Skrydžiai į Mauricijų ir į Madagaskarą

Skrydžiai į Mauricijų ir į Madagaskarą  tapo pasiekiami lengviau su Turkish Airlines

Reguliariųjų reisų kompanja Turkish Airlines paskelbė, kad nuo šių metų gruodžio 15 d. pradės skraidyti naujomis kryptimis į Mauricijų ir Madagaskarą.  Skrydžiai į Mauricijų ir į Madagaskarą  bus vykdomi iš Stambulo oro uosto. Nuo 2015 m. gruodžio 15 d. iki 2016 m. vasario 6 d. šie skrydžiai bus vykdomi 3 kartus per savaitę; nuo 2016 m. vasario 08 d. iki kovo 26 d. – 4 kartus per savaitę. Lėktuvo bilietus jau galite įsigyti internetu. Į Stambulą galite tiesiogiai nuskristi iš Vilniaus ir Rygos oro uostų.

Tiesioginiai skrydžiai į Stambulą iš Vilniaus oro uosto >>
Tiesioginiai skrydžiai į Stambulą iš Rygos oro uosto >>

Mauricijus garsėja savo kontrastingų spalvų gyvenimu, kultūromis, vyraujančiais skoniais. Visi lieka apstulbinti turkio spalvos Indijos vandenynu, kuris yra skaidrus it krištolas, auksiniais paplūdimiais, koralų rifais. Mauricijuje ras vietos visi, ir prabangos ištroškę keliautojai, ir ekonominio poilsio siekėjai. Daug kas apsilankę čia iš naujo suprantą grožio prasmę. Mauricijuje vyrauja tropinis klimatas.

Skrydžiai į Mauricijų ir į Madagaskarą Skrydžiai į Mauricijų ir į Madagaskarą Skrydžiai į Mauricijų ir į Madagaskarą

Madagaskaras garsėja savo unikalia augmenija, turtinga istorija ir tradicijomis. Turizmas Madagaskare nėra itin išplėtotas, nors potencialas yra labai didelis. Pagrindinė turistų trauka yra nuostabūs paplūdimiai ir biologinė įvairovė, kurios kitur nesutiksi. Be jokios abejonės daug dėmesio susilaukia ir istoriniai monumentai, miestai ir miesteliai, kur turistai yra visuomet svetingai laukiami.

Skrydžiai į Mauricijų ir į Madagaskarą Skrydžiai į Mauricijų ir į Madagaskarą Skrydžiai į Mauricijų ir į Madagaskarą

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!