Ar galima lėktuvo bilietus atsispausdinti oro uoste?

Užsiregistravote į skrydį (check-in), o bilietus palikote namie?  Ar galima lėktuvo bilietus atsispausdinti oro uoste prieš skrydį? Už papildomą mokestį galite šias paslaugas teikia Vilniaus ir Rygos oro uostai. 

Rygos oro uostas (RIX). Bilietus atsispausdinti galite oro uosto informacijoje, pirmame aukšte (atvykimo salėje – E). Šioje vietoje esantis kompiuteris yra prieinamas visiems keliautojams. Galite juo naudotis.

Bilietų spausdinimas – mokamas.  Spausdintino lapo kaina yra 5 Eur.

Plačiau lėktuvų bilietų spausdinimą Rygos oro uoste galite skaityti čia.

Ar galima lėktuvo bilietus atsispausdinti oro uoste?

Vilniaus oro uostas (VNO). „NetasLT“ kompiuteriai, esantys išvykimo salėje suteikia galimybę atsispausdinti lėktuvo bilietus ar pasinaudoti internete.

Lėktuvo bilietų spausdinimo paslaugai taikomi įkainiai: iki 1 val. naudojimasis kompiuteriu ir spausdintuvu – 2,90 Eur, nemokamai atsispausdinti galite 5 popieriaus lapus; kitų lapų kaina – 0,29 Eur už vieną lapą.

Plačiau lėktuvų bilietų spausdinimą Vilniaus oro uoste galite skaityti čia.

Ar galima lėktuvo bilietus atsispausdinti oro uoste?

Nepamirškite, jog prieš atvykstant į oro uostą reikia atlikti registraciją į skrydį (check-in) ir bilietus išsisaugoti savo el. pašte arba USB rakte. Spausdinti lėktuvo bilietai (įlaipinimo kuponus/talonus) būtini keliaujant su šiomis aviakompanijomis: Wizzair, Ryanair, Norvegian, airBaltic. Visuomet rekomenduojame pasitikslinti naujausią informaciją apie įlaipinimo korteles prieš jūsų skrydį.

Kauno oro uostas. Keliaujant į šį oro uostą rekomenduojame turėti atspausdintą bilietą. Lėktuvo bilietų naudotis spausdinimo paslauga kol kas nėra galima.

Keleiviams, kurie nėra užsiregistravę į skrydį (check-in) ir neturi spausdintų lėktuvo bilietų, bus taikomi aviakompanijos nustatyti registracijos į skrydį ir bilieto spausdinimo mokesčiai. Wizzair registracijios į skrydį (check-in) ir bilieto spausdinimo oro uoste mokestis nuo 30 €/1 asm. kelionei viena kryptimi. Ryanair registracijos į skrydį (check-in) ir bilieto spausdinimo mokestis nuo 60 €/1 asm. kelionei viena kryptimi.

Tikimės, kad daugiau nebekils klausimų ar galima lėktuvo bilietus atsispausdinti oro uoste? Jeigu vis dar turite klausimų, kreipkitės telefonu ar el. paštu.

Dėl registravimosi į skrydžius kreipkitės į mūsų konsultantus el. paštu info@kilti.lt arba tel. 860026766

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!