Ryanair pristatė žiemos sezono skrydžius iš Kauno oro uosto

Europos pigių skrydžių bendrovė Ryanair 2013 – 2014 m. žiemos sezonu skrydžius iš Kauno oro uosto planuoja vykdyti 8 kryptimis.

Šaltuoju sezonu ir toliau bus tęsiami du tiesioginiai skrydžiai vasaros kryptimis – į Sardinijos ir Kipro salas. Taip pat atnaujinami skrydžiai Oslo Rygės bei Londono Lutono kryptimis, kurių nebuvo praėjusį žiemos sezoną, dažniau lėktuvai kils į Dubliną.

„Džiugu pristatyti 2013 – 2014 m. žiemos sezono metu planuojamus skrydžius iš Kauno oro uosto. Skrydžiai bus vykdomi 8 kryptimis, tarp kurių vasaros kryptys į Sardinijos bei Kipro salas, taip pat dažniau skrydžiai bus vykdomi populiariąja Dublino kryptimi. Kauno oro uosto keleiviai turės galimybę ne tik visus metus apsilankyti saulėtose kraštuose, bet ir mėgautis trumpomis savaitgalio atostogomis skrendant populiariausiomis kryptimis“, – sako Ryanair pardavimų ir rinkodaros vadovė Šiaurės ir Baltijos šalims Elina Hakkarainen.

Žiemos sezonu iš Kauno oro uosto bendrovė Ryanair vykdys skrydžius į Bristolį (Didžioji Britanija), Kaljarį (Italija), Dubliną (Airiją), Frankfurto Haną (Vokietija), Londono Lutoną (Didžioji Britanija), Londono Stenstedą (Didžioji Britanija), Oslo Rygę (Norvegija) ir Pafosą (Kipras).

Kauno oro uosto informacija

Ryanair pristatė žiemos sezono skrydžius iš Kauno oro uosto

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!