikomi skysčiais rankiniame bagaže. Maisto produktai yra leidžiami rankiniame bagaže. Negalima dėtis tik medaus.

 48. Reply Brigita Geg 3, 2013 12:02 am

  Kur galima nusipirkti tą 1l maišelį skysčiams ir kiek jis kainuoja?

 49. Reply Gabija Geg 3, 2013 3:06 am

  Ar galima išpakuoti dar nepasiekus tikslo tą 1l maišelį? Pvz jeigu tame maišelyje yra gėrimas, ir užsimanai gerti, galima išpakuoti?
  Ir dar vienas klausimas, jeigu man 16 metų ar galiu skristi į Angliją be tėvų? ar reikia notoro sutikimo ar kažko panašaus?

  • Reply Indrė Geg 3, 2013 5:57 am

   Taip galite išpakuoti 🙂 Jei Jau turite 16 metų skristi viena galite, tačiau turite turėti tėvų leidimą keliauti vienai

 50. Reply Vilmis Geg 3, 2013 3:37 pm

  Ar galima gabenti urna su pelėnais lėktuvu?

  • Reply Simona Geg 3, 2013 3:39 pm

   Jei skrendate su Ryanair, pagal aviakompanijos taisykles kapsulę galite gabenti kaip papildomą rankinio bagažo vienetą (ji negali viršyti standartinių rankinio bagažo išmatavimų) nemokamai, jei turite mirties liudijimo ir kremavimo liudijimo kopijas. Kapsulė privalo būti supakuota taip, kad nebūtų trikdomi kiti keleiviai, t.y. jie nematytų, kas yra viduje. Dokumentų pateikimo ir tinkamas įpakavimo sąlygos galioja skrendant su bet kuria aviakompanija.

 51. Reply Liepa Geg 4, 2013 4:13 pm

  Laba diena, norėčiau paklausti ar skrendant su Ryanair’u rankiniame bagaže galima vežtis skustuvėlius? Ar jie turėtų būti kažkaip ypatingai supakuoti ir pan? Taip pat noriu pasitikslinti, ar skysčiai tikrai turi būti supilstyti į ne didesnę kaip 100ml tarą? Ačiū

  • Reply Indrė Geg 6, 2013 6:40 am

   Laba diena,

   Taip, galite gabenti skustuvėlius. Specialių reikalavimų jiems nėra. Dėl skysčių – taip vienas indelis negali būti didesnis nei 100 ml.

 52. Reply Darius. Geg 5, 2013 2:37 pm

  Laba diena. Skrysiu i Donkasteri. Kaip mum uzsake bilietus tai neirase vezimelio, vaikui 1 metukai. Ar uz vezimeli reikes damoket jei skrysime su juo. Ar galima su savim pasiimti i salona maza kisenine video kamera? Dekoju is anksto.

 53. Reply Jurga Geg 8, 2013 8:51 am

  Sveiki,
  Norejau paklausti ar Wizair vykdo skrydzius i Liverpuli? Jei man neuztenka vien tik rankinio bagazo ir uzsisakysiu papildoma registruojama bagaza: kaip man reiketu uzregistruoti ta bagaza (pries skrydi), ji paims is manes ar paciai reikes kazkur nunesti? Kokia tvarka tai daroma? pries kiek laiko reikia atvykti i oro uosta?

  • Reply Indrė Geg 8, 2013 9:23 am

   Sveiki,

   Šiuo metu Wizz air nevykdo skrydžių į Liverpulį. Prieš skrydį registruojamą bagažą priduosite prie registracijos vietos, bagažą atiduosite ir eisite patikros link. Orouoste rekomenduojame būti ne vėliau kaip 2 val iki skrydžio.

 54. Reply stasysstaska Geg 8, 2013 6:09 pm

  ar nepilnameciai(14m.)gali vieni skristi su wizz pvz. is londono i vilniu?

 55. Reply Gytis Geg 8, 2013 11:10 pm

  Labas vakaras, noriu sužinoti ar galima vežtis rankiniame bagaže tokius vaistus ( anglies kapsulės, Paracetamolis ir Lopedium) ? jie parduodami be recepto, beto ar nebus problemų Maltos oro uoste, jei čia galima?
  Ačiū iškart.

 56. Reply stasysstaska Geg 9, 2013 10:20 am

  noriu paklausti: su kokiom avia kompanijom galima parskristi vieniems nepilnameciams (14m) is Londono i Vilniu be palydovu.juos isodins ir pasitiks suaugusieji?ar su ryanairs negalima?jei galima parasykit issamiau.

  • Reply Indrė Geg 9, 2013 10:34 am

   Laba diena,

   14 metų asmuo gali keliauti vienas tik su aviakompanija Wizzair. Tačiau įsodinimo ir palydos paslaugos ši aviakompanija neturi. Aviakompanijoje Ryanair – asmenys neturintys 16 metų keliauti vieni negali.

 57. Reply stasysstaska Geg 9, 2013 2:48 pm

  labai dekingas uz atsakymus,tikrai negalvojau,kad taip operatyviai dirbate/aciu

 58. Reply stasysstaska Geg 9, 2013 4:09 pm

  noreciau paklausti nuo kokio amziaus vaikai gali skristi wizzair be suaugusiuju palydos,nes vienam vaikui dar nera visiskai 14m.(truksta poros savaiciu)?

 59. Reply JONAS Geg 10, 2013 5:36 pm

  Sveiki, geguzes viduryje skrisiu i su wizzairu i Norvegija,Sandefjord.Ar galiu didziajame bagaze vezti elektrini grazta, kitaip vadinama drele,ji nauja, originalioje pakuoteje

  • Reply Indrė Geg 13, 2013 9:10 am

   Sveiki,

   Rankiniame bagaže gabenti DRAUDŽIAMA: amatininkų įrankius, skalpelius, atsuktuvus, grąžtus, reples, raižytuvus ir t.t.
   Registruotame bagaže – galite

 60. Reply justinaL Geg 12, 2013 4:01 pm

  Laba diena. Planuojame skristi su kūdikiu, skaičiau, kad vežimėliai skraidinami nemokamai, tačiau musų vežimas lopšinis(susiskleidžia tik rėmas). Ar reikia specialiai supakuoti vežimą (kad nesulūžtų, neišsiteptų)? Ar atlyginama už vežimėlio sugadinimą?

 61. Reply arunas Geg 12, 2013 4:54 pm

  laba diena ar galiu det i rankini bagaza vakume supakuotas desras,suri?Ačiū

 62. Reply Kaciutee Geg 12, 2013 5:13 pm

  Sveiki, norėjau paklausti, ar lėktuve, skrydžio metu galima fotografuoti? Ar šiaip skrendant su Ryanair galima būti įsijungus mobilųjį? Ar galima imti metalinius daiktus?

  • Reply Indrė Geg 13, 2013 9:04 am

   Sveiki,

   Kilimo ir tūpimo metu – visi telefonai turi būti išjungti, nebent Jūsų telefonas palaiko rėžimą „Skrydžio rėžimas“. Lektuvui pakilus – fotografuoti galite. Metalinių daiktų į lėktuvą neštis negalima.

 63. Reply Geg 12, 2013 9:14 pm

  ar registruotam 15 ar 20 kg bagazui yra maisto apribojimai( ko galima veztis ko ne, kiek)
  kiek cigareciu galima veztis rankiniame bagaze ryanaire?
  ar pirkti bilieta galima tik kreditine kortele ar tinka ir paprasta ne kreditine ?(pvz swedbank)

 64. Reply Saulius Geg 13, 2013 1:34 pm

  Sveiki,
  Skrisim su „Ryanair“, turėdami tik rankinį bagažą (10kg). Norėjau paklausti ar „Duty Free“ parduotuvėje pirkti skysčiai (alkoholiniai gėrimai) skaičiuojasi į bendrą leidžiamų turėti skysčių kiekį (10x100ml)?
  P.s. Suprantu, kad jie turės tilpti į rankinį bagažą, bet kaip su kiekiu?

  • Reply Indrė Geg 14, 2013 9:08 am

   Sveiki,

   „Duty Free“ pirkti skysčiai (alkoholiniai gėrimai, gėrimai, kvepalai ir pan) nėra skaičiuojami į leistiną skysčių kiekį, bet jie turi tilpti į vieną rankinį bagažą.

 65. Reply Tomas Geg 13, 2013 6:16 pm

  Sveiki ko reike jeigu noriu keliauti i uk man 16m keliautciau su pusesere kurios toke pati pavarde ( ar butinas tevu sutikimas ir pns) su wizzair

  • Reply Indrė Geg 14, 2013 9:06 am

   Sveiki,

   Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 66. Reply Rasa Geg 13, 2013 11:15 pm

  sveiki ,kiek kainuoja Wizzair ir Ryanair registruotas bagazas?

 67. Reply Laura Geg 14, 2013 2:40 pm

  Sveiki, ar toks lagaminas tiktu rankiniam bagazui? Nes truputi nesusigaudau su tais matmenimis. http://lagaminai.lt/index.php?route=product/product&product_id=503

  • Reply Indrė Geg 14, 2013 3:05 pm

   Laba diena,

   Nuoroda neaktyvi

   • Reply Darius Geg 17, 2013 4:51 pm

    Laba diena. Norejau paklausti. Skrysime i Donkasteri su Wizzair. Bus 1 metuku kudikis, ka ir kur eiti ir ka daryti atvykus i orouosta pirmoj eilei. Skrysim pirma karta ir nezinom informacijos. Aciu!

    • Reply Indrė Geg 20, 2013 8:46 am

     Laba diena,

     Atvykus į oro uostą, jei neturite registruojamo bagažo Jums reikia eiti link patikros. Praėjus patikrinimą Jūs einate registruotis skrydžiui.

  • Reply Saulius Geg 15, 2013 7:44 am

   Kaip suprantu, su Ryanair tiktų (55x40x20 leistinas), o su Wizzair netiktų (42x32x25 leistinas). Jūsų nurodyto lagamino matmenys 55x36x20.

   • Reply Indrė Geg 15, 2013 8:44 am

    Jūs visiškai teisus 🙂

   • Reply Dovile Lap 12, 2013 9:03 pm

    labas vakaras skrendam su wizzar kompanija i anglija kiek bloku cigareciu galime tureti rankineme bagaze?
    Ar yra apribotas rankinio bagazo svoris? ar tik gabaritai?
    Ar yra kazkoks daiktu sarasas ka as galiu vestis rankineme bagaze? ar galiu jame veztis rubus?

    • Reply Simona Lap 14, 2013 12:32 pm

     Sveiki, galite gabenti iki 4 blokų cigarečių. Jeigu tai yra wizzair kompanija, tai svoris nėra ribojamas, svarbu, kad tilptumėte į išmatavimus. Plačiau apie bagažą skaityti čia.

 68. Reply Nezinomoji Geg 14, 2013 10:23 pm

  Sveiki, norèjau paklausti ar yra žmoniu, kurie kreipesi del to, kad padetu lektuve su vaikais ir panasiai ?

 69. Reply Lena Geg 15, 2013 6:42 am

  Sveiki, norejau pakalsuti del registurojamo bagazo. Rasoma, kad matmenys 81x119x119. Ar gali lagaminas buti mazesnis? Ar turi buti butent tokiu ismatavimu?

 70. Reply Greta Geg 15, 2013 11:52 am

  Laba diena, norejau paklausti ar tinka rankinis bagazas su tokiais ismatavimais 46x34x22, skrendant su ryanair? 🙂

 71. Reply Gerda Geg 15, 2013 6:11 pm

  Sveiki, esu nepilnametė ir noriu vasarai skristi į Angliją pas gimines. Su manim skristų lydintis asmuo(pilnametis). Ar reikia dar tėvų sutikimo ir patvirtinto notaro ar ne?

  • Reply Aiste Geg 16, 2013 6:08 pm

   Sveiki, skrendu su rynair I londona, ar leidziama prie rankinio bagazo nestis dar ir rankine? Taip pat planuojam lauktuviu vesti torta ar praleistu jei nestumem ji rankose?

   • Reply Simona Geg 17, 2013 9:33 am

    Sveiki,
    Jūsų rankinis bagažas turi būti vienas vienetas. Negalite papildomai turėti rankinę ar krepšį. Rankose torto vežtis negalite, jį galite turėti hermetiniame indelyje rankiniame bagaže.

 72. Reply Gerda Geg 15, 2013 6:16 pm

  Laba diena, esu nepilnametė ir noriu išskristi į Angliją pas gimines. Su manim skristų lydintis asmuo(pilnametis), ar reikia dar tėvų sutikimo ir kokio patvirtinimo reikia?

 73. Reply cher Geg 17, 2013 6:18 pm

  Sveiki.
  Jeigu man yra 17 metų, ar reikia kokio nors notariško tėvų leidimo skristi vienai į Paryžių su Ryanair? Ar toks leidimas būtų reikalingas skrendant ir su Wizzair?

  • Reply Indrė Geg 20, 2013 8:47 am

   Laba diena,

   Ne – jokio notariško patvirtinimo Jums nereikia. Ši tvarka nepriklauso nuo avia kompanijos su kuria skrisite

   • Reply Gintarė Geg 25, 2013 11:45 am

    Laba diena, noriu pasiteirauti 🙂

    Skrendu su wizzair į Angliją, tai tarkim, pasiskaitinėjau, kad galima vežtis 4 blokus cigarečių, tai čia tik registruotame bagaže tiek galiu ar dar ir rankiniame? Ta prasme 4 rankiniame ir 4 registruotame, ar išviso 4? 🙂

    Ačiū už atsakymą.

    • Reply Indrė Geg 27, 2013 8:46 am

     Laba diena,

     Iš viso asmuo gali gabenti 4 blogus cigarečių. Juos galite gabenti tiek rankiniame tiek registruojamame bagaže.

     • Reply Laura Geg 30, 2013 4:27 pm

      Laba diena,

      Norėčiau paklausti. Ar žmogui turinčiam invalidumo pažymą ir sunkiai vaikščiojančiam su ramentais, būs suteikta oro uoste kažkokia pagalba? Skrendame su Ryanair į Angliją. Ar atvykus į Angliją, jam būs suteikta pagalba?
      Ar žmogaus ramentai (be kurių asmuo negali vaikščioti) yra iskaičiuojami kaip bagažas?
      Nepilnametis, turi su savimi turėti leidimą kopiją ar originalą?

