Ką draudžiama vežti į / iš ne Europos Sąjungos šalis /-ių Daugiau – Ką draudžiama vežti į / iš ne Europos Sąjungos šalis /-ių 56

Ruošiatės keliauti į užsienio kurortus ar egzotines šalis? Norime Jus įspėti, lauktuvių, ypač iš egzotinių šalių, parsivežti galima išties ne viską. Draudžiamų vežtis daiktų sąrašai yra patys įvairiausi ir kartais labai netikėti. Kiekvienoje šalyje galioja vis kitokios taisyklės, apibrėžiančios, kokius daiktus galima įvežti į šalį ar iš jos išsivežti, o kokius – ne. Leistini tabako ir alkoholio kiekiai taip pat yra įvairiausi.

KĄ DRAUDŽIAMA ĮVEŽTI

Turbūt savaime suprantama, kad negalima įsivežti ar išsivežti suklastotą valiutą, ginklus ir amuniciją galima importuoti tik gavus leidimą iš Policijos departamento arba Registrų biuro. Turėdami su savimi narkotinių medžiagų, rizikuojate gauti baudą arba būti įkalinti iki gyvos galvos. Pavyzdžiui Tailande už bet kokių narkotinių medžiagų laikymą, įvežimą ir pan. minimali gresianti bausmė – įkalinimas iki gyvos galvos, maksimali – mirties bausmė, Indijoje – laisvės atėmimas nuo 10 iki 20 metų, Mongolijoje – kalėjimas nuo 8 iki 25 metų. Į daugelį šalių netgi draudžiama įvežti nepadorius straipsnius ir publikacijas (įskaitant filmus).

ĮVEŽAMO MAISTO APRIBOJIMAI

Ne Europos Sąjungos šalyse, pvz., Filipinuose, Šri Lankoje, Tailande, Azerbaidžane, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Japonijoje, Rusijoje, Kinijoje ar JAV, augalinės ir gyvulinės kilmės maisto produktai (pvz., mėsa, kiaušiniai, vaisiai ir pan.) bagaže neleidžiami.
Į Turkiją arbatos, kavos, šokolado, cukraus ar cukraus gaminių galima vežtis po 1 kg, tačiau bendras šių produktų kiekis negali viršyti 2 kg.
Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Šunų ir kačių ėdalas nėra įtrauktas į 10 kg limitą. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves). Tik vyresni nei 12 m. gali importuoti kitokio maisto nei mineralinis vanduo, šokoladas ir konditerijos gaminiai.
Į Izraelį negalima gabenti žalios mėsos ir jos gaminių.
Į Ukrainą galima vežtis iki 2 kg produktų, kurių bendra vertė neturėtų viršyti 50 EUR. Tos pačios rūšies produktų gali būti tik 1 vnt.
Į Islandiją rūkytų mėsos gaminių vežtis negalima. Galima vežtis tik virtus arba keptus mėsos gaminius, sūrį. Bendras maisto kiekis neturėtų viršyti 3 kg.
Į JAV negalima vežtis mėsos, vaisių, daržovių, žemės produktų, sėklų ir iš jų pagamintų gaminių. Galite įsivežti duoną ir tam tikrus sūrius. Prieskoniai, actas, aliejus, supakuoti prieskoniai, medus, kava ir arbata yra priimtini. Norint įsivežti sąraše nepažymėto maisto į JAV, reikia teirautis maisto ir vaistų kontrolės departamento. Jei planuojate importuoti ar eksportuoti laukinius paukščius, žemės ar jūros žinduolius, roplius, žuvį, vėžiagyvius, moliuskus, bestuburius ar jų gaminius, odą, iltis, kaulus, plunksnas ar kiaušinius, rekomenduojama kreiptis į JAV žuvų ir laukinės gamtos tarnybą.

ALKOHOLIO IR TABAKO APRIBOJIMAI

Alkoholinius gėrimus ir tabaką galima vežtis, tačiau ribotais kiekiais. Apie tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius bagaže keliaujant ES teritorijoje jau rašėme.

