Nuo balandžio 1 d. – naujas SAS maršrutas iš Vilniaus į Stokholmą

Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS didina maršrutų skaičių iš Lietuvos ir nuo š.m. balandžio 1 d. keleivius pradeda skraidinti iš Vilniaus į Stokholmą. Skrydžiai į Švedijos sostinę bus vykdomi 6 kartus per savaitę, t.y. kasdien išskyrus šeštadienius.

Lėktuvai Stokholmo Arlandos oro uoste kils 14:45, o iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto išskris 17:55. Skrydžiai naujuoju maršrutu bus vykdomi 50 vietų „SAAB 2000“ lėktuvais. Pirmasis lėktuvas iš Vilniaus į Stokholmą pakils š.m. balandžio 1 d., o lėktuvo bilietus keleiviai galės įsigyti jau nuo kitos savaitės.

„Lietuvoje yra ypač daug švediško kapitalo, mūsų šalį ir Švediją sieja ilgalaikiai verslo saitai. Reaguodami į klientų pageidavimus, maršrutų tinklą Lietuvoje plečiame būtent Stokholmo kryptimi, tai – logiškas mūsų verslo plėtros žingsnis“, – teigia SAS atstovybės Lietuvoje vadovė Rūta Jucienė.

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, 2012 m. Lietuvoje daugiausia yra investavę Švedijos investuotojai, kurių investicijos sudaro net 22 proc. visų investicijų mūsų šalyje. Šios šalies investicijos ne tik sudaro didžiausią dalį, tačiau jau daugelį metų kryptingai auga.

SAS Lietuvoje vykdo 19 skrydžių per savaitę iš Vilniaus į Kopenhagą bei 13 skrydžių per savaitę iš Palangos į Kopenhagą. Nuo š.m. balandžio 1 d. SAS pradėjus skraidinti keleivius iš Vilniaus į Stokholmą, viso oro bendrovė Lietuvoje vykdys 38 skrydžius per savaitę, ir tai bus didžiausias kada nors SAS vykdytas skrydžių skaičius mūsų šalyje.

SAS informacija

scandinavian-airlines-SAS-airbus-A321-231-fsx1

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!