Vaistų vežimas į Norvegiją

Nuo 2015 m. spalio 1 d. vaistų vežimas į Norvegiją turi naujas taisykles.

Nuo spalio mėnesio įsigalioja naujos taisyklės galiojančios vaistų įvežimui į Norvegijos karalystę. Nuo spalio 1 d. į šalį draudžiama įvežti bet kokius užsienietiškus vaistus, skirtus net asmeniniam naudojimui. Tai galioja ir vaistams iš Europos sąjungos šalių.

Privatūs asmenys į Norvegiją oficialiai įsivežti galės nereceptinius medikamentus, kurie yra registruoti ir Norvegijoje. Tai reiškia, kad ant jų pakuotės bei informaciniame vaistų lapelyje pateikiama informacija yra ir norvegų kalba. Įsivežti receptinius vaistus taip pat bus galima, tik nedideliais kiekiais, ne ilgesniam nei 3 mėnesių vartojimui, o be norvegiškos registracijos bus reikalaujama ir papildomų įrodymų, jog vaistai skirti būtent keliaujančiam asmeniui (recepto ar medicininių išrašų).

Papildomų saugos taisyklių imtasi, norint išvengti nelegalių ir netinkamų vaistų pakliuvimui į Norvegiją. Tai, pasak Norvegijos gydytojų kelia grėsmę gyventojų sveikatai bei gyvybei. Norima sustabdyti paplitusią „savigydą“.  Nuo spalio 1 d. rasti vaistai, kurie yra neregistruoti Norvegijoje, bus konfiskuoti ir keliaus į atliekų deginimo centrą.

Daugiau informacijos apie bagažo turinį. 

Vaistų vežimas į Norvegiją Vaistų vežimas į Norvegiją Vaistų vežimas į Norvegiją

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!