Žemiau pateikiame, kokius maksimalius kiekius alkoholinių gėrimų ir tabako gaminių galima vežtis be muito į ne ES šalis (2012.09.27 duomenimis):

ŠALIS
ALKOHOLIS
TABAKAS
AUSTRALIJA(asmenys virš 18 m.) 2,25 l alkoholinių gėrimų 50 vnt. cigarečių arba 50 g tabako
BALTARUSIJA
1 l alkoholinių gėrimų (nuo 18 m.)
200 vnt cigarečių arba 200 g tabako
ČILĖ
(asmenys virš 18 m.)
2,5 l  alkoholinių gėrimų
400 vnt. cigarečių, 50 vnt. cigarų arba 500  g tabako
EGIPTAS
2 l alkoholinių gėrimų
200 vnt. cigarečių arba 2 vnt cigarų arba 200g
tabako
FILIPINAI 2 butelius (talpa iki 1 litro kiekvienas) 400 vnt. cigarečių arba 50 vnt. cigarų, arba
250 g tabako, arba kombinuotą tabako produkciją, kuri neviršytų 250 g
GRUZIJA 4 l alkoholinių gėrimų 400 vnt. cigarečių arba 50 cigarų, arba 50
vienetų cigarilių, arba iš viso 250 gramų tabako gaminių
INDIJA 2 l stipriųjų alkoholinių gėrimų 200 vnt. cigarečių, 50 vnt. cigarų arba iš viso 250 g. tabako
ISLANDIJA (alkoholį gali vežtis nuo 20 m., o tabaką nuo 18 m.) Galimos kombinacijos:
1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (22% alk.), 1 l vyno arba 1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų, 6 l alaus arba 1,5 l vyno, 6 l alaus arba 3 l vyno
200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako
IZRAELIS Iki 1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų ir iki 2 l vyno 250 vnt. cigarečių arba tabako iki 250 g.
JAE
(asmenys virš 18 m)
4 l stipresnių alkoholinių gėrimų arba 2×24 skardinės alaus (kiekviena ne didesnė nei 355 ml) 400 vnt. cigarečių, 50 vnt. cigarų, 500 g tabako
JAPONIJA 3 butelius (kurio tūris 0,76 l) 400 vnt. cigarečių, 100 vnt. cigarų arba 500 g. tabako
JAV 1 l alkoholinio gėrimo (vyresniems nei 21 m. amžiaus) 200 vnt. cigarečių ir 100 vnt. cigarų
KAMBODŽA 2 l vyno 400 vnt. cigarečių, 100 vnt. cigarų arba 400 g tabako
KANADA iki 1,5 l vyno arba iki 1,14 l stipriųjų
alkoholinių gėrimų arba 8,5 l alaus
200 vnt. cigarečių, 50 vnt. cigarų, 200 g  tabako, 200 vnt.  cigarilių
KINIJA 1500 ml alkoholinių gėrimų (kurių sudėtyje yra ne daugiau 12% alkoholio) 400 vnt. cigarečių, 100 vnt. cigarų arba 500
g. tabako
LIBANAS 2 l viskio, šampano, konjako arba kitų panašių gėrimų arba 4 l kitų alkoholinių gėrimų 800 vnt. cigarečių arba 50 cigarų arba 100 cigarilių arba 1000 g tabako
MAROKAS 1 l talpos butelį vyno1 l talpos butelį likerio ar kito spiritinio
gėrimo
200 g apdoroto tabako
NORVEGIJA (asmenys, vyresni nei 18 m., tačiau jaunesni nei 20  m. gali vežtis ne stipresnių nei 22% alkoholinių gėrimų) Galimos kombinacijos: 1 l stipriųjų gėrimų ir 1,5 l vyno ir 2 l (6×0,33 l) alaus arba 3 l vyno ir 2 l alaus (6×0,33 l) arba 5  l alaus (15×0,33 l) arba 1 l stipriųjų gėrimų ir 3,5 l alaus (7×0,5 l) 200 vnt. cigarečių arba 250  g kitų tabako gaminių
UKRAINA
(asmenys virš 18 m.)
1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų, 2 l vyno 200  vnt. cigarečių, 50 vnt. cigarų arba 250 g tabako
PIETŲ AFRIKA 2 l vyno, 1 l kitų alkoholinių gėrimų
(įskaitant alų)
200  vnt. cigarečių, 20 vnt. cigarų arba 250 g tobacco
RUSIJA 2 l alkoholinių gėrimų (vyresniems nei 21 m.  amžiaus) 200 vnt. cigarečių, 100 vnt. cigarilių, 50
vnt. cigarų, 250 g  tabako
ŠRI LANKA 1,5 l stipriųjų gėrimų, 2 l vyno 200 vnt. cigarečių, arba 50 cigarų, arba 250 g tabako
TAILANDAS 1 l alkoholinių gėrimų 200 vnt. cigarečių arba iš viso 250 g tabako
TURKIJA 1 l alkoholinių gėrimų, stipresnių nei 22% arba 2 l silpnesnių nei 22% 600 vnt. cigarečių, 250  g tabako, 100 vnt. cigarilių