      Iš anksto ačiū už atsakymą.

     • Reply Simona Geg 30, 2013 4:34 pm

      Laba diena, p. Laura,
      Vykstant neįgaliam asmeniui, užsakant bilietą galite pasirinkti papildomą pagalbą oro uoste sunkiai judantiems žmonėms arba užsakius bilietą paskambinti į bilietų biurą, kur prie Jūsų turimo bilieto bus priskirta pagalba oro uoste. Tai nieko nekainuoja.
      Ramentai, visos judėti padedančios pagalbos priemonės yra gabenamos nemokamai.
      Nepilnamečiui vaikui reikia turėti leidimo originalą.

     • Reply Rita Bir 2, 2013 3:22 pm

      Laba diena,
      Iš Reykjaviko skrendu į Kauną.Persėdimas Gatvike .Ar Duty Free Reykjavike nusipirkus alkoholinį gėrimą galiu jau persėdant įsinešti rankiniam bagaže nes kito bagažo neturiu
      Ačiū

     • Reply Indrė Bir 3, 2013 6:15 am

      Laba diena,

      Jei tai 2 atskiri skrydžiai – tada negalite, nes Londone Jūs iš naujo turėsite pereiti patikrą.

     • Reply Agne Bir 2, 2013 3:41 pm

      sveiki,
      norejau paklausti ar galiu vestis rankiniame bagaze tabako paleisto dar dezutes bet sandariai uzdaryto, saldainiu sokoladiniu tarp dezuciu ir mesos gaminiu rukytu ir kiek? aciu

     • Reply Indrė Bir 3, 2013 6:16 am

      Sveiki,

      Taip, galite. Maisto produktai gali būti vežami tik savo reikmėms.

 74. Reply ..... Geg 19, 2013 8:26 pm

  Labas vakaras,

  norėjau paklausti kiek galima gabenti cigarečių rankiniame bagaže ir ar galima į rankinį bagažą pasiimti vaistų? Taip pat norėčiau sužinoti ar galima nešiojamą kompiuterį į lėktuvą pasiimti atskirai (nededant jo į rankinio bagažo krepšį) ? Skrisiu į Angliją su wizz air.

  Ačiū už atsakymą

  • Reply Indrė Geg 20, 2013 8:49 am

   Laba diena,

   Cigarečių galite vežti – 4 blokus. Vaistų galite turėti savo reikmėms. Receptiniams vaistams reikalingas gydytojo receptas. Nešiojamas kompiuteris turėtų tilpti į Jūsų rankinį bagažą.

 75. Reply Jurate Geg 20, 2013 8:51 am

  Laba diena. Turim bilietus -Boarding pass – jau su nurodytomis vietomis lektuve. skrendam i Diuseldorfa su rynair 28/6. A reikes registruotis oro uoste ar galim iskarto eiti prie geito? turesim tik rankini bagaza. Atgal is weezes[Diuseldorf] išskrendam sestadieni- 0630, didele problema pasiekt oro uosta! Ačiu.

 76. Reply Gintare Geg 20, 2013 8:03 pm

  Laba diena, neuzilgo su kudikiu skrendu i Norvegija, turesiu tik rankini bagaza ar galima su savimi dar tureti kudikio nesyne/vaikjuoste, kurioje nesiuosi vaika?

 77. Reply Mantas Geg 20, 2013 8:34 pm

  Sveiki, norėčiau paklausti ar galima rankiniame bagaže vežtis mėsos apie 9 kg?

 78. Reply Neringa Geg 20, 2013 9:00 pm

  Vaikeliui 9 men ar jam priklauso rankinis bagazas?

 79. Reply Darius Geg 21, 2013 6:54 am

  Labas rytas. Gal galite suteikti informacija? Bilietai uzsakyti dar kova. Ar atvykus i orouosta galite juos atprinterioti? Ar man ieskoti pas ka kad atprinteriotu? Ir i koki puslapi eiti kad atsiprinteriot?

  • Reply Indrė Geg 21, 2013 7:05 am

   Labas rytas,

   Su kokia aviakompanija skrisite? Oro uoste registracija yra mokama (jei tai pigių skrydžių aviakompanija). Rekomenduojame įlaipinimo kuponus atsispausdinti iš anksto.

 80. Reply Darius Geg 21, 2013 7:05 am

  Su Wizzair i Anglija birzelio 5d. Y Donkasteri.

 81. Reply Darius Geg 21, 2013 7:19 am

  Negaliu dabar sito pasakyti, nes jie uzsakyti yra anglijoje. Turiu koda ir su tuo kodu reikia atsispauzdinti kuponus, tik dabar galvos skausmas kur ir i koki puslapi eiti kad atsiprinterioti tuos kuponus:)

 82. Reply Valentina Geg 21, 2013 1:14 pm

  Laba diena, skrendu Ryanair kompanija iš Vilniaus į Liverpool, todėl norėjau pasiteirauti ar galiu veštis siūvimo mašinėlę rankiniame bagaže, jos svoris ir dydis neviršija nustatytų parametrų. jeigu galima veštis, kaip ji turėtų būti supakuota. Labai ačiū už atsakymą.

 83. Reply ..... Geg 21, 2013 5:08 pm

  Laba diena,

  ar galima cigarete vežtis taip kad 2 blokai būtu įdėti į rankinį bagažą o du į registruotąjį ar reikia juos visus kartu dėti?

 84. Reply Keleive Geg 22, 2013 3:44 pm

  Sveiki,

  skrendame su Ryanair i Kos (Graikija). Ar i rankini bagaza galiu pasiimti zirklutes, metalini pinceta, skutimosi peiliukus?

  • Reply Indrė Geg 23, 2013 12:16 pm

   Sveiki,
   Glite turėti: žirklutes ne ilgesnėmis nei 6 cm ašmenimis, vienkartinius skustuvus su uždaromais peiliukais. Metalinį pincepą tūrėtų leisti.

 85. Reply Anicetas Geg 23, 2013 11:36 am

  Laba diena.Ruošiuosi skristi į Norvegija Ryanair kompanijos lėktuvu ,noriu paklausti ar galima vežtis šaldytą vištieną vakume? Ačiu.

  • Reply Indrė Geg 23, 2013 12:12 pm

   Laba diena,

   Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Šunų ir kačių ėdalas nėra įtrauktas į 10 kg limitą. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves). Tik vyresni nei 12 m. gali importuoti kitokio maisto nei mineralinis vanduo, šokoladas ir konditerijos gaminiai.

  • Reply Toma Geg 28, 2013 4:30 am

   Sveiki,
   kaip bus su skysciais rankiniame bagaze nupirktais jau duty free, jei skrydis yra su persedimu? (pvz.: skrendant Ryanair is Kauno i Valencija su persedimu Frankfurte) Ar Frankfurte (Hahn) reikes is naujo praeiti patikra ir vel atitikti 100mlx10 taisykle? Tokiu atveju lauktuves tektu isgerti dar lektuve 🙂

   • Reply Simona Geg 28, 2013 9:16 am

    Sveiki,
    Taip, iš naujo vyks bagažo tikrinimo procesas Frankfurte, todėl neturėtumėte viršyti leistinų normų. Teks lauktuves sumažinti 🙂

 86. Reply Justina Geg 23, 2013 8:33 pm

  Ar reikia tevo igaliojimo skrendant is uk I lietuva su ryanair? (mums keli men) .Ar galima iki lektuvo naudoti masinine kedute su remais? Aciu

  • Reply Indrė Geg 24, 2013 6:01 am

   Jei kūdikis skrenda su mama – tėvelio sutikimo jau nereikia. Kūdikiui priklauso vežimėlis arba automobilinė kėdutė – gabenamas nemokamai ir atiduodate prie lėktuvo.

 87. Reply ..... Geg 23, 2013 9:40 pm

  Labas vakaras,

  norėčiau paklausti ar oro uoste einant pro patikrinimus tuos man reiks iš kuprinės išimti daiktus (pvz telefoną, kompiuterį, pinigine, cigaretes, raktus….) ?

 88. Reply Daiva Geg 24, 2013 7:44 am

  sveiki,skrendame su ryanair su kudikiu 5 menesiu,skraidinsime ir vezimeli,norejau paklaust kadangi vezimelis dvieju daliu sedimoji dalis lankstant nusiema susilanksto tik remai ar tokius vezimelius galima skraidint, kai reikia vezimeli ardyt iseina 2 dalys bandziau cia ieskot atsakymo bet neradau,buciau dekinga jei atsakytumet

  • Reply Indrė Geg 24, 2013 11:18 am

   Laba diena,

   Gabenti galite. Kūdikiui priklauso vežimėlis gabenti nemokamai, jei jis yra kaip vienas vežimelis važiuojant iki lėktuvo (kaip suprantame taip ir yra), nėra skirtumo ar po sulankstymo bus viena ar dvi dalys – visvien bus gabenamas nemokamai.

 89. Reply ..... Geg 24, 2013 10:15 am

  Laba diena,

  norėčiau paklausti ar į rankinį bagažą galima dėti plaukų džiovintuvą?

 90. Reply Agne Geg 25, 2013 6:36 am

  laba ryta,noriu paklausti,jai vaikui 8 metai jam jau priklauso rankinis bagazas?

 91. Reply Reda Geg 25, 2013 3:49 pm

  Laba diena. Skrendam su Ryanair. Norejau paklausti apie skyscius, turiu kremo nuo saules 150 ml pakuote. Ar galima is originalios pakuotes perpilti i pakuote be jokiu zenklu. Dekui.

 92. Reply Irma Geg 25, 2013 7:09 pm

  Laba diena,
  2013-05-28 su aviakompanija wizzair skrendu į Londoną.
  Norėčiau pasiteirauti ar į rankiniam bagaže galima vežti du suventrinius puodelius, kurios veščiau dovanų. Jeigu galima tai kaip jie turėtu būti supakuoti?
  Ačiū už atsakymą

 93. Reply ..... Geg 25, 2013 10:30 pm

  Labas vakaras,

  ar galima į rankinį bagažą dėti rutulinį dezodorantą (klausiu dėl to, kad jis yra skystas)?

 94. Reply Kaciutee Geg 26, 2013 1:09 pm

  Sveiki. Kur reikia prieš išskrendant palikti bagažą? Ar galima lėktuve turėti rankinę? Ar galima klausytis muzikos skrendant? Ar lėktuve galima fotografuoti? Kiek kilogramų galima neštis į lėktuvą rankinėje? Ačiū.

  • Reply Indrė Geg 27, 2013 8:50 am

   Sveiki
   Kur reikia prieš išskrendant palikti bagažą?
   Atsakymas: Registruojamą bagažą reikia priduoti registracijos vietoje;
   Ar galima lėktuve turėti rankinę?
   Atsakymas: Taip – galite;
   Ar galima klausytis muzikos skrendant?
   Atsakymas – Taip, galite;
   Ar lėktuve galima fotografuoti?
   Atsakymas – Taip, galite;
   Kiek kilogramų galima neštis į lėktuvą rankinėje?
   Atsakymas – priklausomai nuo aviakompanijos.

 95. Reply Saulė Geg 26, 2013 4:13 pm

  Laba diena, skrendu į Kretą su persėdimu, kurio trukmė: 1 val. 35 min.

  Wizzair Vilnius-Eindhovenas
  RyanAir Eindhovenas-Chanija, Kreta

  Su savimi vešiuosi 10kg rankinį bagažą ir 15kg registruotą. Ar suspėsiu susitvarkyti per tokį laiką? Ar problemų nekils dėl bagažo? Kas blogo gali nutikti ir ką tokiais atvejais daryti?
  Ačiū.

  • Reply Indrė Geg 27, 2013 8:54 am

   Laba diena,

   Jei lėktuvai skris numatytu laiku – laiko turėtų užtekti. Per tokį laiką Jūs turėtumete speti atsiimti ir vėl iš naujo užregistruoti bagažą. Blogiausia kas gali nutikti – nespėsite priduoti bagažo ir užsiregistruoti sekančiam skrydžiui. Tokiu atveju – visą atsakomybę už vėlavimą į skrydį Jūs prisimate patys – reikėtų pirkti naują aviabilietą sekančiam skrydžiui.

  • Reply Inga Geg 31, 2013 10:51 am

   Laba diena, norėjau paklausti ar i rankini bagaža galiu detis veido šveitikli kuris yra 150ml?

  • Reply Ruta Lie 9, 2013 3:42 pm

   Sveiki,
   Kokie yra Wizzair mokesčiai už registruotą bagažą? Ar jie priklauso nuo bagažo svorio?

 96. Reply Danguolė Geg 27, 2013 8:55 pm

  Laba diena,
  noriu pasiteirauti ar skrendant su Ryanair galima rankiniame bagaze tureti plauku tiesintuva? Is anksto dekoju 🙂

 97. Reply Akvile Geg 27, 2013 9:50 pm

  Laba diena, Noriu paklausti, man yra 17 metu. Ar as galiu i Norvegija vesti kava ir koks didziausias kiekis turetu buti, ir kaip supakuotas?

 98. Reply Donata Geg 29, 2013 7:32 am

  Laba diena, norejau paklausti ar jei pakuosiu i rankini bagaza saldainius karvute, neteks ju ismesti?

 99. Reply martyna Geg 29, 2013 2:25 pm

  Labas norejau paklaust,jei buvome sustabdyti uk Su 15 bloku cigareciu ir juos ateme,bet man pasirode kad jie pateike nevisai rimtas priezastis.Todel mes apskundeme ju sprendima,tiesa kad jei pralaimesime byla uz teisma teks patiems susimoket?

 100. Reply Gabrielė Geg 29, 2013 3:59 pm

  Sveiki,norėčiau paklausti ar šalia savęs galima turėti rankinuką kuriame būtų (pinigine,telefonas,dokumentai)? Ar jį būtina sutalpinti kartu su rankiniu bagažu? Ačiū.

