Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Ciurichą

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Ciurichą jau nuo 2016 m. vasaros!

Vokietijos aviakompanija nuo 2016 m. birželio 2 d. pradeda tiesioginis skrydžius tarp Vilniaus ir Ciuricho. Tokio maršruto Lietuvoje nebuvo jau nuo 2008 m.

Skrydis iš Vilniaus į Ciurichą ir atgal bus vykdomas du kartus per savaitę: pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Lėktuvas iš Vilniaus kils 20.10 val., o iš Ciuricho 19.25 val. Numatoma, kad kelionės vyks Airbus tipo lėktuvais. Kelionės trukmė apie dvi su puse valandos. Kol kas lėktuvo bilietus galite įsigyti susisiekę su mumis el. paštu: info@pigus-skrydziai-nuo-19.lt

Ciurichas didžiausias Šveicarijos miestas, kuris kiekvienam apsilankiusiam siūlo gausybę atrakcijų: daugiau nei 50 muziejų, daugiau 100 meno galerijų. Tarptautiniu mastu Ciurichas yra vertinamas kaip madingas ir šiuolaikiškas Europos miestas. Lankantis čia gali apsisukti galva nuo įstabių vaizdų: snieguotos Alpių kepurės, tankūs miškais, Ciuricho upė teka visai čia pat. Kadangi Ciuricho senamiestis yra gana gerai išsilaikęs, miesto kultūrinis ir naktinis gyvenimas čia yra gana aktyvus, todėl miestas yra vienas iš Šveicarijos turizmo centrų.

skrydis iš Vilniaus į Ciurichą

Pastaruoju metu, visa daugiau maršrutų sulaukia Lietuvos oro uostai. Praėjusią savaitę paskelbta ilgai laukta naujiena, kad nuo pavasario bus pradėti vykdyti tiesiogiai skrydžiai iš Palangos į Londoną, iš Palangos į Varšuvą ir dar daugiau skrydžių yra planuojama ateityje.

 

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!