DRAUDŽIAMI IŠSIVEŽTI DAIKTAI

Dažnai pagalvojate, ką parvežti lauktuvių ar patiems sau suvenyrų iš egzotinių kelionių. Prekeiviai jums pasiūlys daugybę viliojančių daikčiukų, tačiau nepaskubėkite jų pirkti, nes gali tekti juos atiduoti dar oro uoste. Ir pinigų jums niekas negrąžins.
Iš AZERBAIDŽANO draudžiama išvežti antikvarines vertybes (įskaitant brangakmenius, monetas, senovinius rankraščius ir kitus meno kūrinius) be Kultūros Ministerijos leidimo. Bet koks kilimas ar liaudies amatų gaminys, pagamintas iki 1960 m., automatiškai laikomas antikvariniu ir yra apmokestinamas. Tokia prekė privalo turėti atitinkamą Kultūros Ministerijos sertifikatą, kuris perkant automatiškai išduodamas oficialiuose meno salonuose ar parduotuvėse (daiktai, nupirkti turguje ar privačiose parduotuvėlėse tokio sertifikato dažniausiai neturi). Muitinės deklaraciją, užpildytą įvažiuojant į šalį, būtina saugoti iki išvykimo momento.

Iš EGIPTO išvežti draudžiama antikinius daiktus, kriaukles ir koralus.

Iš INDIJOS negalima išvežti: antikinių daiktų (daugiau 100 metų senumo), dramblio kaulo, gyvūnų odų bei kailių, vėžlių kiautų.

Iš KINIJOS išsivežti galima 4 blokus tabako produktų. Vaistažolių ir medikamentų galima išsivežti ne daugiau nei už 300 juanių vienam asmeniui į užsienio šalis ir ne daugiau kaip už 150 juanių vienam asmeniui į Honkongą, Makao. Draudžiama išvežti didelius kiekius muskuso ir kitų kinų žolelių bei vaistų. Iš Kinijos negalima išvežti vertingų kultūrinių vertybių, bet kokią medžiagą, kurioje būtų valstybinės šalies paslaptys, saugomų ar nykstančių gyvūnų rūšių, augalų ir sėklų. Norint išvežti aukso, sidabro ar dekoratyvinius dirbinius, būtina turėti specialias sąskaitas faktūras. Išsivežant antikvarą, būtinas antikvarinio daikto patikros leidimas. Jums reikės tai deklaruoti, kai paliksite šalį, ir kaip įrodymą pateikti patvirtinimo dokumetą, oficialią sąskaitą ar pirkimo čekį.

Iš MEKSIKOS išsivežti neapmokestinus galima prekių už 800 JAV dolerių. Draudžiama išvežti archeologinius lobius, dokumentus ir istorinius daiktus, priklausančius nacionaliniam palikimui, laukinius augalus ir gyvūnus be atitinkamo įgaliojimo.

