Nemokamas maitinimas airBaltic skrydyje

airBaltic skelbia akciją – įsigyk airBaltic bilietą ir mėgaukis nemokamu patiekalu skrydžio metu! Nemokamas maitinimas airBaltic skrydyje, įsigijusiems lėktuvo bilietą iki lapkričio 22 d.

Iki lapkričio 22 d. užsisakykite bet kurį ilgesnį nei 2 val. trukmės tiesioginį airBaltic  vykdomą skrydį  iš Vilniaus, Rygos arba Talino ir skrydžio metu gaukite nemokamą patiekalą. Patiekalų menių teiraukitės el. paštu: info@pigus-skrydziai-nuo-19.lt Pasiūlymas galioja tik tiesioginiams airBaltic vykdomiems skrydžiams iš Rygos, Vilniaus ir Talino, ilgesnės nei 2 valandų trukmės, pasirinkus Basic arba Premium bilietą – akcijos galiojimo laikotarpiu. Jeigu bilietas yra skrydžiui į ten ir atgal, nemokamas patiekalas gali būti užsakomas tik vienam iš skrydžių (arba pirmyn, arba atgal).

Keleiviai įsigiję tiesioginius airBaltic skrydžius iki lapkričio 22 d. privalo susisiekti el. paštu info@pigus-skrydziai-nuo-19.lt norėdami užsakyti maistą skrydyje.

Kodėl verta užsisakyti maistą iš anksto?
Ypatingai didelis pasirinkimas, įskaitant vegetariškus, bei dietinius patiekalus.
Užsakymas iš anksto turi keletą privalumų – visų pirma garantuojame, kad gausite tai ką norite, antra – būsite aptarnauti greičiau nei kiti keleiviai.

airBaitc skrydžiai, kurie trunka virš dviejų valandų:
Skrydžiai iš Vilniaus: Amsterdamas, Berlynas, Briuselis, Paryžius.

Nemokamas maitinimas airBaltic skrydyje

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!