  • Reply Simona Geg 29, 2013 4:39 pm

   Sveiki,
   Į lėktuvo saloną galite neštis tik 1 vnt. rankinio bagažo. Šiuo atveju viską turite sutalpinti rankiniame bagaže.

 101. Reply Darius Geg 30, 2013 9:12 pm

  Koki kieki galima nusipirkti cigareciu Duty Free parduotuveje skrendant y Anglija? Ir tas cigaretes galima deti i maiseli ar butinai y rankini bagaza? Is anksto dekoju

  • Reply Simona Geg 31, 2013 8:25 am

   Į lėktuvo saloną galite neštis tik 1 vnt. rankinio bagažo. Skrendant į Angliją bagaže turi tilpti iki 4 blokų cigarečių.

   • Reply Vilma Bir 3, 2013 10:35 am

    Laba diena,

    skrendu su Ryanair aviakompanija į Škotiją, ar galiu registruotame bagaže vežtis:
    1. 2 butelius po 0,5 litro alkoholinių gėrimų; ar būtinas koks ypatingas supakavimas,
    2. 2 hermentiniuose indeliuose įdėtos šaltienos (kuri galimai kiek atsileis).
    3. rūkytų gaminių apie 5 kg.
    4. vaistus nereceptinius (paracetamolis, salicilio spiritas, nimesil, bronteks ir kt. būtiniausi) ar juos sudeti į atskirus maišelius, o gal galima į vieną.

    Iš anksto dėkoju už atsakymą.

    • Reply Simona Bir 3, 2013 10:54 am

     Sveiki,
     1. Skysčių galite vežti tik viso 1 litrą, t.y. 10 vnt. buteliukų, pakuočių iki 100 ml.
     2. Šaltienos vežtis nepatariame, nes gali Jūsų paprašyti išmesti, kadangi tai galima laikyti kaip skystą produktą.
     3. Galite vežti rūkytų gaminių.
     4. Spiritas yra skystis, turi būti iki 100 ml ir maišelyje. Kitus nereceptinius vaistus galite vežti, bet tik nedidelį kiekį.

 102. Reply Inga Geg 31, 2013 3:44 pm

  Sveiki, skrendant su wizzair koks svoris turi buti rankinio mazo bagazo ir koks rankinio didelio? tik mazo iki 10 kg ar abieju?

 103. Reply Marija Geg 31, 2013 7:07 pm

  Sveiki! Norėjau pasiteirauti, ar skrendant Raynair kompanija į Londoną galima bagažą piduoti registracijos vietoje, o į lėktuvo saloną neštis rankinę?
  Jeigu mano bagažas yra 55x30x27cm, o leistinas yra 55x40x20 cm, tai ar galiu priduodant bagažą jį paspausti? Ačiū 😉

  • Reply Indrė Bir 3, 2013 6:05 am

   Sveiki,
   Jei turite išsipirkę registruojamą bagažą – taip, jį turite priduoti registracijos vietoje. Jei turite rankinį bagažą – turėsite gabenti su savimi į lėktuvą. Paspausti galėsite 🙂

  • Reply renata Rgp 27, 2013 5:12 pm

   sveiki. skrendam atostogu is UK i fuerteventura. kartu skrenda 2 metu vaikas. kiek cia paskaiciau visur rasot, kad vaikui nuo 2 metu vezimelis nepriklauso. mums kelioniu operatorius kai pasiklausiau atsake kad priklauso. kaip dabar suprast? kiek ir kur reikia susimokiet uz vezimeli? aciu

 104. Reply Zydrune Bir 1, 2013 12:59 pm

  Sveiki, mes per kompanija wizzair skrendame su mazu kudikiu I Londona, nusipirkome pati dydzeuse galima ir papildoma bagaza 3tases ir 1salono rankine.Ar galiu I rankini bagaza issinesti kudikio misinuko miltelius? Ir del vezimelio, jis turi ieiti I tu 3tasiu bagazo skaiciu ar ne ir ar uz ji nereiks mum moketi papildomo kokescio?

  • Reply Indrė Bir 3, 2013 6:11 am

   Sveiki,

   Vežimėlis yra gabenamas nemokamai ir neįeina į Jūsų bagažo svorį. Mišinuko miltelius įsinešti galite.

  • Reply Eglė Bir 4, 2013 4:46 pm

   laba diena, norėjau pasiteirauti:
   Jei skrendu su Raynair kompanija į Škotiją, turiu registruotą bagažą, ar jame yra normuojami skysčiai (t.y kvepalai, alkoholis)? nes rankiniame bagaže žinau, jog turi būti 10x100ml, o kaip yra viskas su registruotu bagažu (15kg) ? Taip pat norėčiau informacijos apie maisto produktus registruotame bagaže? Ačiū.

   • Reply Indrė Bir 5, 2013 5:49 am

    Sveiki,

    Registruotame bagaže gali būti ne daugiau nei 10 litrų stipriųjų gėrimų; 20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso); 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno); 110 litrų alaus.
    Registruotame bagaže papildomu apribojimų maistui nėra.

 105. Reply Kamile Bir 1, 2013 3:53 pm

  Sveiki, norejau pasiterauti, esu nepilnamete isskrendu i UK is rygos, turiu lydinti asmani (pilnameti), mama pasirase sutikima pas nuotara kad mane is leidzia ir t.t ta sutikima su nuotaro stampu issivertem vertimu biure i anglu kalba, ar tiek uztenka kad laisvai galeciau skristi i UK su lydinciu asmeniu? beja skrendu su ryanair 🙂 labai laukiu atsakimo :)))

 106. Reply Viktorija Bir 1, 2013 5:16 pm

  Sveiki, skrisiu su Wizzair į Londoną, galėsiu skraidintis lašinukus? ir ar svers orlaivio bagažą jeigu matmenys atitinka reikalavimus?

  • Reply Indrė Bir 3, 2013 6:12 am

   Sveiki,

   Lašinukus galite gabenti 🙂 Wizzair rankinis bagažas nėra sveriamas.

  • Reply Džiuginta Bir 4, 2013 5:41 pm

   Norėjau paklausti, mes pirkome didelį rankinį salono bagažą, Kur tą lagaminą reiks dėti?Ar tiesiog eiti ir viskas su juo?:)

   • Reply Indrė Bir 5, 2013 5:40 am

    Laba diena,
    didelį orlaivio bagažą nešitės su savimi į lėktuvą.

   • Reply Ilona Sau 25, 2014 5:48 pm

    Laba diena, norejau paklausti, ar ryanairo antram rankiniam bagazui taikomas svorio limitas, ir kitas klausimas butu, ar keleivio skysciu buteliukai turi tilpti i viena plastikini maiseli, ar jie gali buti keli ( pernai Vilniaus oro uoste tarnautojas liepe sutilpti i viena maiseli, kazi ar jis buvo teisus).

    • Reply Simona Sau 27, 2014 10:42 am

     Sveiki,
     Antram bagažui, t.y. jūsų rankinei svoris nėra ribojamas.
     Taip, skysčių buteliukai turi būti tilpti į vieną maišelį.

 107. Reply Viktorija Bir 1, 2013 5:30 pm

  Beje kada reikia tiksliai atvykti į oro uostą jei vartai uždaromi 5:30?

 108. Reply Deimante Bir 2, 2013 7:51 pm

  Laba diena, turiu klausima- skrendu su Ryanair , is UK i Lietuva, ir vezuosi registruota bagaza (15kg), kiek galima gabenti skysciu?( vynas, brendis ir tt) ?? Aciu

 109. Reply Vitalija Bir 3, 2013 11:08 am

  Laba diena,
  noriu dar paklausti, ar skrendant su Ryanair aviakompanija į Didžiąja Britanija registruotame bagaže (iki 15 kg.) galima vežtis 2 butelius alkoholinių gėrimų po 0,5 litro.

  Ačiū

 110. Reply Zivile Bir 3, 2013 8:25 pm

  Sveiki, skrendam su Rynair jungiamuoju skrydziu: Vilnius-Tenerife, per Briuseli, laikas tarp skrydziu apie 19 val. Kalusimas – kaip yra tokiu atveju su registruotu bagazu – ar ji reikia atsiimti ir vel registruoti – nes mes tikrai tiek laiko neliksim orouoste, o iseisim ir ateisim vel- ar jis lieka ooruoste ir perkeliamas i kita lektuva?

  • Reply Indrė Bir 4, 2013 6:01 am

   Laba diena,

   Ryanair neturi jungiamųjų skrydžių. Skrydžiui Jūs turite du atskirus bilietus, taigi Briuselyje Jums reikia atsiimti registruojamą bagažą ir į naują skrydį registruotis bendra tvarka.

 111. Reply Lina Bir 4, 2013 1:00 pm

  16 m. dukra viena skrenda į UK, turime vieno iš tėvų sutikimą patvirtintą notaro. Ar reikia versti į anglų kalbą. Skrydis iš Rygos.

 112. Reply Greta Bir 4, 2013 1:13 pm

  Sveiki.
  Norejau pasiteirauti, ar galima vienam asmeniui, tiek su wizzair tiek su ryanair pigiu skrydziu kompanijomis, uzsisakyti du registruotus bagazus?
  Is anksto dekui.

 113. Reply LOLITA Bir 4, 2013 9:27 pm

  Sveiki,nupirkti bilietai anksciau,jei sugalvojau nusipirkti registruota bagaza,veliau.Ar dar galiu ?

 114. Reply Kristina Bir 4, 2013 10:07 pm

  Labas vakaras, noriu paklausti. Užsakiau bilietus tėveliui iš Vilniaus i Milana, Wizzair skrydžių bendrovėje. Bagaža pasirinkau tik ta rankini nemokama ( maniau pakaks ) ar būtų dar imanoma isigyt dideli orlaivio salono bagaža už 53lt.? ar tik prieš pati skrydi oro uoste? kaina lieka ta pati ( 53lt. ) ar didesnė? Dėkoju

  • Reply Indrė Bir 5, 2013 5:52 am

   Laba diena,

   Didelį orlaivio salono bagažą galite nusipirkti ir oro uoste, tačiau jis bus brangesnis nei perkant iš anksto. Tiksli kaina matoma tik prisijungus prie Jūsų rezervacijos. Susisiekite su mumis ir mes paskaičiuosime Jums bagažo kainą.

   • Reply Auryte Bir 10, 2013 8:05 pm

    Sveiki. 06.18 pirmą kartą skrisiu lėktuvu Vilnius-Londonas ryanair avialinijomis. Gal galėtumėte man viską nuosekliai paaiškinti nuo ko pradėti įžengus į oro uostą? Nerimauju, nes man tai pirmas kartas, o skrendu visiškai viena..iš anksto dėkoju už atsakymą 🙂

    • Reply Indrė Bir 11, 2013 8:39 am

     Sveiki,

     Atvykstate į oro uostą 1,5 val -2 val prieš skrydį. Jei neturite registruojamo bagažo – einate tiesiai prie patikros. Po patikros randate savo kilimo vartus ir laukiate įlaipinimo pradžios.

     • Reply Lukas Bir 15, 2013 10:18 am

      Laba diena, siandien skrendu i Anglija. Perskaiciau, kad galima veztis keturis blokus cigareciu, norejau paklausti, ar jos gali buti ne supakuotos i blokus, o palaidos pakeliais?

     • Reply Indrė Bir 18, 2013 11:29 am

      Kaip supakuoti – nėra skirtumo.

     • Reply Deimante Rgs 5, 2013 1:01 pm

      Sveiki,
      Ar vežant žalią mėsą registruotame bagaže, skrendant į Norvegiją, ta mėsa gali būti paprastame maišelyje, su etikete, ar turi būti vaakume? Ir kiek iš viso jos galima gabenti? Ačiū už atsakymą.

     • Reply Indrė Rgs 17, 2013 10:30 am

      Maisto gabenimas į Norvegiją

      Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno) vienam asmeniui (asmuo vyresnis nei 10 m. amžiaus). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus t.p. galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

    • Reply Neringa Bir 14, 2013 8:29 pm

     Laba diena,

     Jei kosmetiką, kvepalus dedu į registruotą bagažą, ar jie irgi turi būti permatomuose maišeliuose ar gali būti įdėti paprastai? Jei į rankinį bagažą arba registruotą įsidedu vaistus (mezym forte, ibumetin) ir jų imu po kelias tabletes be dėžučių, ar tai blogai? Ar reikia imti su visomis dėžutėmis? Skrendu su Ryanair.

 115. Reply Greta Bir 4, 2013 10:11 pm

  laba diena, ar galima rankiniame bagaze veztis kosytes kudykiui pirktas parduotuveje?

 116. Reply Vita Bir 5, 2013 7:21 am

  Laba diena.
  Skrendu su vaikais į Donkasterį. Vienas vaikas yra mano pastoviai globojamas, yra teismo sprendimas. Ar reikalingas patvirtinimas notaro, ar užteks teismo sprendimo, ar reikalingas vertimas?
  Sergu diabetu. Naudoju tabletes, ar reikalinga gydytojo pažyma.
  Cigaretes galiu vežti tik 4 blokus, ar ir vaiku vardu, 14 ir 11metų.
  Ačiū

  • Reply Simona Bir 5, 2013 12:05 pm

   Sveiki,
   Reikalingas tik teismo nutarimas. Vertimas nėra būtinas.
   Jeigu tabletės yra receptinės, privalote turėti receptą.
   Vaikai nepilnamečiai, teoriškai vežti jie cigarečių negali.

 117. Reply Laima Bir 5, 2013 7:45 am

  Dar norejau paklaust,skrendant su ryanair kaip su veido kremais,nagu laku,dantu pasta,ar reik rodyti permatomam maiseli ar galima laikyt lagamine?

  • Reply Simona Bir 5, 2013 11:56 am

   Veido kremas, nagų lakas, dantų pasta priklauso prie skysčių. Todėl turite turėti ne didesnė nei 100 ml talpą ir sudėti į maišelį.

 118. Reply Ksavera Bir 5, 2013 11:43 am

  Laba diena,jei vaikui jau 3 metai ar vežimėlis bus mokamas.Skrendam su Ryanair i Norvegija.

 119. Reply Vilius Bir 5, 2013 8:37 pm

  Laba diena,

  Norėjau paklausti, kaip jau egzistuojančiam bilietui dasipirkti bagažo svorio. Dabar turime tik 10kg. reg. bagažo svorio.