Iš NORVEGIJOS draudžiama išsivežti antikvarinius, istorinės vertės ar kultūros paveldo daiktus be specialaus leidimo. Taip pat draudžiama eksportuoti daugiau kaip 15 kg žuvų ar žuvų produktų vienam asmeniui. Ši eksporto kvota taikoma žuvims, sužvejotoms iš pramoginių jūrų laivų žvejybos Norvegijos vandenyse. Gėlavandenėms žuvims, lašišoms, upėtakiams netaikoma eksporto kvota.

PIETŲ AFRIKOS muitinės apribojimai nesukelia jokių papildomų problemų keliautojams. Išvykstant iš šalies galima vežtis neribotą kiekį legaliai įsigytų prekių. Muitinės patikrinimo metu pristačius sąskaitą faktūrą, kurią Jums išduos bet kurioje parduotuvėje, kurioje pirkote išvežamų prekių, Jums gražins 14% PVM mokestį.

Meno kūrinių išvežimui iš RUSIJOS reikalingas Kulturos Ministerijos leidimas (tame tarpe ir šiuolaikinio meno bei antikvarinių dalykų, kuriais laikomi pagaminti prieš 1945 m.).

Iš ŠRI LANKOS draudžiama išvežti daugiau kaip 3 kg arbatos; kultūrinę ar istorinę vertę turinčius daiktus, vėžlio kiauto ir dramblio kaulo dirbinius, antikvarinius dirbinius (be spec. leidimo), senovinius rankraščius, knygas; augalų sėklas, ūglius, šaknis, monetų ir pašto ženklų kolekcijas, neapdorotus brangakmenius, auksą (išskyrus asmeninius papuošalus); bet kurį gyvūną (gyvą ar jo iškamšą), jeigu jie neturi specialaus sveikatos pažymėjimo ar reikalingų dokumentų.

Iš TAILANDO draudžiama išvežti: neapdirbtus koralus, Budos atvaizdus (išskyrus mažas statulėles arba paveiksliukus, kuriuos galima nešiotis su savimi); Bodhisatvos atvaizdus ar jų fragmentus (išskyrus objektus, budistų naudojamus dievui garbinti, objektus, naudojamus kultūrinių mainų ar studijų tikslams); antikvarinius daiktus, aukso lydinius, platinos dirbinius. Juvelyrinių dirbinių išvežimui būtina turėti sertifikatą, gautą perkant prekę parduotuvėje. Negalima išvežti nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių. Tarptautinės prekybos konvencijos CITES saugoma retą augalą ar gyvūną galima parsigabenti namo tik gavus šalių eksporto ir importo leidimus. Yra apribojimai ir kai kurių suvenyrų (pvz., tam tikri odos dirbiniai; buteliuose spiritu ir kitais stipriaisiais gėrimais užpiltų gyvačių, driežų, kobrų, skorpionų ir retų augalų šaknų suvenyrai ir panašiai).

Iš TUNISO draudžiama išvežti gyvūnus ir jų iškamšas, nedeklaruotas meno vertybes, kriaukles, koralus.

Iš TURKIJOS draudžiama išvežti antikinius daiktus. Naujiems kilimams, senoviniams daiktams, mineralams išsivežti reikalingos papildomos procedūros.

Be asmeninio naudojimo daiktų turistai gali išvežti prekes, įsigytas oro uoste neapmuitintų prekių parduotuvėse (duty free), įskaitant brangakmenius, aukso ir platinos dirbinius.

Bendrieji apribojimai, galiojantys grįžtant į Lietuvą iš trečiųjų šalių:

Cigarečių – 200 vnt. arba
Cigarilių (cigarai, kurių kiekvieno maksimalus svoris 3 gramai) – 100 vnt., arba
Cigarų – 50 vnt., arba
Rūkomojo tabako – 250 g

Nedenatūruoto etilo alkoholio, kurio koncentracija ne mažesnė kaip 80 % – 1 litrą, arba
Etilo alkoholio ir alkoholinių gėrimų, kurių koncentracija didesnė kaip 22 % – 1 litrą, arba
Etilo alkoholio ir alkoholinių gėrimų, kurių koncentracija ne didesnė kaip 22 % – 2 litrus
Ramių vynų – 4 litrus
Alaus – 16 litrų

