Wizzair tiesiogiai iš Vilniaus skraidins į Tel Avivą 6

Wizzair tiesiogiai iš Vilniaus skraidins į Tel Avivą

Naujoji Wizzair kryptis iš Vilniaus – į Izraelį. Į sostinę Tel Avivą vengrų žemų sąnaudų bendrovė skraidins du kartus per savaitę – trečiadienį ir sekmadienį. Skrydžius į Tel Avivą Wizzair pradės spalio 27 d. Skrydžio bilieto kaina prasidės nuo 49,99 EUR (170 Lt).

Gegužės pabaigoje susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius Vengrijoje registruotai įmonei suteikė paskirtojo oro vežėjo statusą ir leido vykdyti reguliarų oro susisiekimą maršrutu Vilnius–Dubajus. Šiuo metu į Dubajų ji skraido iš Vengrijos, Ukrainos, Rumunijos ir Bulgarijos sostinių.

Su Wizzair tiesiogiai iš Vilniaus galima pasiekti Norvegijos sostinę Oslą bei Bergeno, Stavangerio, Trondheimo, Olesundo miestus, taip pat Barseloną, Korką, Donkasterį, Dortmundą, Eindhoveną, Liverpulį, Londoną, Milaną, Paryžių, Romą, Kijevą.

Su Wizzair iš Europos galima pasiekti Gruziją, Turkiją, Jungtinius Arabų Emiratus, Azerbaidžaną.

Vengrų žemų sąnaudų bendrovė Wizzair užsimojo sujungti oro keliu Europą ir Rusiją. Ji planuoja šių metų spalį iš Kijevo skraidinti keleivius į Maskvą ir Sankt Peterburgą. Kijevą su šiuo oro vežėju nuo liepos galima pasiekti per Vilnių, taip pat vengrai į Ukrainos sostinę skraidina iš Bukarešto ar Sofijos.

6 thoughts on “Wizzair tiesiogiai iš Vilniaus skraidins į Tel Avivą

 1. Reply Gerda Lie 17, 2013 1:58 pm

  Laba diena,

  domina bilietai pirmyn-atgal Tel Avivas -Vilnius-Tel Avivas vienam asmeniui kitiems metams,noriu padovanoti draugei bilieta atskrist pas mus I Vilniu,todel datos nesvarbu ,viesnage apie 1 sav-3 sav gali trukt,noriu itilpt i 200 lt

 2. Reply Jurate Lie 21, 2013 11:02 am

  Sveiki, noriu uzsisakyti pirmyn ir atgal Vilnius – Tel Avivas- Vilnius 5 bilietus, rugpjucio men. Ar jau galiu? Kokia kaina?
  ACIU.

 3. Reply Jolanta Lap 10, 2013 6:28 pm

  Negaliu rasti tiesioginiu reisu Vilnius Tel Avivas bilietu tvarkarascio.Gal nurodysit?Aciu.

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!