 120. Reply Kristina Bir 6, 2013 7:29 am

  Laba diena, sakykit ar Wizzair skrydžių kompanijoje be bilieto dar yra kažkokie mokesčiai aerouoste? radau parašyta: iš anksto apmokėta registracija oro uoste 10 eurų? Jei taip, tai gal galima ta padaryt internetu? pačiame aerouoste galima sumokėt ir eurais ( skrendant iš Lietuvos )? Dėkoju

  • Reply Indrė Bir 6, 2013 12:43 pm

   Laba diena,
   Jei atvykstant į oro uostą Jūs turėsite įlaipinimo korteles, ar bilietas buvo pirktas per kelionių agentūrą, rankinis bagažas neviršys leistinų išmatavimų – papildomų mokesčių oro uoste Jums nebus.

 121. Reply Kristina Bir 6, 2013 8:29 am

  Dar prie to pačio noriu paklausti, rankinis nemokamas bagažas rašo turi būt 42x32x25cm nusipirkau sportinio tipo tašę, išmatavimai: 46x23x24 ar tie 4cm. ilgio kažka duoda, gali nebepraleist? i niša jau turėtų laisvai tilpt, kadangi jau aukštis yra mažesnis, tik va gali tie keli cm. iš nišos išlyst.. Dėkoju

 122. Reply Nijolė Bir 6, 2013 8:44 am

  Laba diena, 2013-06-08 d. skrendu Ryanair kompanijos lėktuvu į Frankfurtą, norėčiau sužinoti ar galima rankiniame bagaže gabenti: medikamentai -citramonas ir mezim-forte, ir 600-700 gr. talpos 1 stiklainį marinuotų agurkų ir kaip turi buri supakuotas (jeigu galima)? Ačiū

  • Reply Indrė Bir 6, 2013 12:45 pm

   Sveiki,

   Minėtus vaistus gabenti galite, marinuotų agurkų – ne, nes tai bus laikoma skysčiu

   • Reply edita Bir 7, 2013 10:42 pm

    sveiki, koky maista galima gabenty rankinem bagaze, ir ar kvepalus ar higienos reikmenis reikia sudedi i speselius maiselius aciu.

    • Reply Indrė Bir 8, 2013 8:07 am

     MAISTO PRODUKTAI, TABAKO GAMINIAI IR ALKOHOLINIAI GĖRIMAI BAGAŽE

     Alkoholio, cigarečių ir kitų tabako gaminių transportavimas yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių klausimų keliaujant. Kiekviena valstybė nustato skirtingą kiekį gėrybių, kurias gali gabenti keleivis. Svarbiausia galiojanti taisyklė – šie daiktai turi būti skirti asmeniniam vartojimui, t.y. keleivis jų neketina perparduoti. Jei šių prekių vežatės daugiau, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos tik asmeniniam vartojimui paprašant įsigijimo dokumentų, teiraujantis viešnagės laikotarpio, leistino kiekio viršijimo priežasčių. Nesugebėjus įrodyti, alkoholis ir/ar tabako gaminiai (pvz., cigaretės) bus konfiskuojami.
     Valstybių nustatytas orientacinis leidžiamas kiekis negali būti didesnis kaip:
     • 800 cigarečių,
     • 400 cigarilių,
     • 200 cigarų,
     • 1 kg tabako,
     • 10 litrų stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%),
     • 20 litrų spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso),
     • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
     • 110 litrų alaus.
     Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis). Kiek galima vežtis Lietuvoje prikauptų cigarečių su rusiškomis banderolėmis į atitinkamą ES šalį, reikėtų tikslintis čia >

     Tačiau atkreipiame dėmesį į tai, kad kiekviena tiek Europos Sąjungos, tiek trečiųjų šalių valstybė gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų cigarečių ir kitų tabako gaminių bei alkoholinių gėrimų kiekius. Informaciją apie šių gaminių kiekius galite rasti Muitinės departamento interneto puslapyje http://www.cust.lt/ arba sužinoti telefonu (8 ~ 5) 261 3027.

     Maistas.
     ES šalyse maistą vežti tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galima. Tačiau atsiminkite, kad egzistuoja rankinio bagažo apribojimai, tad labai daug įsidėti tiesiog nepavyks. Svarbu pabrėžti, jog kai kuriose šalyse, pvz., Prancūzijoje, sūris gali būti laikomas „geliu ar pasta“, o tai yra skysčiai, kuriems taikomi 100 ml apribojimai.
     Išimtis taikoma įvežant iki 10 kg tokių produktų iš Kroatijos, Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos.
     Ne ES šalyse, pvz., Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Japonijoje ar JAV, maisto produktai bagaže nepripažįstami, tad juos gali tekti arba suvalgyti, arba išmesti. Vaisiai ir daržovės laikomi greitai gendančiais produktais, o tokių produktų nei rankiniame, nei registruotame bagaže vežti negalima.
     SKYSČIŲ GABENIMO YPATUMAI

     Pakavimas
     Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose ir visa tai turi sudaryti ne daugiau nei 1 litrą užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite nusipirkti oro uostuose).

     Skysčiais rankiniame bagaže laikomi:
     • vanduo ir kiti gėrimai, sriubos bei sirupai;
     • kremai, losjonai ir aliejai;
     • hermetiškų indų turinys, skutimosi putos, kitos putos ir dezodorantai;
     • kvepalai;
     • pastos, dantų pasta;
     • purškiamieji skysčiai;
     • skystųjų ir kietųjų medžiagų mišiniai;
     • geliai, plaukų ir dušo geliai;
     • blakstienų tušas.

     Nedraudžiama:
     • susidėti skysčius į registruojamą bagažą;
     • vežtis rankiniame bagaže kelionės metu skirtus vartoti vaistus ir dietinius gaminius, maistą kūdikiams. Gali būti paprašyta įrodyti, kad minėtieji gaminiai jums būtini. Insuliną galima gabenti rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis – jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks);
     • įsigyti gėrimų ir parfumerijos ES oro uosto už įlaipinimo talonų tikrinimo vietų esančiose parduotuvėse ar ES vežėjo orlaivyje.
     • jei minėtieji daiktai parduodami specialiame hermetiškame krepšelyje, neatplėškite jo iki jūsų patikros; kitaip krepšelyje esantys daiktai gali būti konfiskuoti patikros vietoje. Jei ES oro uoste perlipate į kitą orlaivį, neatplėškite krepšelio iki jūsų patikros šiame oro uoste arba paskutiniame perlaipinimo oro uoste. Šių skysčių kiekis laikomas papildomu prie anksčiau minėtų užsegamo krepšelio kiekių.

     Daugiau – Ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže skrydžio metu ← Zigzag.lt kelionių blogas

    • Reply Ramute Rgs 11, 2013 3:41 pm

     Sveiki,skrendu is Dublino i Vilniu su Rynair ,ar galima veztis rankiniame bagaze dvi dezutes gero stiklo stiklinaiciu 12 vnt?Aciu.

  • Reply marius Bir 7, 2013 9:19 pm

   laba diena norejau paklausti ar galima vestis su savimi rankinem bagaze pirkut naujus telefonus? is UK i lt?

 123. Reply Ramunas Bir 6, 2013 4:03 pm

  ar galima su savimi pasimti loptopa jai skrendama tik su rankiniu bagazu ?
  Ir ar jis privalo buti ydetas y rankiny bagaza ?

 124. Reply petraas Bir 6, 2013 6:03 pm

  laba diena ar galima veztis sulanktoma sveicariska peiliuka rankiniame bagaze?

 125. Reply Agne Bir 6, 2013 6:15 pm

  Laba diena, aš skrisiu su ryanair kompanija į Angliją, vien tik su rankiniu bagažu, jame norėčiau vežtis, dėl savęs, 4 blokus cigarečių, ar tai leistina? ar cigaretes galima vežtis tik didžiajame bagaže(15 ar 20kg)? Ačiū už atsakymą.

 126. Reply ruta Bir 6, 2013 7:34 pm

  nuo kiek laiko galima skraidinti kudiki wizz air lektuvu?

 127. Reply Gitana Bir 7, 2013 8:54 am

  Sveiki,
  ar rankiniame bagaže indeliai skysciams 100 ml privalo buti plastikiniai ir permatomi, ar galima naudoti rudo stiklo buteliukus?
  Ačiū už atsakyma

 128. Reply Dalia Juškienė Bir 7, 2013 12:38 pm

  laba diena .Ar skrendant is Kauno i Stokholma Raynair avialiniju lektuvu užtenka tureti asmens tapatybes kortele , ar reikalingas pasas ?

 129. Reply asta Bir 7, 2013 11:37 pm

  Sveiki,
  o tabaka iki 1kg galima vesti rankiniam bagaze?

 130. Reply Aldona Bir 9, 2013 11:19 am

  Ar Didelis orlaivio salono bagažas yra skrendant su Ryanair?
  Jei pirmyn skrendam su Wizzair o atgal su Ryanair?

  • Reply Indrė Bir 10, 2013 10:23 am

   Ryanair aviakompanija turi 1 dyždio bagažą – 55x40x20
   Wizzair – mažąjį – 42x32x25 ir didelį – 55x40x20

   • Reply Asta Bir 10, 2013 1:53 pm

    Laba diena,

    kur galėčiau sužinoti, ar teisingai paskaičiuota kaina už registruotą bagažą, kurią turiu sumokėti. Bilietai buvo užsakyti be registruoto bagažo . Skrendu su Ryanair . Kaina man atrodo per didelė.

 131. Reply Viktorija Bir 9, 2013 10:39 pm

  Laba diena,
  noriu paklausti. Skrendu į Londoną su ryanair. Rankinis bagažas turi sverti ne daugiau kaip 10 kg arne? taigi noriu sužinoti, ar galimą į rankinį bagažą įsidėti rūkytos dešros, kumpio, lašinių, saldainių. ar nereikės jų išmesti, kai tikrins?

 132. Reply Viktorija Bir 9, 2013 10:43 pm

  Man yra 16 m. ir migracijos tarnyboje sakė, kad tėvų sutikimą reikia pasirašyti savo apylinkės seniūnijoje pas seniūną. ar dar poto tą sutikimą reiks nuvežti pas notarą?

 133. Reply Viktorija Bir 10, 2013 11:49 am

  Ar galima į lėktuvą neštis dvi tašes? ta prasme, vienas su visais daiktais, drabužiais, maistu ir t.t. o kitas tiesiog rankinukas nedidelis, kad galėčiau įsidėti piniginę, dokumentus, telefoną. O gal reikid būtinai turėti vieną bagažą ir jame viską sutalpinti?
  Ačiū

 134. Reply Žilvnas Bir 10, 2013 2:03 pm

  Laba diena, tai jei 110 litų alaus vežti, tai visą supilstyti į plastikinius buteliukus po 100 ml???

 135. Reply Žilvinas Bir 10, 2013 6:01 pm

  O piniginė ant diržo jau sakaitosi bagažas?
  O į kišenes kiek ir ko galima prisidėti?
  Galima dar buteliukų po 100 ml? :))))

  • Reply Indrė Bir 11, 2013 8:33 am

   Piniginė nesiskaitys. o į kišenes galite dėti kiek norite – vis tiek viską reikės iškraustyti 🙂 taigi buteliuku – nevalia 😀

 136. Reply Keleivis Bir 10, 2013 7:27 pm

  Laba diena,
  Skrendu į Londoną su Ryanair oro bendrove. Norėjau pasiteirauti, ką daryti, jei lėktuve žmogui šalia savęs reikia turėti vaistus, dokumentus ir pnš. Jeigu negalima turėti rankinės ar maišelio atskirai nuo rankinio bagažo, tai ar galima tą rankinį bagažą (10kg) lėktuve laikyti šalia savęs?

 137. Reply Viktorija Bir 10, 2013 9:02 pm

  Noriu paklausti, ar į rankinį bagažą galima įsidėti tokius daiktus kaip, blakstienų tušą, plaukų tiesintuvą?

 138. Reply Šarūnė Bir 10, 2013 9:24 pm

  Keliauju su Ryanair. Ar rankiniame bagaže gali būti kosmetikos priemonės, tokios kaip blakstienų tušas, pudra, kūno kremas, plaukų želė, dantų pasta, šampūnas?

 139. Reply Viktorija Bir 11, 2013 8:57 am

  Sakykite, o man galės lėktuve kas nors parodyti kur yra mano vieta. Biliete parašyta 101, bet kadangi aš skrendu pirmą kartą tai nieko ir nežinau 🙂

 140. Reply Evaldas Bir 11, 2013 10:36 am

  Laba diena,

  Skrisiu į Norvegiją (Wizzairu), noriu sužinoti ar galima gabenti maisto papildus (t.y. riboxsin, mildronate, vitaminai ir pan.) kokiame bagaže? ar jų kiekis ribotas?

  Ačiū už atsakymą. 🙂

 141. Reply Žilvinas Bir 11, 2013 4:25 pm

  Tai kišenėse negali būti jokių daiktų?
  Viską iškrausys ir atims ar tik patikrins ar nėra draudžiamų daiktų ir bus galima naudoti kišenes daiktų transportavimui.
  Na aš kartais iš prduotuvės eidamas per visas kišenes pusę sietkos sutalpinu 😀

 142. Reply Keliautoja Bir 11, 2013 6:01 pm

  Labas, ar galima rankiniame bagaže skraidinti kalijaną? Jame yra metalinių detalių, todėl kilo klausimas.

 143. Reply Irina Bir 11, 2013 6:45 pm

  Laba diena,
  Skrendu su Ryanair i Anglija tik su rankiniu bagazu, ir kaip supratau, kad apie 200 vienetu galiu veztis cigareciu su baltarusiskomis banderolemis ? ar as klystu? o prie siu 200 as galiu vestis dar 2-3 blokus „lietuvisku“ cigareciu? Dekoju uz atsakyma.