Keleivis, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš trečiųjų šalių, nemokėdamas importo muitų ir mokesčių, gali įvežti:
– asmeniniame bagaže esančias nekomercinio pobūdžio prekes (įvežamas nereguliariai ir skirtas keleivių arba jų šeimų narių asmeniniam naudojimui arba dovanoms), jeigu jų bendra vertė (išskyrus toliau nurodytas ribojamas prekes) yra ne didesnė kaip:
– 1480 litų, jeigu keleivis atvyksta oro ar jūrų transportu;
– 510 litų, jeigu prekes įveža keleivis, jaunesnis kaip 15 metų, transporto priemonių, vykstančių reguliariais tarptautiniais maršrutais į trečiąsias šalis arba iš jų, įgulos nariai arba asmenys, dirbantys ir (arba) gyvenantys pasienio su trečiąja šalimi zonoje,
– 1030 litų, jeigu prekes įveža kiti asmenys.

VALIUTOS ĮVEŽIMAS IR IŠVEŽIMAS

Jei visgi ketinate naudoti tarptautinę valiutą, pasidomėkite valiutų kursais. Mokėdami už transportą, maistą, dovanas ar bet kokias kitas prekes, mintyse paskaičiuokite ir palyginkite kainas. Nereikia su savimi nešiotis skaičiavimo mašinėlės ar mobiliojo telefono, kad žinotumėte tikslius skaičius. Užteks įsiminti apytikslį kursą.

Vietinės valiutos išvežti negalima iš šių šalių: Indijos, Tuniso, Maroko, Kongo Demografinės Respublikos, Šri Lankos, Azerbaidžano, Armėnijos, Sirijos (daugiau kaip 500 Sirijos svarų), Etiopijos (daugiau nei 100 Etiopijos birų). Filipinų vietinės valiutos (Filipinų pesų) galima įsivežti iki 10 000 PHP grynais (apribojimas taikomas ir išvežant grynuosius pesus iš šalies). Suaugusiam asmeniui į JAE leidžiama įsivežti grynus pinigus, valiutą ir kelionių čekius, kurių suma neviršija 40 000 AED (apie 10 900 USD). Iš Tailando vienas užsienietis iš šalies be specialaus leidimo gali išvežti ne daugiau kaip 50 000 batų, įsivežti – ne daugiau kaip 2 000 batų.

Į egzotines šalis nerekomenduojame vežtis vertingų daiktų arba patariame iš anksto pasirūpinti jų draudimu.

Dėmesio! Grįžtant iš tolimų kraštų vertėtų pasidomėti, ko įvežti neleidžia mūsų valstybės įstatymai.

56 thoughts on “Ką draudžiama vežti į / iš ne Europos Sąjungos šalis /-ių Daugiau – Ką draudžiama vežti į / iš ne Europos Sąjungos šalis /-ių

 1. Reply Darius Rgs 4, 2013 6:27 am

  Laba ryta Didieji Zinovai !!! Labai malonu.kad padedate su informacija! Ruosiames su seima (zmona.kudikis 9 men.) vykti i Malta keliom savaitem rugsejo pabaigoje.ka reiketu zinoti.kas privaloma zinoti? Kokie lagaminu dydziai i lektuvo salona.i bagazine? Ka / kiek galima isvezti ir parsivezti ? Aciuuu labai.

  • Reply Indrė Rgs 4, 2013 2:19 pm

   Laba diena 🙂

   Reikalavimai priklauso nuo avia kompanijos su kuria skrisite. Jei jau turite rezervuotą skrydį – nurodykite avia kompaniją.

   Bendrą informaciją galite rasti čia.

 2. Reply Darius Rgs 5, 2013 7:02 am

  Skrudzio bendrove butu Rainair.

