Perkeliami Ryanair skrydžiai iš Kauno oro uosto

Pigių skrydžių aviakompanija Ryanair paskelbė naujieną. Vasarą perkeliami Ryanair skrydžiai iš Kauno oro uosto į Vilniaus oro uostą. Tai palies dvi lietuvaičių pamėgtas kryptis.

Ryanair skrydžiai iš Kauno į Birmingemą ir Londono Liutono oro uostą skraidys iš Vilniaus oro uosto. Iš Vilniaus į Birmingemą bus skraidoma du kartus per savaitę, į Londono Liutono oro uostą – sykį per dieną. Į Danijos sostinę – Kopenhagą ir toliau skrydžiai bus vykdomi iš Kauno oro uosto.

2016 m. prognozuojama, kad Lietuvoje Ryanair skrydžiai turėtų intensyvėti ir paaugti per 13 proc. Iš viso per 2016-uoius pigių skrydžių aviakompanija yra numačiusi pervežti daugiau kaip 1,5 mln. klientų. 2016 m. vasaros sezono metu iš Kauno planuojama 14 maršrutų, iš Vilniaus planuojama 15 maršrutų. Planujama iš Vilniaus dažniau skraidyti į Paryžių – 4 kartus per savaitę, o į Oslą net 6 kartus per savaitę. 2017 m. kuomet bus laikinai uždarytas Vilniaus oro uostas, dauguma Ryanair skrydžių bus perkelti į Kauno oro uostą.

Aktuali Ryanair informacija:

Perkeliami Ryanair skrydžiai iš Kauno oro uostoPerkeliami Ryanair skrydžiai iš Kauno oro uostoPerkeliami Ryanair skrydžiai iš Kauno oro uosto

 

 

 

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!