 144. Reply juste Bir 12, 2013 8:20 am

  Sveiki,
  skrendame i Alikante su ryanair, porai savaiciu, nusipirkome bilietus su rankiniu bagazu, bet nuojauta neapleidzia, kad i juos netilpsime, kaip ir kokios salygos jei noresime pasikeisti i registruota bagaza?
  Nes vyno speju i rankini bagaza deti negalima

 145. Reply laura Bir 12, 2013 1:39 pm

  Laba diena, man 17 metų. Skrendu su ryanair į Angliją. Ar tėvų sutikimas turi būti išverstas į anglų kalbą? Ar užteks, kad yra lietuviu kalba?

 146. Reply irena Bir 12, 2013 2:32 pm

  laba diena, kartu su dukra vykstu į Londoną, dukrai yra sukakę 15 metų, kokį bilietą turėčiau užsakinėti ( kaip suaugusiui ar kaip vaikui)? kadangi sistemoje rodoma, kad suaugęs skaitosi nuo 12+ metų amžiaus. ačiū

 147. Reply Jovitė Bir 12, 2013 2:34 pm

  Sveiki,
  koks galimas rankinio bagažo svoris skrendant Wizzair kompanijos lėktuvu? Ačiū

 148. Reply asta Bir 13, 2013 1:38 am

  Sveiki,
  Toks keistas klausimas, bet galima vezti rankiniame bagaze pinceta?:)

 149. Reply Viktorija Bir 13, 2013 6:47 pm

  Sakykite, o kaip su tuo tėvų sutikimu. Kai išskridau į Londoną, lietuvoje buvo viskas tvarkoje. aš jį parodžiau kauno orouoste, nes jis buvo lietuviškai parašytas. O kaip bus kai norėsiu iš londono oro uosto parskristi? dar tebereiks tėvu sutikimo? jis i anglu kalba tai neisverstas.

 150. Reply Lukas Bir 15, 2013 10:22 am

  Ir dar norejau paklausti. O kiek kainuotu papildomo bagazo nusipirkimas. Su bilietu atskiro bagazo nepirkau, bet dabar galvoju, kad gal reikia. Kiek kainuotu Rygos oro uoste papildomas bagazas, tarkim 10 kg. Aciu

 151. Reply Modestas Bir 15, 2013 7:35 pm

  sveiki turiu klausima ar 17 metu amziaus mergina gali vesti bloka cigareciu i norvegija skrendant lektuvu? is karto aciu uz atsakyma

 152. Reply Gintare Bir 16, 2013 12:44 am

  ar gfalima veztis vaiko buteliukus su pienu juose prie saves?

 153. Reply Agne Bir 16, 2013 2:13 pm

  Sveiki, norėjau paklausti kur galima užsisakyti papildomą bagažą ryanair?

 154. Reply Inesa Bir 16, 2013 3:19 pm

  Sveiki, uzsisakiau bilieta per Wizzair su didesniu rankiniu bagazu (53lt berods) taciau dabar mastau, kad nesutalpinsiu visko i rankini, ir noreciau ji pakeist i registruota. Ka imanoma padaryti?

  • Reply Indrė Bir 18, 2013 11:25 am

   Pakeisti negalima. Reikės pirkti naują.

   • Reply Eglė Lie 30, 2013 12:06 pm

    Sveiki, skrendu su Raynier iš Kauno į Koso salą, tačiau mane labai neramina mano rankinio bagažo matmenys. Pamatavus lagaminą su ratukais gaunasi 55x39x21,5. Ar gali tekti primokėti, ar tie ~1,5 centimetrai neturi tiek jau daug reikšmės? Ačiū ;]

  • Reply Vaidotas Bir 22, 2013 7:51 am

   Laba diena, skrendame su Ryanair i Briuseli. Nusipirkome papildomai registruota bagaza iki 15 kg. Bagazo ismatavimai 82cm aukstis (is ju 5 cm ratukai) x 44 cm plotis x 27 cm ilgis (arba gylis). Pagal Ryanair reikalavimus Registruojamas bagažas – 1 bagažo vienetas iki 15 kg. arba iki 20 kg. (išmatavimai 81 (aukštis) x 119 (plotis) x 119 (ilgis) cm). Gaunasi kad aukstis truputi virsija reikalavimus (apie 1 cm), taciau ji apsukus kitaip jis pilnai telpa i nustatytus remus. Ar cia blogai? Ar kas nors tuos centimetrus matuoja?

   Aciu

 155. Reply Agne Bir 16, 2013 3:59 pm

  Ar galima su rankiniu bagažu skraidyti aerozolių deodorantus?

 156. Reply Zmogus Bir 16, 2013 10:49 pm

  Ar galima nepilnameciui 2 pakelius vezti cigareciu wizzair lektuvu ?

 157. Reply Viktorija Bir 16, 2013 11:11 pm

  Labas vakaras,ar nepilnametis gali gabent cigaretes?

 158. Reply Zygimantas Bir 17, 2013 10:11 am

  Sveiki noriu pasitikslinti. Skrendam dviese i anglija su raynier. Mes galime kiekvinas veztis po 800 cigareciu (4blokus) ir 1 kilograma tabako ?

 159. Reply kristina Bir 17, 2013 2:27 pm

  Laba diena, man yra 17 metų ir skrisiu su wizzair į angliją ar būtinas tėvų sutikimas?

 160. Reply Nikita Bir 17, 2013 2:53 pm

  Sveiki! Toks klausymas. Man reikia pasiimti mažas žirkles, bet pasinaudojau didelių salono bagažų. Ar yra galimybė pravežti šias žirkles?:) Ačiu už atsakimą ir patarimą! 🙂

 161. Reply Simona Bir 17, 2013 6:47 pm

  Laba diena, Noreciau paklausti, ar galima rankiniame bagaze skraidintis nagu priauginimui skirta lempa ? Aciu uz atsakyma.

  • Reply Ingrida Bir 22, 2013 8:22 pm

   Ar galima skrendant Wizzair lektuvu, rankiniame bagaze tureti nagu lakus? Ar ju kiekis ribotas?

   • Reply Indrė Bir 25, 2013 3:03 pm

    Galima, ribojimų nėra

   • Reply Monika Bir 30, 2013 2:13 pm

    Kiek cigareciu ir kiek litru stipriuju gerimu galima veztis su wizzair skrendant i norvegija?

    • Reply Indrė Lie 3, 2013 1:50 pm

     Alkoholis
     •1l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,

     •2l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%.
     Visa tai reiškia, jog galite su savimi turėti, pavyzdžiui, 5l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 metų. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

     Tabakas

     18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
     Jei Jūs įsivežate didesnį kiekį alkoholio ir tabako, turėsite susimokėti muito mokestį.

     Maisto produktai

     Galite įsivežti iki 10 kg mėsos ir pieno produktų is EEB, gyvūnų maistas neįtraukiamas į minėtą kiekį

 162. Reply Jorūnė Bir 17, 2013 8:54 pm

  Labas vakaras,
  esu girdėjusi, kad Wizzair gali būti 2-jų dydžių rankinis bagažas.Tai gal didesnių išmatavimų-55x40x20- rankinis bagažas apmokestinamas?
  Ačiū už atsakymą.

  • Reply Indrė Bir 18, 2013 11:22 am

   „Wizz Air“ siūlo pasirinkti iš dviejų orlaivio salono bagažo pasiūlymų, tačiau griežtos taisyklės, kad „vienam keleiviui orlaivio salone leidžiama turėti tik vieną bagažo vienetą“ išlieka galioti.

   Kuo skiriasi orlaivio salono bagažo tipai? – DYDŽIU!

   1.Mažas orlaivio salono krepšys:
   Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus.

   2.Didelis orlaivio salono bagažas:
   Jei jūsų orlaivio salono bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 56 x 45 x 25 cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną už nustatytą mokestį. Jis privalo tilpti viršutiniame salono bagažo skyriuje. Jūs privalote patys be niekieno pagalbos jį padėti viršutiniame salono bagažo skyriuje.
   Skrydį užsakant internetu bagažo mokestis yra apskaičiuojamas pagal numatytą skrydžio trukmę ir jūsų skrydžio datą.

 163. Reply Alma Undzėnienė Bir 18, 2013 3:40 am

  Sveiki, norėjau paklausti, ar galima vežtis rankiniame bagaže nagų žnyplutes ir kremą veidui(padarytas iš įvairių aliejų) be etiketes 100mg indelyje?

 164. Reply Aurelija Bir 18, 2013 10:41 am

  Laba diena. Norėjau paklausti, žinau, kad skrendant su Raynair rankiniame bagaže galima gabenti skysčių po 100ml iki 1l. Tačiau, jei šampūno buteliukas yra 150ml, bet yra nepilnas, o nunaudotas gal net mažiau nei iki 100ml, man vis tiek jį atims, ar leis gabenti?

 165. Reply Elena Bir 18, 2013 10:42 am

  Sveiki,

  Keliauju Ryanair į Norvegiją su 4 metų vaiku. Ar vaikas gali vežtis 10kg rankinį bagažą (realiai jis tokio svorio nepakels nešti). taigi, keliaujame dviese su 2 rankiniais bagažais, taip galima?

 166. Reply Margarita Bir 18, 2013 10:54 am

  laba diena, rugpjuti skendame i Kijeva su Wizzair. I kuri bagaza i rankini ar registruota geriau butu deti fotoparata ir kamera? kosmetika?
  ir ar galime vestis dekoruota tuscia buteli (0,7l)?

  • Reply Indrė Bir 18, 2013 11:19 am

   Sveiki,

   Dėti viską galite į rankinį bagažą.

   • Reply Sveta Bir 19, 2013 6:41 pm

    Sveiki,
    Skrendu Ryanair kompanija birželio 27d. į Alicante, kiek kilogramų galiu paimti su savim į rankinį bagažą, ar galima vezti rankiniame bagaze pinceta ir mažas žirlles? Ačiū už atsakymą.

  • Reply Paulius Bir 18, 2013 2:56 pm

   Margarita,
   Turėkite omeny, kad registruotą bagažą tiesiogine ta žodžio prasme “mėto“, tad kamerai ir fotoaparatui saugiau būtų rankiniame bagaže. Nebent labai super saugiai supakuotumėte.

 167. Reply Elena Bir 18, 2013 11:04 am

  Ir dar iškilo klausimas – ar galima rankiniame bagaže vežtis drėgnų servetėlių pakelį – vaiko rankoms, užpakaliui nuvalyti?

 168. Reply JO Bir 18, 2013 12:16 pm

  sveiki, nusipirkau bilietą, užpildžiau info (kaip supratau check in), atsiuntė bilietą į paštą. Skrydis birzželio 20d. Tai kaip suprantu aš jau isičekinau. Kada galiu atvykti į oro uostą?

 169. Reply Kriste Bir 18, 2013 1:41 pm

  sveiki , skrendu su ryanair i Norvegija, noriu vestis kvepalus, sampuna ir t.t t.y kosmetikos priemones. siuos skyscius as iskart galiu detis i bagaza ar man oro uoste atskirai pirktis spec. maiselius ir atsikrai pro kontrole einant juos parodyti. Ar gali jie buti bagaze be maiseliu. aciu

 170. Reply Paulius Bir 18, 2013 2:22 pm

  Laba diena,

  Sakykite, kur Vilniaus oro uoste rasti permatomų užsegamų maišelių kosmetikos priemonėms sudėti? Ar Vilniaus oro uoste jie mokami? Dėkoju už atsakymą.

 171. Reply Paulius Bir 18, 2013 5:35 pm

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis indus ? Lėkštę,puodelį,šakutę ?

 172. Reply Asta Bir 18, 2013 5:53 pm

  Sveiki, gal galėtumėte Jūs ar žinote kas galėtų atsakyti:
  15 m. dukra viena grįš su airBaltic iš Londono į Rygą. Ar jai reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, jei taip, ar jis turi būti išverstas į anglų kalbą? Ar yra speciali forma, ar notarai gali ją parašyti laisva forma, nes įvairiuose biuruose ji skiriasi?
  Kokio amžiaus vaikai gali sktisti vieni be lydinčio asmens su THOMAS COOK AIRLINES ir easyJet?

  • Reply Indrė Lie 21, 2013 7:27 am

   Laba diena,

   15 metų vaikas gali skristi viena. Tėvų sutikimas yra reikalingas – jis turi būti išverstas į anglų kalbą. Sutikimui nėra konkrečios formos,

   • Reply Keleive Lie 24, 2013 10:28 pm

    Laba diena. Ketinu skristi is Vilniaus i Norvegija su Wizzair kompanija. Norejau paklausti:
    1.Kiek galima pasiimti cigareciu i neregistruota (rankini, nemokama) bagaza?
    2. Koks yra neregistruoto, nemokamo bagazo (Wizzair) leistinas svoris?
    Aciu uz atsakyma!
    Geros dienos!

    • Reply Indrė Lie 29, 2013 12:08 pm

     laba diena,

     1.Kiek galima pasiimti cigareciu i neregistruota (rankini, nemokama) bagaza?
     Atsakome: 2 blokai
     2. Koks yra neregistruoto, nemokamo bagazo (Wizzair) leistinas svoris?
     Atsakome: rankinis bagažas nesveriamas

 173. Reply margarita Bir 18, 2013 8:25 pm

  sklando kalbos, kad jei anglijoje turi rezidento statusa, grizdamas is lietuvos gali parsivezti 16 bloku cigareciu, ar tai tiesa?

 174. Reply Agne Bir 18, 2013 9:49 pm

  laba diena, keliausiu i Norvegija su wizzair ir noreciau paklausti ar galima gabenti rankiniame bagaze saldyta maista? (farsa, vistienos krutinele)?

 175. Reply Jūratė Bir 19, 2013 9:30 am

  Laba diena, ar galiu rankiniame bagaže skrendant su Ryanair vežtis šviežias uogas (žemuoges, braškes, kt.)? Ačiū.

  • Reply Indrė Bir 19, 2013 11:31 pm

   Apie tokius apribojimus neteko girdėti 🙂

   • Reply Zilvinas Lie 28, 2013 2:48 pm

    Laba diena, norėjau paklausti, jai aš skraidinu daugiau cigarečių blokų nei leistina. Pvz 8 blokus, bet aš toje šalyje busiu puse metų. Aš jiems paaiškinčiau, kad čia asmeniniam naudojimui ar praleis ar ne? O jai ne tai man juos visus konfiskuos ar tik dalį?