 3. Reply Ernestas Rgs 8, 2013 10:08 am

  Sveiki, treciadieni su seima skrendame i amerika. Pasirinkome sas skrydziu bendrove, skrisime su persedimu danijoi, noretume suzinoti kokie vezimo apribojimai siose salyse. aciu

 4. Reply bozena Rgs 15, 2013 7:33 pm

  laba diena noreciau suzinoti skrendu su rankiniu bagazu i norvegija .noriu susamin vesti dovana paveiksla ar galima ar reikia uz tai moket

 5. Reply bozena Rgs 15, 2013 7:53 pm

  labai atiprasau pamirsau parasit kad skrendam su reneir kompanija.

 6. Reply Gintaras Spa 17, 2013 5:12 pm

  Ar galima vežtis rankiniame bagaže fotonuotraukas (30×40) įrėmintas aliuminio rėmeliuose su organiniu stiklu?

 7. Reply Egle Spa 30, 2013 3:53 pm

  Laba diena, norejau pasiteirauti ar galeciau i Anglija vezti ireminta nuotrauka 50*40cm rankiniame bagaze?

 8. Reply Edita Lap 11, 2013 4:17 pm

  Dukros 15 ir 17 metų gali skristi vienos iš Norvegijos į Lietuvą su Wizzair ir ar nereikia papildomų dokumentų?

 9. Reply aldona petrauskiene Gru 14, 2013 7:25 am

  ar galima vezti 100 cigareciu i Olandija su Baltarusiska banderole

  • Reply Simona Gru 16, 2013 1:22 pm

   Aldona, į ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis).

 10. Reply Egle Gru 14, 2013 11:07 pm

  sveiki 🙂 ar rankiniame bagaze galima vezti stiklini bokala-suvenyra? aciu 🙂

 11. Reply gaila Gru 15, 2013 5:03 pm

  sveiki, prašau atsakyti -mažam rankinukui , kurį Ryanair leidžia turėti papildomai, nurodyti tik išmatavimai, o kaip dėl svorio- ar jo svoris įeina į leistinus 10 kg? Jei ne- tai koks gali būti?ačiū.

 12. Reply Karolina Gru 15, 2013 8:57 pm

  Sveiki,norejau paklausti ar skrendant su rynair vezant 3 buteliukus kvepalu,kuriu kiekvieno talpa po 100ml ar reikia supakuoti i plastikinius maiselius ar ne? jei reikia tai kokie jie turi buti?

 13. Reply Vilija Gru 17, 2013 11:44 am

  Sveiki, jeigu aš skrendu į JAV mokytis ir turiu vežtis su savimi būtinus vaistus ,kurių šešiems mėnesiams/metams kiekis bus gana nemažas, o vaistų paso ,kur bus receptas pasiimti negaliu. Ką tuomet daryti? Kokius dokumentus pateikti? Ar išversta iš Lietuvių į Anglų kalbą gydytojo diagnozė su nurodymais tinka?

  • Reply Simona Gru 17, 2013 4:55 pm

   Sveiki, Vilija,
   Būtinai turite turėti dokumentą, kuris patvirtina, kad Jums yra būtini tam tikri medikamentai. Rekomenduojame turėti atšviestą receptą ir išverstą gydytojo išrašą dėl ligos ir reikalingų medikamentų.

 14. Reply Vilija Gru 17, 2013 11:45 am

  skrydžių bendrovė būtų Turkish airlines

 15. Reply Rita Gru 18, 2013 12:13 am

  Laba diena. Norejau paklausti, ar galima su ryanair kompanija skraidinti rankiniamia bagaze suvenyrine stikline zvakide, kuri yra supakuota dezuteje ir dovanu popieriuje, dydis atitinka ismatavimus?

 16. Reply Inga Gru 18, 2013 9:15 pm

  Laba diena,
  ar galima mobilų telefoną ir piniginę laikyti kišenėje, o ne rankinėje?

 17. Reply Tomas Sau 2, 2014 8:30 pm

  sveiki , vezant cigaretes i anglija , su banderole duty free bet rusiskais perspejimais ant pakelio jie skaitysis kaip kontrobandines cigaretes?

