Skrydžiai iš Palangos į Varšuvą

Lenkijos kompanijos Lot Polish Airlines (LOT) skrydžiai iš Palangos į Varšuvą jau nuo 2016 m. pavasario!

Nuo 2016 m. kovo 28 d. Lenkijos aviakompanija LOT net šešis kartus per savaitę vykdys skrydžius iš Varšuvos į Palangą ir atgal. Keleiviai bus skraidinami nedideliais „Bombardiery Q400“ orlaiviais. Skrydžiai iš Palangos į Varšuvą bus vykdomi pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais, 6.15 val. Iš Varšuvos į Palangą bus vykdomi pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais, sekmadieniais, 22:35 val. Vidutiniškai lėktuvo bilietas kainuos apie 150 Eur. Lėktuvo bilietų jau galite ieškote internete.
Tikimasi, kad šis skrydis leis keliautojams patogiau pasiekti reikiamas kelionės kryptis, Lenkijos piliečiai turės galimybę atrasti Lietuvos pajūrį.

Palanga tai mažiausias oro uostas Lietuvoje. Praėjusiais metais jis aptarnavo apie 133.000 keleivių. Palangos oro uostas aptarnauja šias kompanijas: Svandinavian Airlines SAS, skrydžiai į Daniją, Kopenhagą; Norwegian, skrydžiai į Norvegiją, Oslą ir airBaltic skrydžiai į Latviją, Rygą.

Skrydžiai iš Palangos į Varšuvą

 

 

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!