Wizzair skrydžiai į Londoną

Wizzair skrydžiai į Londoną iš Palangos oro uosto jau tapo realybe! Pigių skrydžių aviakompanija Wizzair paskelbė, jog pradeda vykdyti reisus iš/į Palangos oro uostą nuo 2016 m. pavasario.

Puikios naujienos planuojantiems keliauti į Londoną! Nuo 2016 m. kovo 23 d. Wizzair pradeda pirmuosius skrydžius tarp Palangos ir Londono Lutono oro uostų. Lėktuvai kils ir leisis du kartus per savaitę: pirmadieniais ir penktadieniais. Pirmieji bilietai tik nuo 29,99 Eur jau prekyboje. Wzzair skrydžiai į Londoną Lutono oro uostą iš Palangos oro uosto internetu arba galite rašyti mūsų konsultantams el. paštu: info@pigus-skrydziai-nuo-19.lt

Naujasis Wizzair maršturas – ilgų derybų ir diskusijų tarp aviakompanijos ir oro uosto rezultatas. Viliamasi, jog patys pirmieji aviakompanijos Wizzair skrydžiai šiuo maršrutu bus aktualus ir keliautojams. Jei šis naujasis maršrutas pasiteisins, tuomet ateityje gali daugėti skrydžių krypčių iš Palangos. Taip pat, šiuo maršrutu siekiama skatinti turizmo plėtrą tarp Anglijos ir Lietuvos bei Didžiosios Britanijos piliečiams padėti atrasti nuostabų Lietuvišką pajūrį.

Wizzair skrydžiai iš Palangos oro uosto buvo ypač laukiama naujiena. Šiuo metu tai 25-oji Wizzair aviakompanijos kryptis iš Lietuvos. Tikimasi, jog netolimoje ateityje aviakompanija pateiks dar daugiau panašių, džiugių naujienų.

Wizzair skrydžiai į Londoną iš Palangos oro uosto >>

Wizzair skrydžiai į Londoną

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite geriausius skrydžių pasiūlymus!