  • Reply Simona Sau 3, 2014 2:49 pm

   Sveiki,
   Jeigu cigaretes pirksite Europos šalyje – neturėtų kilti problemų. Jeigu banderolė bus rusiška, tai galite vežti tik ribotą kiekį.

 18. Reply ana Sau 4, 2014 11:00 pm

  Sveiki. Ar galiu vezti kontraceptines tabletes? Ar reikia recepto?

 19. Reply jonas Sau 5, 2014 10:09 pm

  kovo men.skrendu i AIRIJA,kiek bloku cigareciu ir litru stipriuju gerimu galesiu veztis.AČIŪ.

  • Reply Simona Sau 6, 2014 2:15 pm

   Tabako gabenimas į Airiją

   Nuo 2014.01.01 į Airiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

  • Reply Marija Sau 17, 2014 10:11 pm

   Labas vakaras,

   Norėjau pasidomėti ar galiu vežtis tiesiog susuktas tabako suktines? Ta prasme ne tabako pakelį, popieriukų ir filtriukų, bet jau gatavą produktą? ;D O kaip dėl žiebtuvėlio? Čia visur kalbu apie rankinį bagažą. Ačiū!

 20. Reply regina Sau 17, 2014 5:38 am

  skrendu i anglija man reikalingi ir vaistai ir priemones nuo diabeto ir nuo spaudimo kaip juos veztis

 21. Reply Gintare Sau 23, 2014 12:34 pm

  Sveiki. Ar galima vežtis medų bagaže ir koks jo leistinas kiekis..?

 22. Reply Birutė Sau 26, 2014 12:00 pm

  Laba diena,
  ar galima paimti į registruotą bagažą 2 kg sūdytų kiaulienos gaminių skrendant į Angliją? Skrydžio bendrovė – Wizz Air. Ačiū.

  • Reply Simona Sau 27, 2014 11:03 am

   Sveiki,
   Šiuo metu dėl iškilusių grėsmių Lietuvoje su mėsos produktais, rekomenduojame prieš skrydį pasiskambinti į Muitinę dėl šio klausimo.

 23. Reply Anna Sau 28, 2014 2:10 pm

  Laba diena,
  Ar galiu veztis rankiniam bagaze manikiuro rinkini, butent mazas zirklutes. iR dar vaistai nuo galvos skausmo, spaudimo ir vitaminai.

  • Reply Simona Sau 29, 2014 11:25 am

   Sveiki,
   Vaistus vežtis galite. Tik jei jie yra recpetiniai, būtina turėti receptą.
   Žirklutes galite vežtis jeigu jų ašmuo nėra didelis nei 6 cm.

 24. Reply monika Sau 30, 2014 12:41 am

  laba,skrendu is UK i LT,kokia didziausia valiutos suma galiu veztis?

 25. Reply lina Sau 30, 2014 9:49 pm

  Norejau suzinoti skrendant i izraeli ir is jo ar galima veztis rukytus mesos gaminius.su airbaltic.

 26. Reply Paulina Kov 22, 2016 8:06 am

  Laba diena, ar galima į Anglija vezti rusiskus vaistus pirktus Lietuvoje?

 27. Reply Alma Geg 11, 2016 1:25 pm

  I Airiją galim ivežt viena kg tabako,kiek kartu per metus galim vežtis.

  • Reply Skrydžiai Geg 12, 2016 11:15 am

   Sveiki,
   Gabenant 1kg tabako problemų kilti neturėtų. Kiek kartų per metus galima įvežti tokį kiekį tabako nėra reglamentuota.

 28. Reply Povilas Bal 28, 2017 9:18 pm

  Sveiki, ar galima is JAV ir Tailando veztis augalus ( avokado medeli)?

  • Reply Skrydžiai Geg 5, 2017 9:46 am

   Povilai,

   reiktų plačiau pasidomėti būtent atkreipiant dėmesį, kokiomis oro linijomis skrendate bei kokios muitinės taisyklės (išvykstamosios ir atvykstamosios šalies).

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!