Wizzair igyvendina naujas orlaivio salono bagažui skirtas nuostatas 2

Nauja Wizzair salono bagažo tvarka

Nauja Wizzair salono bagažo tvarka

Gerbiami keleiviai, 

Oro linijos, įskaitant Wizzair, pastaraisiais metais patiria perkrauto orlaivio salono problemą dėl per didelio bagažo skaičiaus, atsinešamo į saloną. Tai lemia ne tik nemalonią patirtį orlaivio salone, bet žymiai uždelsia įlaipinimą ir sukelia nepatogumų visiems keleiviams. 

Norėdami išspręsti šią problemą, kompanija bando naujovišką orlaivio salono bagažo tvarką: nuo rugpjūčio mėn. pradžios įvedėme 2 orlaivio salono bagažo tipus. Jei bandymas duos teigiamų rezultatų Wizzair pradės taikyti šią tvarką visiems skrydžiams nuo 2012 m. spalio 24 d. Taisyklė dėl vieno orlaivio salono bagažo vieneto vienam keleiviui išlieka galioti. 

Wizzair iš šios naujos tvarkos tikisi sumažinti išlaidų. Mažiau bagažo vienetų reiškia mažesnes kuro sąnaudas, dėl to Wizzair galės išlaikyti pigius skrydžius kiekvieną dieną. Visiems Wizzair užsakytiems skrydžiams nuo spalio 24 d. bus taikoma 19 LTL nuolaida, tokiu būdu pasidalinant su mūsų keleiviais sutaupytas išlaidas. 

Tad kokie yra du orlaivio salono bagažo tipai?

1.Mažas orlaivio salono krepšys: 

Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42 x 32 x 25 cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Šį reikalavimą paprastai tenkintų mokyklinė kuprinė arba nešiojamojo kompiuterio krepšys, telpantis po jūsų sėdyne. 

2. Didelis orlaivio salono krepšys: 

Jei jūsų orlaivio salono krepšio matmenys viršija mažo orlaivio salono krepšio matmenis, jį galite pasiimti į lėktuvą už 35 LTL (9 EUR) mokestį, kurį galite sumokėti rezervuodami skrydį internetu arba pridėti prie rezervuoto skrydžio vėliau. Tačiau jūsų didelis orlaivio salono krepšys turi lengvai tilpti į viršutinį salono bagažo skyrių, todėl šio bagažo matmenys neturi viršyti 56 x 45 x 25 cm.
Nauja orlaivio salono bagažo tvarka bus taikoma visiems skrydžiams, kurie bus rezervuoti nuo 2012 m. spalio 4 d. skrydžiams nuo 2012 m. spalio 24 d. ir vėliau. Jei užsisakėte skrydį iki 2012 m. spalio 4 d., į orlaivio saloną galite pasiimti didelį krepšį nemokamai. 

Ši tvarka jau yra taikoma skrydžiams iš Katovicų į Londono Lutono oro uostą ir grįžtamiesiems skrydžiams bei bus ir toliau nuolat vykdoma. 

Ši nauja tvarka netaikoma skrydžiams į Ukrainą ir iš jos, išskyrus skrydžius iš Budapešto į Kijevą ir iš Londono Lutono oro uosto į Kijevą. Ši tvarka negalioja skrydžiams, kuriuos vykdo Wizzair Ukraina (WAU). 

 Iki pasimatymo kitame skrydyje!

2 thoughts on “Wizzair igyvendina naujas orlaivio salono bagažui skirtas nuostatas

  1. Reply Irena Rgs 6, 2013 9:15 am

    Laba diena. Noriu paklausti ar galiu saloniniame bagaže gabenti autodetalę?

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!