airBaltic skrydžiai į Reikjaviką

airBaltic skrydžiai į Reikjaviką (Islandiją) jau nuo 2016 m. gegužės 28 dienos.

Latvijos oro bendrovė airBaltic paskelbė, kad nuo kitų metų pradės skrydžius iš Vilniaus į Reikjaviką. Tęsis iki 2016 m. rugsėjo 25 dienos. Skrydžiai į Reikajviką bus vykdomi su persėdimu Rygos oro uoste du kartus per savaitę. Kelionės trukmė į vieną pusę 4 valandos 5 minutės.

Reikjavikas yra Islandijos sostinė, didžiausias šalies miestas ir šiauriausia pasaulio sostinė. Miestas garsėja savo kultūros renginiais, festivalių gausa. Ištisus metus keliautojai ras ką čia nuveikti. Skirtingai nei kitos Europos sostinės, žavinga ir didinga istorija apipintas miestas nepasižymi itin dideliu gyventojų skubėjimu, gausiu mašinų kiekiu. Čia atvykę pailsėsite. Lankydamiesi Reikjavike saulėtą, giedrą dieną turėsite galimybę išvysti vakaruose stūksantį Snaefelsjokulo ledyną, kuris atrodys lyg melsva krištolas, o kitoje pusėje stebins kalnų peizažai. Skrydžiai į Reikjaviką jau nuo kitų metų!

Populiariausios lankytinos vietos Reikjavike: Halgrimo bažnyčia, Reikjaviko katedra, Parlamentas, Nacionalinis muziejus, Detifoso krioklys, Didysis geizeris, Dimmuborgir lavos labirintai, Glymur krioklys, Hekla ugnikalnis, Myvatno ežeras, Žydroji lagūna, Gulfoso krioklys ir dar daugiau vietų, kur ne tik galėsite pamatyti kažką naujo bet ir pailsėti.

airBaltic skrydžiai į Reikjaviką

Lėktuvo bilietai į Reikjaviką internetu nuo 99 EUR.
Nerandate jums tinkamo skrydžio? Iškilo problemų užsakinėjant? Skambinkite mums telefonu: 860026766 arba rašykite: info@pigus-skrydziai-nuo-19.lt

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!