Skrydžiai į Teheraną 7 kartus per savaitę

Skrydžiai į Teheraną 7 kartus per savaitę jau nuo 2016 metų!

Ukrainos skrydžių bendrovė Ukraine International Airlines paskelbė, kad nuo 2016 m. liepos 15 dienos skrydžiai į Teheraną bus vykdomi 7 kartus per savaitę (pirmadienį, antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį). Iki tol, skrydžiai bus vykdomi tik 5 kartus per savaitę. Skrydžiai į Teheraną yra vykdomi iš Kijevo Borispol oro uosto. Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus š Kijevą yra vykdomi kasdien.

Teheranas – Irano sostinė, kuri šį statusą gavo dar prieš 200 metų iš Agha Mohammad Khan. Teheranas išaugo iš mažo miestelio į didelį metropolį, kuris šiuo metu yra ekonomikos, finansų ir kultūros centras Irane. Teherano regione gyvena per 14 milijonų žmonių ir yra laikomas labiausiai apgyvendintų miestu pasaulyje. Teheranas yra skirstomas į dvi dalis: šiaurinę pietinę. Pietinė dalis yra mažiau moderni, gyventi čia yra pigiau, o šiaurinė dalis yra labiau klestinti, prabangesnė bei modernesnė.
Lankytinos vietos Teherane: Golestano rūmai, Niavarano rūmai, Saadabado rūmai, Šacho mečetės, Briliantų lobynas, Nacionalis Irano muziejus, Pinigų muziejus, Laisvės paminklas (Azadi), Milado bokštas.

Skrydžiai į Teheraną

Lėktuvo bilietai į Teheraną internetu. Jeigu kyla problemų užsakinėjant arba nerandate tinkamo skrydžio, rašykite el. paštu: info@pigus-skrydziai-nuo-19.lt arba skambinkite telefonu: 860026766.

Skrydžiai į Teheraną

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!