 176. Reply Jūratė Bir 19, 2013 9:40 am

  Atsiprašau, nepaminėjau, kad skrendu į UK. Taip pat klausimas, ar galiu vežtis puokštę gėlių (netalpinant jos į rankinį bagažą). Dėkoju už atsakymus.

  • Reply Indrė Bir 19, 2013 11:31 pm

   Jus privalote turėti 1 bagažą. Jei puokštė bus ne bagaže – tai jau bus 2 rankiniai bagažai ir vieną iš jų lieps dėti į bagažo skyrių.

 177. Reply Egidijus Bir 19, 2013 11:27 am

  Sveiki, su wizzair ar galima 16 m asmeniu skristi vienam? ir ar galima vežtis cigarečiuų bei alkoholio? Ačiū už atsakyma 🙂

 178. Reply Gediminas Bir 19, 2013 8:45 pm

  Sveiki norejau paklaust ar galima alcoholinius gerimus vezti rankiniam bagaze ? 🙂

 179. Reply Alma Bir 20, 2013 10:06 am

  Laba diena,
  su Ryanair skrendame į Maltą, taigi norėjau paklausti ar rankiniame bagaže galima vežti purškiamą plaukų laką (metaliniame flakonėlyje 75 ml), skutimosi putas (metaliniame flakonėlyje 50 ml) ir plaukų džiovintuvą?

 180. Reply Agnė Bir 20, 2013 12:32 pm

  Laba diena, ar gali 15-metė į Vokietiją skristi su ją lydinčiu suagusiu žmogumi be tėvų raštiško sutikimo?

 181. Reply Viktorija Bir 20, 2013 2:15 pm

  Laba diena.
  Noriu paklausti, ar liepos 23 diena ryanair skrenda is Londono (STN oro uosto) i Kauno oro uosta? Net neisivaizduoju, kur butu galima suzinoti, tad prasau pagalbos jusu… Man reiktu pacio pigiausio bilieto. ACIU 🙂

 182. Reply andrius Bir 20, 2013 11:27 pm

  Mano fiziskai bagazo dydis 51x35x17, bet ismatavus su issikisanciais ratukais ir rankena jis padideja 58x37x20. Ar skaiciuojasi ratuku issikisimai?

 183. Reply Laurynas Bir 22, 2013 6:21 pm

  Skrendu WizzAir is Vilniaus i Barcelona 2 Terminala, ir vietoj spausdinamo bilieto isikeliau bilieta i iPhone Wizz Air app pagalba i Passbook. Norejau suzinoti ar uzteks parodyti tokio bilieto per iPhone ar reikia spausdinti ant popieriaus?

 184. Reply Efka Bir 24, 2013 6:05 pm

  Sveiki,
  o kaip del palapines rankiniame bagaze skrendant su ryanair? Ar kuoliukai gali buti dingstimi nepraleisti bagazo? dekui.

 185. Reply Agne Bir 24, 2013 6:22 pm

  o vat klausimas? rankiniame bagaze plastikiniame maisiuke ar galima vesti „mini baro“ gerimu buteliuku ? tu maziuku po 50 ml. ??

 186. Reply kriste Bir 24, 2013 11:49 pm

  labas vakaras, ar galima rankiniame bagaže turėti dantų pastą ir dezodorantą tuose indeliuose, kuriuose jie buvo parduodami jei jie nesiekia 100ml? ar vis tiek reikia perpilti į kitą indelį?

 187. Reply Deimante Bir 25, 2013 9:48 am

  o ar galima wizzair nusipirkti registruojama bagaza,po to kai uzsiregistruoji skrydziui 🙂 ?

 188. Reply Monika Bir 25, 2013 12:52 pm

  Laba diena, aš skrendu su Ryanair į Anglija, norėčiau paklausti ar rankiniam bagaže galiu veštis alkoholinių gėrymų kuriuos įsidėsiu iš namų? ar mane praleis muitinė? ir kiek rankineme pagaže galiu vestis maisto produktų (kg.)? Iš anksto dėkoju 🙂

  • Reply Indrė Bir 25, 2013 2:48 pm

   Laba diena,

   Alkoholiniai gėrimai rankiniame bagaže gali būti ne didesnėje nei 100 ml pakuotėje ir priskiriami skysčiams.

  • Reply Vaida Lie 9, 2013 9:07 pm

   Ar skrendant Rainair tokie bagažo išmatavimai tiks ar reikės atiduoti registruoti? 20 inch Suitcase
   > Height: 58cm
   > Width: 37cm
   > Depth: 18cm
   > Weight: 2.7kgs
   > Capacity: 34 litres

   • Reply Indrė Lie 16, 2013 7:32 am

    Jūsų išvardinti išmatavimai neatitinka ryanair reikalaujamų. Jei galėsite paspausti lagaminą – tinka, jei ne – rekomenduojame ieškoti lagamino pagal ryanair išmatavimus

  • Reply ausra Rgs 13, 2013 2:01 pm

   Nesioju ‘“levino juosteles“keliams,o vyras-marnetini dirza.Kaip praeiti metalo patikra?Dekoju

 189. Reply Monika Bir 25, 2013 3:04 pm

  Jus pilnai neatsaket i mano klausima. Kaip ten su maistu?

 190. Reply Jokubas Bir 25, 2013 3:25 pm

  Sveiki, i savo kuprine (rankinis bagazas) isidesiu palapine. Rasete, jog KUOLIUKAI gali buti problema, o strypai, kurie laiko palapines rema? Ar juos galima veztis? (be ju palapine – tik maisas)??

  aciu

  • Reply Indrė Lie 3, 2013 2:05 pm

   Galite imti – neturėtų kilti problemų

  • Reply Elona Lie 6, 2013 11:36 am

   Laba diena.
   Skrendam su Ryanair i Skotija. Daiktu turesime minimaliai, tai viskas tilps i rankini bagaza.
   1. Ar galima rankiniame bagaze tureti sampano buteli?
   2. Noretume veztis ir sakocio. Ar tai imanoma, jei taip, tai kokio dydzio ir svorio?
   3. Ar rankinuke gali buti tableciu: angliuko, nospa, nuo skausmo, spaudima mazinanciu, valerijono tabl.

   • Reply Indrė Lie 9, 2013 2:57 pm

    Laba diena,
    Atsakome:
    1. Ar galima rankiniame bagaze tureti sampano buteli?
    Atsakome: galite tik tuio atveju jei pirksite Duty Free
    2. Noretume veztis ir sakocio. Ar tai imanoma, jei taip, tai kokio dydzio ir svorio?
    Atsakome: galite, jei tilps į Jūsų rankinį bagažą. Bendras bagažo svoris negali būti didesnis nei 10 kg.
    3. Ar rankinuke gali buti tableciu: angliuko, nospa, nuo skausmo, spaudima mazinanciu, valerijono tabl.
    Atsakome: taip, gali būti

 191. Reply Jokubas Bir 25, 2013 3:26 pm

  SVeiki. sakete, jog palapines kuoliukai gali buti problema, o kaip strypai, kurie laiko palapines rema, i rankini bagaza juos pasiimti galima?

  aciu uz ats

 192. Reply Jonas Bir 26, 2013 11:41 am

  ruosiosi i Londona ir planuoju kaip ir visi zemieciai gabentis didesni kieki cigareciu(pvz 10 bloku).ar tai bus taisykliu reikalavimu nusizengimas ar ne.Anksciau yra teke skristi ir tiek gabenti,taciau kontrole pradejo kazka aiskinti,bet praleido su visu tokiu kiekiu.Atimti neisdryso,kai as jiems paaiskinau kodel toki kieki gabenu.Aciu us atsakyma.

 193. Reply Irena Bir 26, 2013 12:29 pm

  Noriu paklausti, ar jaunuolis,kuriam š.m. 08 mėn. bus 18 metų, skrendant su Wizzair kompanija į Londoną gali vežtis leistiną kiekį cigarečių? Ačiū už atsakymą.
  Pagarbiai, išvykstančio jaunuolio mama.

 194. Reply Bir 26, 2013 5:48 pm

  Laba diena
  Skrendu WIZZAIR I Anglija kiek galiu tureti cigareciu, cigariliu ir kiek litru alkoholio?

  • Reply Indrė Bir 26, 2013 11:07 pm

   Sveiki,
   800 cigarečių;
   400 cigarilių;
   200 cigarų;
   1 kg tabako;
   10 litrų stipriųjų gėrimų;
   20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno);
   110 litrų alaus.

  • Reply Jurgita Bir 27, 2013 6:12 pm

   Sveiki, noriu dovanų vežti laikrodį į UK ar galiu dėti į rankinį bagažą ar geriau registruotame? laikrodis plastmasinis.

   • Reply Indrė Lie 3, 2013 1:56 pm

    Galite dėti ir į rankinį bagažą

   • Reply Gabrielė Lie 6, 2013 5:28 pm

    Sveiki, noriu paklausti. Jei esu nepilnametė, bet už 2 mėnesių būsių pilnametė. Skrisiu į Norvegiją ar nieko nebus jei rankiniame bagaže vešiuosi 1 bloką cigarečių? Bet ne sau , o savo draugui. Ar apskritai nekils problemų dėl jų? Ir jei iš duty free nusipirksiu 1 litrą alkoholinio gerimo , ar gali kilti problemų nuskridus į Norvegiją? Labai dekinga už atsakymą

    • Reply Indrė Lie 9, 2013 2:54 pm

     Asmenys iki 18 metų negali turėti tabako ar alkoholinių gėrimų. Prekes galite vežti tik savo reikmėms, tai atsakymas -ne, negalite

  • Reply Daiva Bir 28, 2013 4:10 pm

   ar galima skrendant is Lietuvos i Norvegija veztis cigaretes su rusiskom banderolem,aciu

  • Reply Laura Lie 1, 2013 8:23 am

   skrendu su wizzair y lietuva,ar galiu nuvaziavusi y oro uosta nusipirkti bagaza?

 195. Reply dainora Bir 27, 2013 6:09 pm

  labas as norejau paklausti ,ar galima i lektuva pasiimti vaiko auto kedute nerandu niekur jokios informacijos ,ar cia eina i bagaza kiek moket reiketu?

  • Reply Indrė Lie 3, 2013 1:57 pm

   Vaikams iki 2 metų vežimėlis ar automobilinė kėdutė gabenama nemokamai – vyresniems vaikams dedama į bagažo skyrių už papildomą mokestį

 196. Reply Gintarė Bir 27, 2013 6:13 pm

  laba diena, ar galima registruotame bagaze detis skysciu, visokiu kremu kiek norima ir jie neturi buti sudeti i maiseli?:)

 197. Reply AISTE Bir 27, 2013 9:21 pm

  labas vakaras,

  skrisiu su ryanair is UK i LT, turesiu tik rankini bagaza, ar galiu veztis vaistus ju yra nemazas kiekis,tad netilps i plastikini leidziama maiseli,bet jie man yra labai svarbus,geriami kasdien, turesiu israsa,kad jie skirti man,ar praleis? ar yra koks kitas budas?

  Dekoju.

 198. Reply Mantas Bir 28, 2013 1:52 pm

  Laba , ar galima veztis nereceptinius vaistus ?

 199. Reply Rasa Bir 28, 2013 3:20 pm

  Laba diena,
  Wizzair leistino rankinio bagazo ismatavimai 42x32x25cm, mano kuprines 45x31x20. Kaip bus siuo atveju su tais 45cm ? nes kiti ismatavimai yra netgi mazesni uz leistinus. Ir galbut kuprine dar galima kazkaip suspausti ? Ar as galiu naudoti sia kuprine?

 200. Reply Deimantė Bir 28, 2013 4:21 pm

  Laba diena,
  Skrendu Ryanair lėktuvu, norėjau paklausti, ar galima į rankinį bagažą dėtis nagų lakus?
  Iš anksto Ačiū 🙂

 201. Reply Monika Bir 28, 2013 7:43 pm

  Laba diena, norejau paklausti ar vezantis rukyta mesa reikia ja vakuumuoti? Skrendu Ryanair į Anglija

 202. Reply Auguste Bir 29, 2013 2:30 pm

  Sveiki. Ar galiu viena su ryanair skristi i Stockholma is Vilniaus, jei turiu notaro patvirtinta rastiska tevu sutikima? Man 14 metu.

 203. Reply Asta Bir 30, 2013 9:43 am

  Sveiki,
  liepos mėnesį skrisiu į norvegiją. Kiek suprantu galima veštis 800 cigarečių vienas žmogus, tai taip išeina, kad čia du blokai ar kiek? 🙂

 204. Reply Asta Bir 30, 2013 9:44 am

  beje, skrisiu su wizz air’u 🙂

 205. Reply Irma Bir 30, 2013 3:30 pm

  Sveiki, skrendame su Ryanair į Kiprą. Ar galima rankiniame bagaže gabenti nardymo kaukę su vamzdeliu, ar tai priskiriama sporto inventoriui ir reikia užsisakyti registruotą bagažą?

 206. Reply Giedre Bir 30, 2013 3:54 pm

  Laba diena,
  su drauge skrendame į Maltą, ar reikia turėti tėvų sutikimą, kuriame nurodyta, jog galiu keliauti be lydinčio asmens? Mums abiems po 17 m.

 207. Reply Jude Bir 30, 2013 4:20 pm

  Sveiki, skrendu su Rynair, ar galiu veztis triju daliu vaikiska vezimeli (ratai, sportine dalis,automobiline kedute) visos trys dalys susideda kartu, ar reikia kur nors priregistruoti ir ar reikia papildomai moketi?

 208. Reply Danutė Lie 1, 2013 8:19 pm

  Labas vakaras. Ketinu iš Rygos oro uosto skristi lėktuvu į Norvegiją ir ruošiuosi vežti dovanų giminaičiams puodelių servizą. Norėjau paklausti, ar juos, kaip dūžtančius daiktus, galima vežti rankiniame bagaže? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Reply Indrė Lie 3, 2013 1:39 pm

   Taip, galite turėti rankiniame bagaže

   • Reply Rasa Lie 7, 2013 5:08 pm

    sveiki, pirma kart skrisiu su wizzair, noreciau suzinoti ar labai grieztai tikrina bagazo dydi ir ar visalaika. uz bagaza nieko nemokejau. dabar paskaicius pamatavau kad mano lagamino aukstis 50cm, tai 8cm aukstesnis nei leidziama, visi kiti matavai atitinka. Ar gali prisikabinti prie aukscio ir kiek reiks moketi oro uoste jei teks pirkti didesni bagaza? Aciu.

