Pradėtas naujas skrydis į Oslą

Dar anksčiau Scandinavian airlines (SAS) skelbė, kad bus pradėtas naujas skrydis į Oslą iš Vilniaus oro uosto. Šiandien įvyko pirmasis skrydis.

Tiesioginiai reisai tarp Vilniaus oro usoto ir Oslo Gardermoen oro uosto yra vykdomi keturis kartus per savaitę: pirmadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Skrydžiai tarp Lietuvos ir Norvegijos sostinių bus vykdomi „Boeing 737-700” lėktuvais, kurie talpina 141 keleivį. Lėktuvų bilietai internetu arba galite rašyti mūsų konsultantams el. paštu: info@pigus-skrydziai-nuo-19.lt

Scandinavian airlines (SAS) keleiviai iš Vilniaus per Oslą nuo turės galimybę patogiau pasiekti kitus Norvegijos miestus: Bergeną, Bodą, Evenesą, Haugesundą, Moldę, Stavangerį, Trondheimą, Tromsą ir kitus.

naujas skrydis į Oslą

Bendrovė SAS šiuo laikotarpiu iš Lietuvos į pagrindinius Skandinavijos oro uostus iš viso vykdo 55 skrydžius per savaitę. 19 skrydžių per savaitę tarp Vilniaus ir Kopenhagos bei 14 skrydžių per savaitę tarp Vilniaus ir Stokholmo, 18 skrydžių per savaitę tarp Palangos ir Kopenhagos, o nuo šiandien – ir keturis reisus per savaitę tarp Vilniaus ir Oslo.

Vilniaus oro uosto informacija

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!