Wizzair skrydžiai. Naujos kryptys

Šiandien keliautojai sulaukė gerų naujienų iš Wizzair atstovų. Jau nuo 2015 metų rudens Wizzair skrydžiai pradės judėti naujomis trimis kryptimis iš Vilniaus oro uosto. Tiesioginiai skrydžiai, su pigių skrydžių aviakompnaija, bus vykdomi į Miuncheną (Memingenas (vakarinis Miunchenas)) , Kijevą (Kyiv Zhulyany) ir Glazgą (Glasgow).

Iš Vilniaus į Miuncheną Wizzair skrydžiai bus vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais. Į Glazgą lėktuvas keliaus trečiadieniais ir sekmadieniais, į Kijevo Zhulyany oro uostą, taip pat, sekmadieniais ir trečiadieniais. Lėktuvo bilietai jau prekyboje. Jų kainos prasideda nuo 20 EUR. Pigius bilietus jau galite įsigyti pigių skrydžių portale http://pigus-skrydziai-nuo-19.lt/. Naujomis kryptimis keleiviai skris orlaiviu „Airbus“ A320.

Dabar iš Vilniaus oro uosto Wizzair skrydžiai yra vykdomi 18 krypčių (Londonas Lutonas, Donkasteris Šefildo, Roma Fjumičino, Milanas Bergamo, Barselona El Prat, Bergenas, Oslas Sandefjordo Torpo, Stavangeris, Alesundas, Paryžius Beauvais, Dortmundas, Frankfurtas Hano, Belfastas, Malmė, Kerkyra, Kutaisi (Gruzija), Larnaka (Kipras), Tel Avivas).

Wizzair planuose pigūs skrydžiai iš Palangos oro uosto į populiariausius Europos miestus. Gal jau 2016 m. pirmieji orlaiviai kils iš šio oro uosto. Planų skraidyti iš Kauno Wizzair kompanija nesvarsto.
Wizzair skrydžiai. Naujos kryptys

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!