    • Reply Indrė Lie 9, 2013 2:48 pm

     Orouoste yra niša į kurią Jums reikės įtalpinti nemokamą bagažą. Jei Jums tai pavyks – problemų nekils, jei bagažas netilps – orouoste mokesite 70 Lt mokestį.

     • Reply Inga Lap 11, 2013 11:08 pm

      Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar maistas kurį vešiu rankiniame bagaže gali būti pirktas paprastoje maisto prekių parduotuvėje ar privalo būti pirktas oro uosto parduotuvėje?
      aciū už atsakymą.

     • Reply Simona Lap 12, 2013 12:14 pm

      Sveiki,
      Galite vežti iš bet kokios parduotuvės pirktą maistą.

  • Reply Gitana Lie 7, 2013 1:04 pm

   Ar galima vežtis rankiniame bagaže tokius medikamentus kaip anglies tabletės, analginas, ibumetinas, klaritromicinas, amoksicilinas, paracetamolis, lomexin kurie yra nuo skausmo, temperatūros bei bakterinių susirgimų ar tokiems irgi reikia gydytojo pažymos?

 209. Reply Ieva Lie 3, 2013 11:01 am

  Sveiki, ar galima i registruota bagaza det keramikini peili?

 210. Reply Viktorija Lie 3, 2013 4:28 pm

  Laba diena, skrisiu su wizzair I Lutona nesiojamo kompiuterio ir fotoaparato baterijos yra licio jono ar galima kad butu rankiniame bagaze? Labai aciu uz atsakyma

 211. Reply Guste Lie 3, 2013 6:15 pm

  Skrendu su Ryanair i Skotija. Ar galima rankiniame bagaze vetis nagu dilde ir skutimosi peiliuka?

 212. Reply inga Lie 3, 2013 8:15 pm

  Sveiki, norejau pasiteirauti apie leidziama skysciu kieko vezima. suprantu, kad negali buti daugiau nei 10 buteliuku po max 100ml bet o jei jie ne po 100ml o po gerokai maziau-75ml, 30ml, tai ar galiu pasiimti daugiau, (tarkim 12 buteliuku) bet vistiek nevirsyti 1l supakuotos i maiseli leistinos talpos?

 213. Reply natalja Lie 4, 2013 9:56 pm

  labas vakaras skrendu su vaiku jei imsiu vezimuka man vistiek priklauso rankinis bagazas ar nebe?ir gal galeciau vietoj sulankstomo vezimuko paimti vaikui stumiama dviratuka?

  • Reply Indrė Lie 5, 2013 1:31 pm

   Ne, dviratuko negalite. Kūdikiams rankinis bagažas nepriklauso – Jums priklauso nepriklausomai ar turėsite vežimėlį ar ne

 214. Reply Viktoras Lie 5, 2013 1:18 pm

  Sveiki,
  ar, skrendant su Ryanair, galima ant juosmens turėti tą vadinamą „piniginę“ ir ar ji nebus skaitoma kaip rankinis nemokamas bagažas?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

 215. Reply Vika Lie 5, 2013 3:03 pm

  Sveiki, liepos pabaigoje skrendu su wizzair kompanija ir noriu skraidintis fotoaparata, kompiuteri rankiniame bagaze, bet kaip bus su akumuliatoriais jei jie yra licio jonu? ar galima skraidinti ir ar nieko nesakys?

 216. Reply Lina Lie 7, 2013 1:32 pm

  Laba diena.
  Srendu į Ispaniją su Wizzair. Užsakytas mažas orlaivio salono krepšys. Mano krepšys laisvai stovėdamas užima tokius parametrus: 44 x 27 x 25. Tačiau man lengvai pavyksta jį įdėti į stalčių, kurio parametrai yra 40 x 30 x 20. Ar galiu vežtis tokį bagažą?
  Dar noriu paklausti ar Wizzair rankiniame bagaže galiu turėti nagų dildę, žnyplytes ir skutimosi peiliuką? Ar 50 ml indelyje esantį veido kremą galiu vežtis nepermatomame indelyje, su kuriuo jis buvo pirktas? Ar lūpų balzamas taip pat priskiriamas skysčiams?
  Dėkoju už atsakymus.

  • Reply Indrė Lie 9, 2013 2:51 pm

   Taba diena, į visus Jūsų klausimus atsakome – TAIP, galite 🙂

   Visus skysčius, taip par ir lūpų balzamą ar blizgesį sudėkite į permatomą maišelį

 217. Reply Aiste Lie 7, 2013 1:41 pm

  Sveiki,keliausim i norvegija su wizzar.Noriu paklausti ar priklauso 2 metuku vaikui vezimelis nemokamai.Ir kaip ji uzregistruoti.Aciu.

 218. Reply Lil Lie 7, 2013 2:37 pm

  Ar galima rankiniame bagaže skraidinti tokius vaistus kaip nitroglycerin? Ar reikia recepto iš gydytojo? skrendame su wizzair

 219. Reply martyna Lie 8, 2013 8:28 am

  Sveiki, skrendu šiandien vakare į bergamo orouosta į italija, su ryanair , , norėjau paklausti jeigu man 16 ar reikia tėvų kažkokio sutikimo? Ar galiu vežtis cigarečių? Ir kaip del skutimosi peiliuko? Jei jis uždarytas, bet ne į pakuotė įdėtas?

  • Reply Indrė Lie 9, 2013 2:46 pm

   Sveiki,
   Tėvų sutikimo nereikia. Cigaračių negalite turėti, nes jums nėra 18 metų. Skutimosi peiliukus galite turėti ir rankiniame bagaže.

 220. Reply Grete Lie 8, 2013 6:30 pm

  Laba diena,

  O alkoholiniai gėrimai turi būti supakuoti į specialius maišiukus? Juos galima vežti ir registruotame, ir rankiniame bagaže? Ką daryti su didesniais buteliukus nei 100 ml ?

  • Reply Indrė Lie 9, 2013 2:44 pm

   Didesnius nei 100 ml talpos butelius/buteliukus dėkite į regitsruojamą bagažą, prieš tai gerai supakuokite.

  • Reply Tatjana Lie 9, 2013 4:17 pm

   Sveiki,liepos 19 diena skrendame su seima i Lutono Londono oro uosta,noreciau pasiklausti ar neuzdrausta veztis rukytu desru,skilandziu rankiniame bagaze(nes kaip zinome baltarusijoje siaucia kiauliu afrikietiskas grypas)?

 221. Reply Jurga Lie 10, 2013 7:57 pm

  Sveikute, Indre,
  Skrendant Ryanair’u ish UK i Airija, rankiniame bagaze galima tureti stiklines taros kazkokius tai daiktus? Tarkim, kremo indeli ar krempudra?
  Aciu

  • Reply Indrė Lie 16, 2013 7:29 am

   Sveiki, taip galite turėti. 🙂

  • Reply Augustė Lie 25, 2013 8:46 pm

   Sveiki,
   norėjau pasiteirauti keleto dalykų:
   1. Kaip supakuoti skysčius, kuriuos vežuosi indeliuose iki 100ml? Ir ar jie turi būti atskirose pakuotėse, ar visi gali būti vienoje? Jei neturiu specialaus maišelio, ar man duos jį oro uoste?
   2. Jei vežuosi paprastas tabletes, kurių gali bet kada prireikti (Gripex, Cold, Ibumetin ir pan.), ar joms reikia turėti kokius nors receptus?
   Ačiū už info!

   • Reply Indrė Lie 29, 2013 12:06 pm

    Laba diena,

    1. Kaip supakuoti skysčius, kuriuos vežuosi indeliuose iki 100ml? Ir ar jie turi būti atskirose pakuotėse, ar visi gali būti vienoje? Jei neturiu specialaus maišelio, ar man duos jį oro uoste?
    Atsakome: visi skysčiai turi būti sudėti į plastikinį maišelį, jei maišelio neturite – maišelį Jums duos patikros vietoje.
    2. Jei vežuosi paprastas tabletes, kurių gali bet kada prireikti (Gripex, Cold, Ibumetin ir pan.), ar joms reikia turėti kokius nors receptus?
    Atsakome: minėtiems vaistams receptas nėra būtinas

 222. Reply aurelija Lie 11, 2013 5:40 pm

  Laba diena, Skrendam su Ryanair su rankiniu bagazu. Ar galima veztis kelioneje pirktus suvenyrus… toje salyje gardus vynas bei suriai… ar tai turime deti i bagazo skyriu (uzsakyneti papildomai?) ar galime talpinti i rankini bagaza? Aciu

  • Reply Indrė Lie 16, 2013 7:28 am

   Vynui bei sūriams taikomas skysčių apribojimas – ne didesnėje nei 100 talpoje. Rekomenduojame nusipirkti registruojamą bagažą, nebet suvenyrus pirksite prieš kelionėje Duty free parduotuvėje.

 223. Reply Grete Lie 12, 2013 11:43 am

  Laba diena, parasyta, kad Ryanair rankinis bagazas negali virsyti 55 (aukštis) x 40 (plotis) x 20 (ilgis) cm. Ar labai grieztai i tai ziuri, tiksliai turi atitikti ilgis, aukstis, plotis? Pas mane rankines ilgis 55cm, taciau aukstis tik 27 cm, o plotis 21cm

 224. Reply Marius Lie 12, 2013 5:22 pm

  Sveiki, ar wizzair labai tikrina lagaminu dydzius.
  jei pazymesiu, kad mazas, o nesiuosi dideli.
  gali kilti problemu? ar didelis telpa po sedyne?

 225. Reply Anonimas Lie 15, 2013 11:52 am

  Sveiki, skrisiu su wizzair ir iškilo klausimas. Jei mano lagamine yra leistinas kiekis cigarečių, ar darbuotojai tikrina kieno tai lagaminas ar ne?

 226. Reply KAROLINA Lie 15, 2013 12:33 pm

  Sveiki, vietoj vezimo imsime automobiline kedute, ar neturi reiksmes kokio ji tipo?

 227. Reply Tomas Lie 15, 2013 5:57 pm

  Sveiki, ar su Wizzair galima paimti kelis lagaminus už vieno registruoto bagažo kaina, jei jų bendra suma neviršija 32kg?

 228. Reply Gaudentas Lie 16, 2013 9:49 am

  Laba diena,
  Griztant is Norvegijos kokie ribojimai taikomi alkoholiui, ar kaip is treciosios salies, ar kaip is ES, Norvegija ES nepriklauso, bet priklauso EEB ir Sengeno erdvei. Sia pagrinde kalba eina apie isigyjima Duty free, pataikius ant nerealios akcijos gal dar kazkoks kiekis registruojamame bagaze.
  Aciu

  • Reply Indrė Lie 29, 2013 12:56 pm

   Laba diena,

   Grįžtant iš Norvegijos galioja apribojimai kaip iš trečiųjų šalių:

   Cigarečių – 200 vnt.arba
   Cigarilių (cigarai, kurių kiekvieno maksimalus svoris 3 gramai) – 100 vnt., arba
   Cigarų – 50 vnt., arba
   Rūkomojo tabako – 250 g
   Nedenatūruoto etilo alkoholio, kurio koncentracija ne mažesnė kaip 80 % – 1 litrą, arba
   Etilo alkoholio ir alkoholinių gėrimų, kurių koncentracija didesnė kaip 22 % – 1 litrą, arba
   Etilo alkoholio ir alkoholinių gėrimų, kurių koncentracija ne didesnė kaip 22 % – 2 litrus
   Ramių vynų -4 litrus
   Alaus -16 litrų

   Keleivis, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš trečiųjų šalių, nemokėdamas importo muitų ir mokesčių, gali įvežti:
   – asmeniniame bagaže esančias nekomercinio pobūdžio prekes (įvežamas nereguliariai ir skirtas keleivių arba jų šeimų narių asmeniniam naudojimui arba dovanoms), jeigu jų bendra vertė (išskyrus toliau nurodytas ribojamas prekes) yra ne didesnė kaip:

   ○ 1480 litų, jeigu keleivis atvyksta oro ar jūrų transportu

   ○ 510 litų, jeigu prekes įveža keleivis, jaunesnis kaip 15 metų, transporto priemonių, vykstančių reguliariais tarptautiniais maršrutais į trečiąsias šalis arba iš jų, įgulos nariai arba asmenys, dirbantys ir (arba) gyvenantys pasienio su trečiąja šalimi zonoje,

   ○ 1030 litų, jeigu prekes įveža kiti asmenys.

  • Reply vikule Rgp 2, 2013 10:53 am

   sveiki, turiu klausima, skrendame is anglijos i lietuva su kudikiu 4 menesiu, kaip reiks daryti su vezimeliu? vieni sako palikti prie laiptu lipant i lektuva, kiti kad nestis i lektuvo vidu ir palikti priekyje, o kaip istikro? laukiu atsakymo, aciu.

  • Reply ilona Spa 8, 2013 7:32 pm

   sveiki ,skrendu su ryanair is vilniaus i liverpooli tai norejau paklausti del rankinio bagazo ar yra ten kokie ismatavimai jo,nes kiek suprantu ir vaikui ir man po 10kg galima taip.o del ismatavimu bijau tai ar jie yra kazkokie rankionio dekui.

 229. Reply Anonimas Lie 16, 2013 11:13 am

  Sveiki, jei darbuotojai lagamine randa cigarečių, bet jų kiekis yra leistinas, ar visvien tikrina lagamino savininko amžių?

 230. Reply Keliauninke Lie 16, 2013 11:54 am

  Sveiki,

  ar neprigrūstas lagaminas, kurio matmenys 46x34x22 cm, gali ramiai pretenduoti tilpti į Wizzair mažojo salono bagažo rėmus?
  Iš anksto dėkoju.

