Vanduo oro uoste

Vanduo oro uoste tik 1 €! Tikriausiai iki šiol skrisdami ne kartą susidūrėte su ne itin mažomis geriamo vandens kainomis oro uoste praėjus aviacijos patikrą.

Visi Lietuvos oro uostai ir juose įsikūrusios įmonės nusprendė jungtis prie Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) iniciatyvos ir suteikia galimybę kelionei buteliuką vandens (0,5 l) už aviacijos saugumo patikros įsigyti tik už 1 eurą ar netgi mažesnę kainą. Tai nuspręsta padaryti kilus nusiskundimams dėl griežtų aviacijos saugumo patikros taisyklių. Keleiviai negali į oro uostą įsinešti vandens, o jo kaina oro uoste yra per didelė. Žadama, kad ateityje bus įvestos tokios patikros procedūros ir technologijos, kurios leis į sterilią oro uosto zoną įsinešti ir vandenį plastikiniuose buteliuose.

Vilniaus oro uoste vandens buteliuką už ≤1 EUR galima įsigyti septyniuose pardavimo punktuose – užkandinėje „Coffee Hill“, kavinėse „Juta Jazz Cafe“, „Coffee Republic“, picerijoje „Riccardo“, restorane „Light House“, parduotuvėje „Duty free, Travel Value“ ir smulkių prekių automatuose „Selecta“.

Vilniau oro uosto informacija

Vanduo oro uosteVanduo oro uosteVanduo oro uoste

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!