 231. Reply Mindaugas Lie 16, 2013 7:05 pm

  kiek galima skrendant su wizzair veztis lietuvoje pirktu cigareciu?
  ir ta kiekį riboja lietuvos muitine ar norvegijos?

 232. Reply Aiste Lie 16, 2013 8:49 pm

  Sveiki. Pirma karta skrisiu liektuvu wizzair ir kiek suprantu apsauga ar kas ten tokia, tikrins viska rankiniame bagaze, t.y. kuprineje/taseje. Ar galima detis drabuzius i specialu maiseli is kurio paskui istraukiamas oras? Ar nelieps ju isimti ir parodyti?
  Ir jei pasirinciau check in type Airport, ka tai reikstu?

 233. Reply elvyra Lie 16, 2013 9:41 pm

  noriu skristi su anuke i norvegija,turiu laikina globa,ar reikia dar ko nors ,ar uztenka to dokumento kad as esu laikina globeja.aciu

 234. Reply Erika Lie 16, 2013 9:43 pm

  Sveiki ar galiu rankiniame bagaze tureti preparata nuo atstmos „ventolin“?

 235. Reply Angelė Lie 17, 2013 12:23 pm

  Laba diena. Skrendu su Wizzair į Norvegią, noriu paklausti.
  1. Ar gydomasis veido kremas, dantų protezų korega, priskiriami skysčiams. Pakuotės jau naudotos ir nepilnos. Ar atsižvelgiama į tai, ar išlieka galioti viskam 100 ml apribojimas. Kaip juos supakuoti.
  2. Ar pieštukinis dozodorantas priskiriamas skysčiams.
  3. Ar galima vežti skėtį.
  Ačiū

  • Reply Indrė Lie 21, 2013 7:06 am

   Laba diena,

   1. Ar gydomasis veido kremas, dantų protezų korega, priskiriami skysčiams. Pakuotės jau naudotos ir nepilnos. Ar atsižvelgiama į tai, ar išlieka galioti viskam 100 ml apribojimas. Kaip juos supakuoti.
   Atsakymas: taip, tai skysčiai ir galioja skysčių apribojimai.
   2. Ar pieštukinis dozodorantas priskiriamas skysčiams.
   Atsakymas: taip, priskiriamas.
   3. Ar galima vežti skėtį.
   Atsakymas: taip, galima

 236. Reply Jurate Lie 17, 2013 1:41 pm

  Sveiki,
  Uzsakeme skrydi Wizzair’e su registruotu bagazu. Norejau pasiklausti, kokia kaina virsvorio sioje bendroveje? Ar labai priekabiai tikrinamas svoris?
  Dekoju.

  • Reply Indrė Lie 21, 2013 7:04 am

   Svoris tikrinamas. Wizzair rankinis bagažas nesveriamas. Rekomenduojame sunkesnius daiktus dėti į rankinį bagažą. Viršsvoris – 70Lt už kilogramą

 237. Reply Egle Lie 17, 2013 3:01 pm

  laba diena. skrendant wizzair lektuvu su 3 menesiu kudikiu kiek ml misinuko ir vandens galima pasiimti y lektuva?ar isvis kudikio maisto kiekis neribojamas? aciu uz ats.

 238. Reply Monika Lie 17, 2013 4:47 pm

  Sveiki ! Ar galima nusipirkti ir susimokėti už bagažą atvykus į oro uostą, prieš pat skrydį. Ir kiek kainuotų tas bagažas ?

  Ačiū !

 239. Reply Vaiva Lie 18, 2013 12:24 pm

  Sveiki. Skrendu i Airija, su Ryanair, su rankiniu nemokamu bagazu iki 10kg. Kiek cigareciu galiu skraidintis savo rankiniame bagaze? Ar jos gali buti neispakuotos (nepraplesti blokai)? Ar geriau praplesti blokus,pakelius?

 240. Reply Vaiva Lie 18, 2013 1:08 pm

  Ir ar nereikes irodineti,kad jos asmeniniam naudojimui ir skirtos man?

 241. Reply Inga Lie 18, 2013 6:23 pm

  Skrendu su raynair i Londona,man butini gerti antidepresantai,ar galiu veztis juos,tai butu 6 tabletes?

  • Reply Indrė Lie 21, 2013 6:58 am

   Galite, turėkite gydytojo receptą

  • Reply Gabrielė Lie 23, 2013 5:43 pm

   Sveiki,norėčiau pasidomėti. Skrendant su Wizz Air kompanija labai įdomiai numatyta su rankiniu bagažu… Kaip čia suprasti vienur rašo,kad už rankini bagaža 56x45x25cm reikia susimokėti kitur nerašo.. CITUOJU: „Didelis orlaivio salono bagažas: Jei jūsų orlaivio salono bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 56 x 45 x 25 cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną nemokamai. Jis privalo tilpti viršutiniame salono bagažo skyriuje.“ Tai kaip čia gaunasi,kad teks damokėti už bagažą ar kaip? Jeigu pas mane lagaminas 44x30x15cm. tai prie kurio bus priskirtas,mažojo ar didžiojo rankinio bagažo? Ačiū už ats.

 242. Reply Lina Lie 19, 2013 7:21 pm

  Sveiki,

  Norejau paklausti ar del 2 bloku cigareciu dideliame bagaze problemu nekils?

 243. Reply Ramune Lie 20, 2013 1:37 pm

  Sveiki, dėl kokių priežasčių darbuotojai gali atidaryti keleivio bagažą? Ką reikia daryti, kad viskas būtų tvarkoj ir jo nereiktų atidaryti, patikrinti?

 244. Reply Ramune Lie 20, 2013 2:12 pm

  Jeigu rankinio bagažo plotis yra keliais centimetrais didesnis, nei nurodyta, ar praleis ar ne?

 245. Reply Aistė Lie 20, 2013 3:02 pm

  Sveiki. Planuoju skrydį su šeima. Norėčiau paklausti kokį rankinį bagažą gali gabenti 9 metų vaikas? Ar jam galimas toks pat rankinio bagažo svoris kaip ir suaugusiųjų?

 246. Reply Sigita Lie 20, 2013 7:50 pm

  Sveiki,

  ar rankinis bagažas skrendant su Ryanair apmokestintas?

 247. Reply Alina Lie 21, 2013 11:40 am

  Sveiki, skrisiu is ukrainos i lietuva ir yra taikomi tie patys apribojimai kaip i es sali? Nes nesupratau ar 10 ltr ar 1 ltr stipriuju gerimu galima veztis? SKrisiu su wizzair

  • Reply Indrė Lie 29, 2013 12:24 pm

   Sveiki,

   Galite turėti 1 l. stipriųjų gėrimų

  • Reply Irena Rgp 2, 2013 5:36 pm

   Sveiki,
   Norėjau paklausti. Koks yra Wizzair rankinio bagažo svoris? Skrydis į Milaną. Ar už standartinį lagaminą 56 x 45 x 25 cm reikės primokėti 70 lt orouoste?

   • Reply Indrė Rgp 6, 2013 3:24 pm

    Wizzair rankinio bagažo svorinis neribojamas. Taip – už didesnį nei mažasis orlaivio salono bagažas reikės sumokėti papildomus mokesčius orouoste

 248. Reply Kamilė Lie 21, 2013 5:05 pm

  Laba diena, už keliu dienų skrisiu į Anglija, man 17m. Esu globojama turiu notaro patvirtintą dokumentą. Ar man būtina jį išversti į anglų kalbą? Tuo metu, kai būsiu Anglijoje dar skrisiu į Airija ar galės mano brolis būti lydintis asmuo, kuris yra pilnametis?

 249. Reply Edta Lie 21, 2013 5:33 pm

  Sveiki, koks rankinio bagazo svoris leidziamas skrendant is GB i LT?
  Aciu

  • Reply Indrė Lie 29, 2013 12:20 pm

   Priklausomai nuo avia kompanijos – patikslinkite klausimą

  • Reply Nijolė Lie 31, 2013 12:45 pm

   Laba diena,
   rugpjūtį skrisiu Ryanair kompanijos lėktuvu. Ar Vilniaus Tarptautiniame oro uoste yra bagažo patikros dėžės? Mano sportinės minkštos tašės išmatavimai 25/30/50 ar tilps ji į tą dėžę, kur patikrinti? Žinau, kad lagamino išmatavimai 20/40/55, bet gal tašę galima suspausti, tie tašės dugno 25 cm mane labai neramina.

   • Reply Indrė Rgp 1, 2013 10:57 am

    Ar Vilniaus Tarptautiniame oro uoste yra bagažo patikros dėžės?
    Atsakome – taip, yra.
    Mano sportinės minkštos tašės išmatavimai 25/30/50 ar tilps ji į tą dėžę, kur patikrinti? Žinau, kad lagamino išmatavimai 20/40/55, bet gal tašę galima suspausti, tie tašės dugno 25 cm mane labai neramina.

    Atsakome: jei galėsite paspausti – tilps 🙂

 250. Reply Dalia Lie 21, 2013 5:52 pm

  Laba diena,
  Skrendu su Ryanair į Kretą. Rankiniame bagaže turėsiu vežtis antidepresantų ,,Seroxat“ 5 tabletes asmeniniam naudojimui. Ar tiks atšviestas receptas ( iš receptų knygelės) ? Ar būtinas gydytojo patvirtinantis dokumentas ?

 251. Reply Emigrante Lie 21, 2013 6:11 pm

  Sveiki, norejau paklaisti kiek bloku cigareciu galima veztis rankiniame bagaze is Lietuvos i Londona su Ryanair ?
  Aciu

 252. Reply Lina Lie 21, 2013 8:11 pm

  Sveiki,
  Registruotame bagaže neribojama skysčių tarų talpa ir kiekis?
  Ačiū

 253. Reply Dalia Lie 21, 2013 8:25 pm

  jau nusipirkau bilietą į Norvegiją per Wizzair ir noriu iš anksto sumokėti už didelį orlaivio bagažą, kaip tai padaryti?

 254. Reply aivaras Lie 22, 2013 3:44 pm

  Sveiki as norejau pasidomet ar rankinem bagaze galima gabentis stuklo ir molio gaminius kokius kai cerkiukus ar molinius bokalus

 255. Reply Vasara Lie 23, 2013 10:33 am

  Laba diena,

  ar akiu seseliai, skaitalai, biri pudra priskiriami pries skysciu?
  ar duty free isigytos prekes turi „tilpti“ i 10kg nemokamo bagazo svori?kaip yra jei ten perkamas alkoholis didsneje nei 100ml taroje?
  ačiū

  • Reply Indrė Lie 29, 2013 12:14 pm

   Laba diena,

   ar akiu seseliai, skaitalai, biri pudra priskiriami pries skysciu?
   Atsakome: jeri tai birūs produktai – ne, nepriskiriami.
   ar duty free isigytos prekes turi „tilpti“ i 10kg nemokamo bagazo svori?
   Atsakome:taip
   kaip yra jei ten perkamas alkoholis didsneje nei 100ml taroje?
   Atsakome: dutty free pirktoms prekėms netaikomi skysčių gabenimo apribojimai

 256. Reply aivaras Lie 23, 2013 1:43 pm

  Sveiki ar galima rankinem bagaze vesti stiklo ir molio gaminius pvz cierkiukus ir kolinius bokalus

 257. Reply Sveta Lie 23, 2013 3:18 pm

  Ar kvepalai supakuoti i gamintojo pakuote irgi turi buti sudeti i permatoma maiseli?Ar tai ne butina?

 258. Reply Gabrielė Lie 23, 2013 5:47 pm

  Dar vienas klausimas. Jeigu pas mane nuo skausmo šaldantis gelis ir jo talpa yra 150ml. tai jau nepraeis ar kaip jis? Ir dar klausimas ar galima veštis geležies vitaminus 30tabl. pakuote? Ačiu uz ats

 259. Reply Arturas Lie 25, 2013 12:40 am

  Sveiki, man yra 17 metu ir as skrendu i suomija atostogu, norejau paklausti ar isvis galima vestis kiek nors cigareciu prie saves nepilnameciui?

 260. Reply Liucija Lie 25, 2013 6:38 pm

  Sveiki, norejau paklausti kiek galima i ispanija Raynair lektuvu rankiniame bagaže vežti cigarečių blokų? vežtų 21 metų mergina:)

 261. Reply eugenija Lie 25, 2013 10:05 pm

  laba diena skrisiu ryanair liektuvu i liverputi,turiu krema tubelyje 200ml,jis yra su banderole,nebuvo atidarytas,ar galiu ideti i ranlini bagaza?

 262. Reply Dovile Lie 26, 2013 11:10 am

  sveiki, mes is Londono su ryanair skrendame i Norvegija 4 dienoms su kudikiu bet be registruoto bagazo ar galima rankiniame bagaze veztis ne tik paruosto kudikiui maisto bet ir dezute pieno milteliu nes mums reikia butinai tokios rusies misinuko, bei kokius 4 indelius kosyciu stiklinese bonkutese. Labai aciu

 263. Reply Rasa Lie 28, 2013 10:48 am

  Sveiki. Skrendame su 3.5 metu vaiku is Dublino i Kauna. Ar priklauso vaikui nemokamas vezimelio gabenimas?

 264. Reply Ligita Lie 29, 2013 11:01 am

  Labadiena,norėčiau sužinoti ar galima vykstant Wizz Air, vežtis savo reikmėm keletą švirkštų ir lašalinių sistemų.Ačiū už atsakymą.

 265. Reply audra Lie 30, 2013 2:57 pm

  sveiki,,,noriu paklausti koks tikslus ir didziauses bagazo ismatavimai gali buti ryanair lektuvo?nes mano rankinio bagazo matmenys yra 50-33-25 ar tilps i ryanair ismatavimo lenta?ir skrendu su 2,5metu vaiku,,,,turim tik rankinius bagazus,ar man priklauso ir ar nekainuos vezimukas vaikui jai vesiuos kartu?aciu

  • Reply Indrė Lie 31, 2013 12:41 pm

   Ryanair rankinio bagažo išmatavimai – 55x40x20. Nemokamai gabenamas vaikiškas vežimėlis ar automobilinė kėdute priklauso tik vaiams iki 2 metų

  • Reply Jurate